Jump to content
tom201

lihase kasv

Recommended Posts

tervist

mul selline küsimus ei leidnud kusagilt siit foorumist või vähemalt ei sattunud otsa sellisele küsimusele nagu ennem ja peale trenni aeroobne ja selles mõttes nagu mul kõige lähem jõusaal on 25 km üks ots ning hetkel teistmoodi ei ole võimalik käia seal kui rattaga............olengi nüüd mõned korrad käinud aga kuidas see mõjub lihase kasvule selles mõttes et ei ole mõtet ju ennast jõusaalis tapmas käia kui rattaga selle jälle maha väntan..... :S

tuleb siis 25 km ennem trenni.....siis 2 h jõusaali ja peale seda kohe 25 km koju tagasi.

Loodan et keegi on sellega nagu rohkem kursis ja oskab vastata

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

2h saali pole küll vaja teha, piisab 1h ja kui su eesmärgiks on kaalutõus , siis ma sööks enne jõusaali trenni banaani/õuna ja teeks kerge valgusheigi ja peale trenni samamoodi - aitab vältida katabolismi ja täidab sind vajaliku energiaga jõusaalitrenniks

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teisalt on aeroobse baasi pealt väga hea lihast kasvatada.

Lühidalt: ära põe. Tarbi lihtsalt koormusele vastavalt toitaineid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
2h saali pole küll vaja teha, piisab 1h ja kui su eesmärgiks on kaalutõus , siis ma sööks enne jõusaali trenni banaani/õuna ja teeks kerge valgusheigi ja peale trenni samamoodi - aitab vältida katabolismi ja täidab sind vajaliku energiaga jõusaalitrenniks

Ja mida tähendab sõna katabolismi?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×