Jump to content
jrx

Dokumentaal kulturismist: "I want to look like that guy"

Recommended Posts

Kas seda mitte ei postitanud keegi mingi aeg tagasi?

Kui jah, siis vabandan ja mode võib selle teema ära kustutada:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
I want to look like that guy

Telgitagustest võhiku pilgu läbi, päris hea minu meelest:) Ootaks kohalike proffide kommentaare.

ei tea, ma ei saa seda videot millegi pärast vaadata. lisaks hüppab maksu-ja tolliameti hoiatus hüpikaknana :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Keegi äkki viitaks sellele eelmisele teemale. Mu kehvad otsingukasutamise oskused (oskamatused) ei viinud mind sihile :D

Ei ole ju raske otsida, googelda lihtsalt seda linki ja leiad mõned teemad. Kirjuta Google otsingusse: site:fitness.ee http://vidreel.com/video/NTk0MDU0

Muudetud kasutaja kunnar poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

huvitav film, saab kohe aimu, kui raske on kogu see dieeditamine, eriti veel võistlejatele...

aga see mees ütles üsna huvitava asja, nimelt milleks peab nii palju vaeva nägema mitme poosi tegemiseks laval?

miks peab organismi viima äärmuseni?

see ongi arvatavasti kogu profispordi mõtte: võidab see, kes peab kõige rohkem vastu

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvitav linateos. Muidugi võib sellest filmist kõlama jääda mõte, et kõik vormis inimesed näevad küll head välja, aga elavad seda vormi hoides agoonias. Nad on nii pealiskaudsed ja edevad, et on nõus sellist elu taluma hetkelise vormi nimel. Parem on süüa mida tahad, põletada elu, aga vähemalt tunned ennast hästi? Mina ennast küll pühapäevahommikuti hästi ei tunneks, kui iga nv "nädala üleelamist" klubides tähistamas käiks. Samuti ei tunneks ma ennast hästi, kui peeglist vaatab vastu mingi ülekaaluline õllesõber.

Antud filmis kasutati muidugi äärmuslikke võtteid, kuid äärmuslik oli ka eesmärk tavalisest mehest võistlussportane teha. Head vormi saab saavutada ka lihtsamalt ja palju parema enesetundega. Peategelase näol tegu väga tubli ja pühendunud mehega, elas selle kõik üle ja tegi s***** saia.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jätkuvalt - ei leia teemat, kus oleks selle video üle arutletud.

Siin on väike arutelu: http://forums.fitness.ee/lofiversion/index...t21032-300.html. Näiteks arvatakse, et rasvaprotsendi hoidmine 8-12% piires on ka reaalne tavalise inimese jaoks, mees filmis pakkus 15-20%. Väga põhjalikku arutelu küll pole, aga midagi siiski on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siin on väike arutelu: http://forums.fitness.ee/lofiversion/index...t21032-300.html. Näiteks arvatakse, et rasvaprotsendi hoidmine 8-12% piires on ka reaalne tavalise inimese jaoks, mees filmis pakkus 15-20%. Väga põhjalikku arutelu küll pole, aga midagi siiski on.

Aitäh! Sinna jõudsin sinu juhiste järgi jah, aga lootsin, et kusagil on midagi veel suuremat üleval - otsisin edasi kasutajanimede järgi jne, aga lootusetult. Nüüd olemas :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Huvitav linateos. Muidugi võib sellest filmist kõlama jääda mõte, et kõik vormis inimesed näevad küll head välja, aga elavad seda vormi hoides agoonias. Nad on nii pealiskaudsed ja edevad, et on nõus sellist elu taluma hetkelise vormi nimel. Parem on süüa mida tahad, põletada elu, aga vähemalt tunned ennast hästi? Mina ennast küll pühapäevahommikuti hästi ei tunneks, kui iga nv "nädala üleelamist" klubides tähistamas käiks. Samuti ei tunneks ma ennast hästi, kui peeglist vaatab vastu mingi ülekaaluline õllesõber.

Antud filmis kasutati muidugi äärmuslikke võtteid, kuid äärmuslik oli ka eesmärk tavalisest mehest võistlussportane teha. Head vormi saab saavutada ka lihtsamalt ja palju parema enesetundega. Peategelase näol tegu väga tubli ja pühendunud mehega, elas selle kõik üle ja tegi s***** saia.

