Jump to content
Ott Kiivikas

Lamades surumine 150kg 21 kordust

Recommended Posts

150 kg 20 kükki olen küll teinud, kuid surumise kohta ilma särgita on see päris hea tulemus - tõenäoliselt särgiga on see mees 300 tuuri tegelane või mis?

20x 150kg olen isegi kükkinud peale 190kg seeriat ei olegi väga viga... aga seal 17 korra juures läheb väga kahtlaseks...

Mis puutub selle mehe surumisse, siis ma vaatasin, et kas ta hakkab tirelit seal tegema? Ronis jalgadega peaaegu üle kangi :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
150 kg 20 kükki olen küll teinud, kuid surumise kohta ilma särgita on see päris hea tulemus - tõenäoliselt särgiga on see mees 300 tuuri tegelane või mis?

Tõenäoliselt ta sinna 280-300 kanti võiks suruda.

Tekkis isu kohe endal ka proovida, hasart :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui tehtud teavita ka meid! 17 ennustan ;)

Julgelt pakud :D Olen kunagi headel päevadel 16 teinud, nüüd on keha harjunud rohkem suuremate raskustega ja väiksemate kordustega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Meest nähes tekkis küsimus, et kas seal käis kehakaalu surumise võistlus? :)

Isegi oma kehakaalu surudes oleks see hea tulemus, elu on näidanud, et siin väiksematel võistlustel ollakse sellise tulemusega suurte meeste arvestuses täitsa pildis... :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üks surub kehakaalu (~110kg) 40 korda. Kas sellised poolikud surumised on siis raskemad, kui täissurumised, või mitte? Teha tundub neid raskem, aga kummaga viimane jõud varem otsa saab? Pole enda peal veel proovinud.

Muudetud kasutaja pkwild618 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
150 kg 20 kükki olen küll teinud, kuid surumise kohta ilma särgita on see päris hea tulemus - tõenäoliselt särgiga on see mees 300 tuuri tegelane või mis?

Mis see tähendab, et kui särk seljas on siis mees jaksab rohkem? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×