Jump to content
Tresbass

Lihasgrupi treenimise vahe?

Recommended Posts

Et siis, treeningu esimene päev treening näiteks rinnalihasele.....siis kui pikk tundides kõige kasulikum vahe, et sama lihasegruppi uuesti treenida?

Olen kuulnud 72 h, et siis taastub lihas ära uueks treeninguks, aga...kas see on õige arv?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma teen jõudu 6 päeva järjest. Mina ntx olen kuulnud, et tegelik vahe treenimisel peaks olema 24h, aga minul ei mängi see välja, kui ma iga päev trenni teen (va pühap) Aeroobset ka juurde. Kokku 8 trenni nädalas hetkel+sobiva ilmaga jalgrattasõidud 40 või 50 km ringis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seda vaatan mina ka, aaa igaks juhuks tahtsin kinnitust....kui ma käin 4-5 x nädalas trennis....siis on keeruline ju ühe lihasgruppi treeningute vahet venitada 5-7 päevani !!!

Ei ole ju. Treenid ühte lihast/lihasgruppi 1x nädalas.

Ma teen jõudu 6 päeva järjest. Mina ntx olen kuulnud, et tegelik vahe treenimisel peaks olema 24h, aga minul ei mängi see välja, kui ma iga päev trenni teen (va pühap) Aeroobset ka juurde. Kokku 8 trenni nädalas hetkel+sobiva ilmaga jalgrattasõidud 40 või 50 km ringis.

24h ei ole piisav, kui tahad sama lihast/lihasgruppi treenida. Aga võib-olla mõtlesid sa üldise jõutrenni vahet. Kui nii, siis ei oska kommenteerida.

Rain 6 kanget, sellele ma ei oska tõesti vastata, miks sellel kaval nii on.

Muudetud kasutaja trewe poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma teen jõudu 6 päeva järjest. Mina ntx olen kuulnud, et tegelik vahe treenimisel peaks olema 24h, aga minul ei mängi see välja, kui ma iga päev trenni teen (va pühap) Aeroobset ka juurde. Kokku 8 trenni nädalas hetkel+sobiva ilmaga jalgrattasõidud 40 või 50 km ringis.

Miks sa teed 6 jõusaalitreeningut nädalas?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väikest/nõrka lihast võib tihedamini treenida kui suurt/tugevat.

Algul võib ka 3x, aga mingi aja pärast on isegi 2x nädalas samale lihasele korralik trenn liiast ning asi piirdub u. 1x nädalas sama lihasgrupi treenimisega. Ise peab tundma milline vahe paras on. Kui liiga tihti teed, siis see võib hoopis pidurdada lihase/jõu kasvu, parem on treenida pigem nö. ideaalist veidi vähem kui liiga palju. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Et siis, treeningu esimene päev treening näiteks rinnalihasele.....siis kui pikk tundides kõige kasulikum vahe, et sama lihasegruppi uuesti treenida?

Olen kuulnud 72 h, et siis taastub lihas ära uueks treeninguks, aga...kas see on õige arv?

Me peaksime omama sensitiivseid võimeid, et sellele küsimusele vastata... Inimeste pingutamise...treenimise võimed on erinevad st ka treeningute vahed on erinevad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei ole ju. Treenid ühte lihast/lihasgruppi 1x nädalas.

24h ei ole piisav, kui tahad sama lihast/lihasgruppi treenida. Aga võib-olla mõtlesid sa üldise jõutrenni vahet. Kui nii, siis ei oska kommenteerida.

Rain 6 kanget, sellele ma ei oska tõesti vastata, miks sellel kaval nii on.

24h võib mõnele inimesele olla vägagi piisav. See oleneb geenetikast, treenituse tasemest ning eelneva treeningu intensiivsusest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei ole ju. Treenid ühte lihast/lihasgruppi 1x nädalas.

24h ei ole piisav, kui tahad sama lihast/lihasgruppi treenida. Aga võib-olla mõtlesid sa üldise jõutrenni vahet. Kui nii, siis ei oska kommenteerida.

Rain 6 kanget, sellele ma ei oska tõesti vastata, miks sellel kaval nii on.

Jep, pidasin silmas üldse trenni vahet, mulle nii räägiti, aga endal küll ei mängi välja. Pealegi läheks vahe liiga pikaks. Samas kui igal hommikul minna, siis on peaaegu 24h täis ka ju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×