Jump to content
Ott Kiivikas

Kevin Renno ja Mirkko Moisar maailmameistrid!

Recommended Posts

Tagasi uudise juurde

Eesti sportlased Kevin Renno ning Mirkko Moisar osalesid võidukalt WPKA maailmameistrivõistlustel Kreekas.Eelmisel nädalal saatis Estonian Muay Thai Union teele kaks Eesti parimat sportlast omas kaalus: Kevin Renno (-75 kg) ning Mirkko Moisar (-70 kg), et osaleda Kreekas, Alexandroupolises 21-28 juuni toimuvatel WPKA 2010 maailmameistrivõistlustel. Kevin ja Mirkko olid parimad võitlejad oma kehakaalus ja võitsid maailmameistrivõistlustelt kaks kulda!"Mõlemad fighterid on väga heas vormis, võitlustahe on neil suur ning kindlasti soovime naaseda medalitega." teatas Estonian?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suurimad õnnesoovid! Ei oska muidugi kommenteerida, mis liigaga on tegemist ja kui lihtne või raske seal seda tiitlit saada on, igal juhul on mõlemad mehed pühendunud spordimehed ja väärivad tunnustust!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mille "välis" maalastest sa räägid kui võistlus oli Kreekas:D See oli normaalne organisatsiooni MM ikka!

On ja j22b Tai rahvusspordialaks... Raske on leida ka suuremat natsionalisti kui tailane. Western practitioners are sometimes called nak muay farang meaning foreign boxer.

Me v6ime ju ka sumoga tegeleda, kuid ikkagi on sumo Jaapani spordiala.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
On ja j22b Tai rahvusspordialaks... Raske on leida ka suuremat natsionalisti kui tailane. Western practitioners are sometimes called nak muay farang meaning foreign boxer.

Me v6ime ju ka sumoga tegeleda, kuid ikkagi on sumo Jaapani spordiala.

Ja sellegipoolest on Eestlastel päris mitu tiitlit Sumo Euroopa ja Maailmameistrivõistlustelt;)

Mulle tundub, et sa jälle ei saanud aru, mida ma öelda tahtsin:D Meil on see krooniline juba.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja sellegipoolest on Eestlastel päris mitu tiitlit Sumo Euroopa ja Maailmameistrivõistlustelt;)

Mulle tundub, et sa jälle ei saanud aru, mida ma öelda tahtsin:D Meil on see krooniline juba.

:D

Ma nõustun kõigega, mida sa ütled... kui ma ainult saaks KKSP.03.047 positiivselt sooritatuks :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×