Lihtsamalt ja parema enesetundega? ... on ju ka hullemaid juhtumeid (MM istus vist 500 kcal peal lõpus). Kornõshevi rezhiimist rääkis VV kui ekstreemsest. Vend Vähk ise on ka tõeline kamikadze... Naiste vormitegemisest võib rääkida legende... Natalja on hea näide.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lihtsamalt ja parema enesetundega? ... on ju ka hullemaid juhtumeid (MM istus vist 500 kcal peal lõpus). Kornõshevi rezhiimist rääkis VV kui ekstreemsest. Vend Vähk ise on ka tõeline kamikadze... Naiste vormitegemisest võib rääkida legende... Natalja on hea näide.

Võistlusvormi tegemine on muidugi raske. Isegi kui tead, kuidas teoorias peaks asju tegema, võib dieeti ikka kokku joosta ja lõpus peab juba igasuguseid imevigureid välja langema, et kaal langeks. Samuti pole erilist vahet, millist lähenemist uskuda, ükski moodus ei lase piiramatult süüa ja samal ajal tippvormi teha. Filmiski kõlanud lause, et mida sitem enesetunne, seda parem vorm peab tihti paika :D

Mul endal on küll hetkel dieet talutav: on olnud palju raskemaid ja vähemefektiivsemaid dieete.

Aga ma pidasingi silmas pigem lihtsalt head vormi tavainimese mõttes, kui võistlusvormi. Nüüd mingid paksukesed vaatavad seda filmi ja loobuvad juba eos, sest nii rasket dieeti ei taha enamus ette võtta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga ma pidasingi silmas pigem lihtsalt head vormi tavainimese mõttes, kui võistlusvormi. Nüüd mingid paksukesed vaatavad seda filmi ja loobuvad juba eos, sest nii rasket dieeti ei taha enamus ette võtta.

Eks filmil on ka teine pool - päris lühikese ajaga on võimalik muljetavaldavaid tulemusi saavutada kui õige suund ja pühendumus olemas. "Imevahendiga märkamatult lihastesse"-fantaasiaga inimesi see film muidugi ei rõõmusta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üsna muhe ja kuulus vaatamine on veel Bigger Stronger Faster.

http://www.imdb.com/title/tt1151309/

Ma ei tea, kuidas teile see film mõjus, kuid minul viskas kopsu üle maksa ning kops ei tule tükk aega oma kohale tagasi...

Ainuke koht tõesti, kus stimulante kasutada on sõjavägi. II MS aegu olid sakslased amfetamiini all. Miks muidu suutsid nad päevi

ja päevi itta kõndida, läbides teinekord rohkem kui 50 km täisvarustusega. Kuid sport - ah ei hakka tuututama. neid teemasid on

olnud mitmeid ning kuna film just vaadatud ning emotsioonid veel värsked...

Olge palun puhtad

Naksitrall

Muudetud kasutaja naksitrall poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sõjaväed kasutavad siiamaani ja palju on relvadena katsetatud (LSD'd nt).

Amfetamiini kasutasid hävituslendurid.

See selleks, oleneb alast, oleneb eesmärkidest valitakse meetodid. Mingid kopsuliigutajat ma selles paraku ei näe.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sõjaväed kasutavad siiamaani ja palju on relvadena katsetatud (LSD'd nt).

Amfetamiini kasutasid hävituslendurid.

See selleks, oleneb alast, oleneb eesmärkidest valitakse meetodid. Mingid kopsuliigutajat ma selles paraku ei näe.

Relvadena vast stimulante siiski ei kasutata ega tõenäoliselt pole ka katsetatud. Legaalset stimulanti - kofeiini - kasutatakse jah igasugustes jõustruktuurides väga palju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Relvadena vast stimulante siiski ei kasutata ega tõenäoliselt pole ka katsetatud. Legaalset stimulanti - kofeiini - kasutatakse jah igasugustes jõustruktuurides väga palju.

http://www.mdma.net/mk-ultra/sidney-gottlieb.html

Mind Control programm ja CIA.

See selleks, dokumentaalidest on veel programm "Body For Life"

http://bodyforlife.com/

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×