Jump to content
Erno

Kaalust alla ja vormi

Recommended Posts

Tervist,

nimelt mul selline küsimus, et plaanis hakata sügisest ka trenniga tegelema oma sõbraga. Hetkel natukene kerge kõhuke on ees aga muidu trennitegemine pole probleem. Jõudu on ja vastupidavust ka aga tahaks saada vähekene kaalust alla ja parandada oma figuuri.

Nimelt kas soovitate neid fitness.ee poes Burnereid või Burneri combot ( ~990.- ). Kas selle toime on hea ? Loomulikult ikka see oleks õige tervisliku toitumise kõrvale.

Ning mida veel soovitaksite jõu saamiseks mingeid aineid, toitu? Massilisandit ei sooviks, see võib kaalu veel suuremaks teha.

PS: Ma ei ole sellise mõtteviisiga, et pulber aitab, et ma ei pea rohkem midagi tegema, et ainult sööma seda. Trenn ja toitumine ikka kooskõlas.

Või soovitate veel mingisuguseid asju? Mis tõstaks veel lihastugevust, annaks energiat? :D

Suured tänud, kui keegi leiab aega vastata ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui sa midagi niii hirmsasti võtta tahad , siis tavaline proteiin + süsivesik,võib ka kreatiini.Vitamiinid , aminohapped ka kasulikud.Tavaharrastajana ei näe muudel asjadel mõtet . Korralik treening,toitumine ja puhkamine annab piisavad tulemused.On lihtsalt vaja pühendumist ja aega.

Selle burneri combo raha eest ostaksin mina endale toitumiskava+treeningkava.

Või soovitate veel mingisuguseid asju? Mis tõstaks veel lihastugevust, annaks energiat? :D

Tee kükki ;)http://www.fitness.ee/?act=article&art...ki-osa〈=1

Muudetud kasutaja martin1333 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tervist,

nimelt mul selline küsimus, et plaanis hakata sügisest ka trenniga tegelema oma sõbraga. Hetkel natukene kerge kõhuke on ees aga muidu trennitegemine pole probleem. Jõudu on ja vastupidavust ka aga tahaks saada vähekene kaalust alla ja parandada oma figuuri.

Nimelt kas soovitate neid fitness.ee poes Burnereid või Burneri combot ( ~990.- ). Kas selle toime on hea ? Loomulikult ikka see oleks õige tervisliku toitumise kõrvale.

Ning mida veel soovitaksite jõu saamiseks mingeid aineid, toitu? Massilisandit ei sooviks, see võib kaalu veel suuremaks teha.

PS: Ma ei ole sellise mõtteviisiga, et pulber aitab, et ma ei pea rohkem midagi tegema, et ainult sööma seda. Trenn ja toitumine ikka kooskõlas.

Või soovitate veel mingisuguseid asju? Mis tõstaks veel lihastugevust, annaks energiat? :D

Suured tänud, kui keegi leiab aega vastata ;)

Eks jõudu tuleb ikka treeninguga. Alguses ei ole vaja pulbreid kasutada, peale treeningut banaan, korralik puhkus, tark toitumine ja arened nagu mühiseb.

Muudetud kasutaja Bulletproof poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

siia artikli juurde veel see, et kükil on vastavalt uuringutele veel üks omadus vormisaamisel - nimelt inglisekeelne lühend EPOC ehk siis excess postexercise oxygen consumption. maakeeli ja lihtsalt öeldes, keha põletab peale kükitrenni veel kuni 38 tundi tavalisest kalorikulust rohkem energiat. kes tahab rohkem teada, olgu valmis teadusajakirja artikli eest 34 EUR maksma ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina soovitaksin kõigepealt seda: http://www.fitness.ee/?act=webtrainer〈=1

Peale trenni võid võtta mingi lihtsama taastusjoogi, näiteks Mass2.

Muidugi võid kasutada vitamiine jms.

Dieedikombo on iseenesest hea asi, kuid kõigepealt soeta endale eespool lingis näidatu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×