Jump to content
ritsikas

Odav jõusaal

Recommended Posts

Minu tavaline jõusaal pandi suveks kinni, enne käisin suviti laagri jõujaamas aga seal on hinnad kõvasti tõusnud.

Otsin odavat jõusaali eelistatult nõmme või laagri piirkonnas. Pole oluline kas see on hästi sisustatud, kuna treenin peamiselt vabaraskustega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu tavaline jõusaal pandi suveks kinni, enne käisin suviti laagri jõujaamas aga seal on hinnad kõvasti tõusnud.

Otsin odavat jõusaali eelistatult nõmme või laagri piirkonnas. Pole oluline kas see on hästi sisustatud, kuna treenin peamiselt vabaraskustega.

Nõmme spordikeskuses on väga korralik jõusaal. Veidi väike on kuid see eest hubane ning kõik vajalik on olemas. Hind 500 EEK kuus kui oled õpilane, mingi 585 või nii kui mitte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu tavaline jõusaal pandi suveks kinni, enne käisin suviti laagri jõujaamas aga seal on hinnad kõvasti tõusnud.

Otsin odavat jõusaali eelistatult nõmme või laagri piirkonnas. Pole oluline kas see on hästi sisustatud, kuna treenin peamiselt vabaraskustega.

Pakun välja Saku Gümnaasiumis/spordikeskuses oleva jõusaali. Igati taskukohane ning korralik koht. Mina üliõpilasena/vallaelanikuna saan käia 25.- kord, 10 korra kaart on 200.- Usun, et ega ka teistele kallim pole. Ütled, et oled vallaelanik ja üliõpilane ning küll saad odavalt:)

Teine odav võimalus on Tallinna Ülikooli jõusaal. 100% kindel pole, aga alates nüüd juunist tegid nad selle tasuliseks ning otsivad treenijaid. Kuukaart 200.-, üks kord 25.-. Lahtiolekuajad 15-21. Sellised oli plaanid, eks varsti uurin, kuhu maale on sellega jõutud.

Kolmas odav variant on Tallinna Spordihall, kuukaart alla 400.- ja käi palju tahad. Päris sinu kandi jõusaale ei oska välja tuua.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Spartas tõesti ainult 350.- kuu? Aga muidu Laagrist mitte väga kaugel, Sauel, on ka jõusaal. Seal küll natuke väiksem see jõusaalike aga raskusi on piisavalt ja igat lihasgruppi saab ikka korralikult läbi võtta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pakun välja Sparta 350kr kuu. Selle hinna sees treeningkavad.

Ühendus Nõmmega hea bussid sõidavad pidevalt.

Kuidas seal olukord on muidu? Kas tihti on palju inimesi?

Üks küsimus veel, et mul on siiani möödaminnes tundunud, et see jõusaal on tänava poole klaasseinaga ja kohviku poole oli ka vist klaasseinaga, et kuidas seal privaatsusega lood on?

Muudetud kasutaja ritsikas poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas seal olukord on muidu? Kas tihti on palju inimesi?

Üks küsimus veel, et mul on siiani möödaminnes tundunud, et see jõusaal on tänava poole klaasseinaga ja kohviku poole oli ka vist klaasseinaga, et kuidas seal privaatsusega lood on?

Pole seal mingit klaasseina. Mis privaatsust Sul vaja on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaatasin, et õpilasele reval-spordis 350kr kuu, aga kuna ei ela tallinnas siis ei saa noortetreeningutest osa võtta. Tahaks teada et kas igale õpilasele on 350kr.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pakun välja Sparta 350kr kuu. Selle hinna sees treeningkavad.

Ühendus Nõmmega hea bussid sõidavad pidevalt.

Spartas on ju vaid noorte hind 350.-

Sõbra spordihallis, väike koht küll aga 10-korra kaart oli ainult 250

Sõbra on lahe vanakooli pisike saal. Samas seal on varustuse tase mitte parim.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna suveks sõida ära, siis saaksin pakkuda 16 juunist kuni augusti lõpuni Audentes Fitness spordisaali (jõusaal, aeroobikad, bassein, saun). 16 juuni-juuni lõpp: 275.-; juuli 550.- ja august 550.-. Saal on korralik. Kirkke (5135996)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×