Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

Kristjan-Johannes Konsapi blogi

Recommended Posts

Siin Revalis ka suuremad poisid imestasid kui ma 200x5 paugutasin, et oh kurja. Mees jalgadega üldse ei tõmba. Selg on ikka nii tugev mehel. Põmm jalad sirgeks ja siis seljaga üles.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käes on eelviimane nädal enne üliõpilaste meitstrivõistlusi jõutõstmises. Täna sai ka ametlikult ära registreeritud.

Tänane päev algaski sellega, et ärkasin 6.45 nagu ikka, sõin ära oma praemuna(täna 12 vutimuna), veidike salatit, leiba ja kohvi.

AAAaga ma ei läinudki siis loengusse, sest seda ei olnud. Vaid tõmbasin 7.45 sisse ühe vedela guaraana ampulli, mingi 15 min enne seda 8 Pump+ kapslit, 5 BCAA kapslit ja glutamiini.

...ja suundusin TÜASKi saali varahommikusele rinnatrennile.

Vedas sellega, et saalis oli ka Peep Päll noori kulturismitreeningu õigele rajale suunamas.

Lõin lahti oma kalendri ja avastasin, et oh imet! Eile oleks pidanud max kükki tegema. ;) Ja homme oleks max surumist pidanud tegema. Küll ikka aeg lendab.

Konsulteerisin siis Maestroga ja otsustasin teha surumise max päeva ehk minna välja 1x rekordini.

130 läks rinnalt täitsa hästi ja pausiga. 135 pausiga surudes olevat tuhar veidi tõusnud. 140 enam nii ilusti üles ei läinud. Igatahes loodan, et viimasel nädalal puhates ja kõike õigesti ajastades tuleb jõudu juurde.

Mõtlesime siis, et kuidas viimased 2 nädalat planeerida. Otsustasime siis homme küki maksi proovida. Oi bl.... Küsisin, et kas peaks ka tugevamate sidemetega proovima ja Hr Päll lubas need homme kaasa võtta. :) Eks siis näeb, kas pärast "tilgub jalgadest verd nagu ida-euroopa jõutõstjatel".

Boonusena: pühapäeval tegin PlanetSport Tartus koos noore ja innuka Rainer Neemsaluga jalga. Fotokat mul polnud, seega ma lubasin joonistada. Rainer, kes valmistub hetkel EKVks ja LEKV ja Reval Cupiks jne jne nägi välja umbes selline:

post-3216-1302009922_thumb.jpg

Tegime siis kükki ja tänase päeva seisuga võin teatada, et Rainer kükkis endal alaselja vigaseks. ;) Lihtsadpoisid.

Ahjaa ja Rainer on üks ainulaadne kulturist. Kui mõnd vaevab öösiti uneskõndimine, siis tal on veelgi sügavam patoloogia: unes söömine :D

Just rääkis jälle, kuidas ärkas hommikul üles ja avastas, et maisipurk on tühi :D

Loodan, et kohtunikud arvestavad tema haiguslikku seisundit vormi hindamise juures. :D

Uute tegudeni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aiai, poisi parem käsi vajab rohkem veene! See võib saada otsustavaks.

Jääme ootama!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
unes söömine, see on midagi uut :P:o

Joodikutel väga tavaline, kulturistidel vist mitte :)

Mis vutimunabuum see Tartus on? Mingi soodne allikas või isiklikud dresseeritud vutid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Joodikutel väga tavaline, kulturistidel vist mitte ;)

Mis vutimunabuum see Tartus on? Mingi soodne allikas või isiklikud dresseeritud vutid?

No sellepärast Raineril vist vormi ei tulegi. ;)

Kuulab kodus Queeni Bohemian Rhapsodyt ja ajab veiniga "vett välja".

Soodsat pole siin midagi, tavaliselt Konsumist ostsin, kuna oma ökomune polnud hetkel saada, aga noh: vahest võib ju lubada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No sellepärast Raineril vist vormi ei tulegi. ;)

Kuulab kodus Queeni Bohemian Rhapsodyt ja ajab veiniga "vett välja".

Soodsat pole siin midagi, tavaliselt Konsumist ostsin, kuna oma ökomune polnud hetkel saada, aga noh: vahest võib ju lubada.

Alatu laim! Ajad mind vist kellegagi segi ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No sellepärast Raineril vist vormi ei tulegi. ;)

Kuulab kodus Queeni Bohemian Rhapsodyt ja ajab veiniga "vett välja".

