Jump to content
stamma

hakkasin kreatiini valesti võtma

Recommended Posts

Tere.

õpetuses on kirjas, et kreatiini peaks alguses võtma esimesed 5 päeva 20g päevas ja pärast seda edasi 5-10g. Ma aga võtsin esimesed neli päeva ainult 10-15g. kas peaksin alustama uuesti laadimisperioodi ja võtma järgmised 5 päeva 20g?

Tänan!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere.

õpetuses on kirjas, et kreatiini peaks alguses võtma esimesed 5 päeva 20g päevas ja pärast seda edasi 5-10g. Ma aga võtsin esimesed neli päeva ainult 10-15g. kas peaksin alustama uuesti laadimisperioodi ja võtma järgmised 5 päeva 20g?

Tänan!

Kreatiin pole mingi imeravim mida sa pead milligrammilise täpsusega võtma et toimiks. Paar grammi siia sinna ei tee kohe mitte mingisugust vahet.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Isegi laadimisperioodi ei pea tegema. Ma alustasin 10g päevas. Ennem trenni 5g ja pärast trenni 5g. Räägitakse, et kui laadimisperiood vahele jätta, siis pole pärast kukkumine nii suur. Tean ka inimest, kes võtab koguaeg kreatiini.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Isegi laadimisperioodi ei pea tegema. Ma alustasin 10g päevas. Ennem trenni 5g ja pärast trenni 5g. Räägitakse, et kui laadimisperiood vahele jätta, siis pole pärast kukkumine nii suur. Tean ka inimest, kes võtab koguaeg kreatiini.

Laadimise periood tasuks ikka alguses ära teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja, miks see peaks siis parem olema kui ei lae ?

Ma ka ei saa aru. Kui sa ei tee mingit laadimisperiodi siis sa lihtsalt mõnevõrra pikendad seda aega kui sa viid kreatiini koguse oma kehas mingi tasemeni. Ma küll ei näe mis vahet selline asi peaks tegema, tõesti üks viimaseid asju mille pärast peaks muretsema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Isegi laadimisperioodi ei pea tegema. Ma alustasin 10g päevas. Ennem trenni 5g ja pärast trenni 5g. Räägitakse, et kui laadimisperiood vahele jätta, siis pole pärast kukkumine nii suur. Tean ka inimest, kes võtab koguaeg kreatiini.

aga sa võtsid siis kreatiini ainult trennipäevadel?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aga sa võtsid siis kreatiini ainult trennipäevadel?

Parandage mind kui ma eksin kuid ma olen lugenud et kreatiini võtmisega kaasneb ainult kreatiini üldise taseme tõstmine su kehas ning see millal täpsemalt sa seda võtad ei tee mingit vahet ehk et ei kaasne mingisugust Red Bulli taolist effekti

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üks meetod ei ole teisest oluliselt parem - lõpptulemus on ikka sama. Võttes stabiilselt 5-10 gr päevas, toimub lihaste "laadumine" kreatiiniga aeglasemalt ja ka kaalutõus on aeglasem, kuid lõpptulemus on üldiselt sama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui näiteks vahepeal poolteist-kaks nädalat trenni ei saa teha, siis vist pole mõtet ka kreatiini võtta? parem selleks ajaks kuur pooleli jätta ja siis uuesti alustada, kui trenni hakkan tegema?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kui näiteks vahepeal poolteist-kaks nädalat trenni ei saa teha, siis vist pole mõtet ka kreatiini võtta? parem selleks ajaks kuur pooleli jätta ja siis uuesti alustada, kui trenni hakkan tegema?

Jah, kui sa trenni ei tee, siis ega sellest kreatiinist suurt kasu ka pole. Kui sa enne seda pausi oled kreatiini mõnda aega tarvitanud, siis kindlasti säilub ka selle tase selleks perioodiks, kui sul tekib see väike nädala-kahe pikkune paus. Ühesõnaga võid julgelt väikse pausi teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×