Jump to content
Kanapea111

Harjutused mitu korda päevas.

Recommended Posts

Tere, nimelt tahaksin teada, kas see aitab kui teen näiteks biitsepsit kangiga päevas 2-3 korda? Näiteks mõtelsin nii: Hommikul teen kangiga 10x5 korda. Siis teen lõunal 5x10 ja kindlasti õhtul kah ikka 5x10 korda! Tahaksingi teada, et kas selline treening tasub ära?

Või on kolm korda palju teha ja isegi kaks korda juba palju?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sa parem tee üks kord, aga tee siis juba niimoodi, et lased kuni enam lihtsalt ei jõua.

Sa võid ju mitu korda üritada aga kui sa esimese trenni juba endast kõik välja panid siis on kaheldav, et sa järgmistel kordadel sama tasemega teha jõuad. Ei olegi mõtet.

Vali üks kord päevas millal sul aega on ning tee korralikult. Hoia toitumine korras ning küll need tulemused tulevad.

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere, nimelt tahaksin teada, kas see aitab kui teen näiteks biitsepsit kangiga päevas 2-3 korda? Näiteks mõtelsin nii: Hommikul teen kangiga 10x5 korda. Siis teen lõunal 5x10 ja kindlasti õhtul kah ikka 5x10 korda! Tahaksingi teada, et kas selline treening tasub ära?

Või on kolm korda palju teha ja isegi kaks korda juba palju?

Üldiselt - kuna sa paistad jaksavat teha oma biitsa 3X päevas,siis treenid liiga väikese raskusega.Kisub rohkem sinna hommik- või virgutusvõimlemise kanti ..., :D

TRENNI sa 2-3X päevas ühele lihasgrupile teha ei suudaks;ka 2X nädalas oleks kõva sõna ...

Minu nüüd ilusti jõusaali treeneri käe alla,et taolist rahmeldamist ja rapsimist vältida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seda kehaehitust tahaks isegi näha, kus kõik muud kehaosad on treenimata. :D

Mina olen näinud! Õnneks sellised treenijad ei viitsi väga kaua trennis käia, et väga-väga jubedaks oma keha treenida, küll aga sellest on piisand, et inimese keha muutuks pisut Quasimodo stiili, õlad ja selg ette, selline väike küürakas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõik sõltub eesmärkidest!

Näiteks minul on teinekord enne suurvõistluseid 3-4 trenni päevas, kus treenin läbi kõik lihasgrupid. Kuna olen bodypump treener, siis selles programmis ongi ühe tunniga selline süsteem, kus peab treenima kõiki lihaseid ja teinekord isegi 3 bodypumpi päevas + universaaltrenn jõusaalis kõikidele lihastele. Loomulikult on see äärmus ja mõeldud mingi kindla eesmärgi saavutamiseks(suurvõistluste finaalkoht), aga teistel eriti ei soovita seda järgi teha. Lihas peab saama ikka puhata ja mängida ka :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×