Soodsat pole siin midagi, tavaliselt Konsumist ostsin, kuna oma ökomune polnud hetkel saada, aga noh: vahest võib ju lubada.

Ma ei tea kuidas praegu hindade seis on, aga kui Konsumis maksid vutimunad ~21kr, siis turul olid 13kr ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
;)

Kuradi kahju et ainult kulturist sellest naljast aru saab, see oleks maailmale jagamist väärt.

ehkki ei anna kulturisti mõõtu välja, pean ütlema, et see väljen on kuradi õnnestunud. kõlab väga boheemlaslikult

is this the real life? is this just fantasy?

caught in a landslide to escape from reality... (klunks)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei tea kuidas praegu hindade seis on, aga kui Konsumis maksid vutimunad ~21kr, siis turul olid 13kr ;)

Njaa. Hea diil. Võtan teatavaks, ehk kunagi on ka aega turule jõuda.

ehkki ei anna kulturisti mõõtu välja, pean ütlema, et see väljen on kuradi õnnestunud. kõlab väga boheemlaslikult

is this the real life? is this just fantasy?

caught in a landslide to escape from reality... (klunks)

"Mama I just killed a man,

Put a gun against his head, pulled my trigger, now he's

dead

Mama, life had just begun,

But now I've gone and thrown it all away

Mama, ooh, Didn't mean to make you cry,

If I'm not back again this time tomorrow,

Carry on, carry on as if nothing really matters

Too late, my time has come,

Sends shivers down my spine, body's aching all the time

Goodbye, ev'rybody, I've got to go,

Gotta leave you all behind and face the truth

Mama, ooh, I don't want to die,

I sometimes wish I'd never been born at all

[---]

I'm just a poor boy and nobody loves me."

Mingi aeg tagasi just taasavastasin Queeni suurepärase muusika. Ilmselt olengi nii vana nagu teised arvavad.

Seda ma mõtlesin, et mis mullalõhn see hommikul ärgates üleval oli... ;)

Ühesõnaga hämmastav: kõik enda elu kogemused ja mõtted on võimalik leida ühe bändi repertuaarist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kirp, kas sa Tartu Ülikooli juustuuuringus tahaksid osaleda? Söödetakse kuu aega tasuta juustu sulle sisse ja mõõdetakse kolesterooli, lipiidide ja muu säärase taset veres.

Ma millegipärast usun, et just nüüd unustas Kirp kulturismi ja pühendub juustusöömisele ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kirp, kas sa Tartu Ülikooli juustuuuringus tahaksid osaleda? Söödetakse kuu aega tasuta juustu sulle sisse ja mõõdetakse kolesterooli, lipiidide ja muu säärase taset veres.

Ma küll osaleksin ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kirp, kas sa Tartu Ülikooli juustuuuringus tahaksid osaleda? Söödetakse kuu aega tasuta juustu sulle sisse ja mõõdetakse kolesterooli, lipiidide ja muu säärase taset veres.

No kui ma ainult juustu pean sööma, siis nagu väga ei tahaks. ;)

Aga ma olen suht kindel, et midagi halba see ei teeks. Mõni muidugi eeldab, et siis läheb mul kolesterool lakke jne nagu ka munakollast nagu tuld kardetakse. See on tingitud pigem sellest, mis jama veel sisse aetakse. Kuna mõne müüdi võiks murda, siis ma oleks päris hea subjekt küll. Räägi lähemalt, PM näiteks. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No

Soodsat pole siin midagi, tavaliselt Konsumist ostsin, kuna oma ökomune polnud hetkel saada, aga noh: vahest võib ju lubada.

On seal mingit vahet ka ökomunad v. Tavalised kanamunad? ;)

Mitu hommikul läheb tavaliselt?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
On seal mingit vahet ka ökomunad v. Tavalised kanamunad? ;)

Mitu hommikul läheb tavaliselt?

No eks nad ole parema toidu peal. Neid kasvatatakse ka vabalt ja neil on vähem stressi, aga mina iseka inimesena hoolin rohkem koostisest. ;)

Hommikul läheb 5 muna, praetud kookosrasvaga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna sai siis TÜASKis küki maxi proovitud. 8-10 oli mul seal kergejõustik. Et veidigi energiat tagasi saada, panin kiiresti oma tavapärased trennieelsed lisandid sisse, sh 60 g Hera80 ja ca 50g dekstroosi.

Tavaliselt ma kiireid süsivesikuid enne trenni ei tarbi, aga kui kohe tegutsemiseks läheb, on nad asja eest.

Peep Päll võttis kapist välja oma sügavsinised põlvesidemed, mis esmapilgul tugevat muljet ei jätnud. Välimus on aga, nagu me teame, petlik.

Samuti leidis ta mulle kapist ühe laiema tõstevöö, võistlustele võtan kaasa FASTi laia tõstevöö, mida tavaliselt Planetsport Tartus treenides kasutan.

No hakkasin siis neid siniseid sidemeid peale panema. Ütlesin veel Pällile, et "päääris tugevad sidemed!" Tema vastas a la "Nojah, sellised keskmised" ;)

"Tangid" sain aga edukalt peale ja vöö mahtus ka. Hakkasin pihta 50 kgga, siis 80, siis 100, siis sidemed peale 130, 145 ja 155. Viimastel siis jälgisime küki sügavust ja julgustajad olid ka kahel pool kangi. Nagu päris võistlustel. Ning Päll ise seisis pukkide ees ja jagas käske. Ei teinud puuris: vaja harjutada võistlustingimusi.

Kuna jalg oli veel pühapäevasest 3x seeriatest väsinud, siis täna ma ei hiilanud. Oleks ehk võinud väikse erguti ka enne sisse panna selle suht varajase trenni jaoks...aga v-o ongi parem neid võistluseks hoida.

Ühesõnaga: omast arust lasin piisavalt sügavale aga 145 jäi kükk kõrgeks ja 155 oli selline kahevahel.

Võtsin siis 150 peale ja tegin sellega lõppu üheainsama küki. Enne seda juba tundsin, kuidas keskendumine hajub, väsinud.

Aga viimane kükk oli lõpuks piisava sügavusega. Njah: pühapäeval tegin 150x3 viimasel seerial ja pehmemate sidemetega ja tõstevööta. :D

Peep soovitaski täna sellega enam-vähem piirduda. Ilmselgelt oli jalg väsinud ja vaja lasta sel võistlusteks puhata. No krt: vähemalt neid rekordeid, mis ma kord juba teinud olen, võiks ikka korrata. ;)

Lõppu tegin täna veel 2x2x70 kiiret sügavkükki, aga see oli ka kõik. Ausaltöeldes ma ei imestaks, kui ma võistlustel vähem kirja saaks kui isiklikud. Juba võistlusärevus võib mõne mehe maha murda. Teine asi on veel määrustepärane tõste. Arvuti taga istudes on küll hea mõelda, et küll ma teeks ja oleks, aga reaalsus on alati sootuks teine :). Aga loodame siiski, et adrenaliin annab uued personal bestid.

Homme vaba: vaja kohutavalt palju kooliasju korda saada ja reedel Tallinna. Tulen Reval Cupi vaatama. Seal näeme.

Midagi huvitavat vaatamiseks ja lugemiseks: Kõigi aegadega kümme kõige vägevamat kükkimist...

"I WANNA HOLD IT!!!" :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei Kirp, mul oli au möödund laupäev Sinu kõrval auras saunas ja mullivannis istuda, krt oli küsimusi, oleks taht suhelda aga ei julgend, Sa olid nii keskendunud olemisega, eriti veel riideruumis, kui kodujuustu näost sisse ajasid. Tahtsingi küsida, kas teine kord kui peaksin Sind seal kohtama, kas võin paar küsimust esitada? ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hei Kirp, mul oli au möödund laupäev Sinu kõrval auras saunas ja mullivannis istuda, krt oli küsimusi, oleks taht suhelda aga ei julgend, Sa olid nii keskendunud olemisega, eriti veel riideruumis, kui kodujuustu näost sisse ajasid. Tahtsingi küsida, kas teine kord kui peaksin Sind seal kohtama, kas võin paar küsimust esitada? ;)

:D

Ikka võid. Meestel tekivad ikka suured silmad ja palju küsimusi, kui mind alasti näevad. Kui ma ainult oskaks neile vastata... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
;)

Ikka võid. Meestel tekivad ikka suured silmad ja palju küsimusi, kui mind alasti näevad. Kui ma ainult oskaks neile vastata... ;)

Krt rõõm kuulda, siis järgmine kord julgen küsimusi edastada Sulle :D Igatahes oli tore näha tavaliste klientide vahel ka toredat sportlast, kes ei häbene vahele üks kodujuust võtta :) Aga väike soovitus, vaata ka vähe ringi, siis teaksid, kes praegu Sind ründab :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×