Jump to content
Ott Kiivikas

EMV 2010 & V IMM: PILDID ja VIDEO VI osa

Recommended Posts

Juba lisatud, loodan et see on piisav aeg, et võistlejad saavad vajalikud riided ette valmistada.

No aega peaks olema, naised alles hakkavad vormi jõudma :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma panen selle info ka siia teema alla, mis puudutab sügisel võistlevaid sportlasi, et nad oleksid asjadega kursis.

Vastavalt EKFL juhatuse otsusele on Põhjamaade MV-le sõitva Eesti koondise suuruseks kuni 8 sportlast. Valik toimub Eesti MV tulemuste põhjal.

Klassikalise kulturismi MM-i koondise moodustamisel arvestatakse Põhjamaade MV tulemusi.

EKFL juhatus

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma arvan, et see on suht juba paika pandud, kes lähevad :D

Kuid nagu öeldakse: "Lootus sureb viimasena!" - annan endast parima :)

Nii lihtne see ka ei ole! Iga sportlane peab ikka oma head vormi tõestama Eesti meistrivõistlustel. Olen üsna kindel, et kui ma võistlusvälises vormis kohale veereksin, siis peatreener Otsus ei laseks mind isegi Eestikatel lavale, Põhjamaade meistrivõistlustest rääkimata. Sama kõikide teiste kategooriate puhul. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paika ei ole midagi pandud, selge on see et on rida sportlasi ,kes on varasemate aastate jooksul oma taset juba korduvalt tõestanud, kuid valdav osa tänastest tegijatest peab siiski EMV oma vormi näitama, et saada valituks koondisesse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nii lihtne see ka ei ole! Iga sportlane peab ikka oma head vormi tõestama Eesti meistrivõistlustel. Olen üsna kindel, et kui ma võistlusvälises vormis kohale veereksin, siis peatreener Otsus ei laseks mind isegi Eestikatel lavale, Põhjamaade meistrivõistlustest rääkimata. Sama kõikide teiste kategooriate puhul. :)

Kas on kunagi kellegagi ka nii tehtud? ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas on kunagi kellegagi ka nii tehtud? ;)

Et pole lavale lastud? Otiga ma ei tea, kuid siin on olnud üks kodanik küll, kes mitmel aastal on proovinud lavale võistlema pääseda, kuid Indrek on ta minema saatnud sõnadega, et "Trenni on ka vaja teha!" :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Et pole lavale lastud? Otiga ma ei tea, kuid siin on olnud üks kodanik küll, kes mitmel aastal on proovinud lavale võistlema pääseda, kuid Indrek on ta minema saatnud sõnadega, et "Trenni on ka vaja teha!" :)

Otsuse-taat on nende klounidega niigi kannatlik olnud. Loodan, et +90 kg ka keegi heas vormis jurakas lavale astub seekord. Kui mingid pehmed ja karvased välja ilmuvad, siis las parem istuvad publiku seas ja vaatavad väiksemate kategooriate kuiva vormi ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Meil on varasematel aastatel olnud probleeme ühe eakama daamiga, kes on vägisi lavale tahtnud tulla, küll me oleme seletanud, et EMV ei ole "Õhtulehe "rahvajooks, kus iga üks tuleb osa võtma, vaid inimesed ikka valmistuvad selleks, seda eelkõige, selleks, et vältida seda naerukoori, mis juhtuks kui me ta lavale oleksime lasknud (tegemist oli tõesti "haige" inimesega ja kuidagi ei tahtnud ta aru saada, et ta lavale ei sobi, pidime isegi võistluskuupäeva kohta valeinfot andma, et mitte tema lavalejooksu soolost osa saada.... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tore kui on vanurite seas entusiaste, kes tahavad uusi ja huvitavaid kogemusi saada:) aga üldjuhul ise ei ole ka siukse asja poolt, et keset võistlust mingid tegelased soovivad tähelepanu nii nagu ka Eesti vs Itaalia jalkamängus juhtus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaatasin võistlejate nimekirja ja hetkel on paljud nimed puudu, kes valmistuvad nendesks võistlusteks. Olge head, pange ennast kirja, et hiljaks ei jääks!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No, kurja. Ei taha üldse kõht nähtavale tulla. Aga 3 nädalat on veel aega. Kaal siis 77.3 kg

Hetkeseis on siis selline:

kõht.jpg

Ei ole paha! Jalg lõikab hästi! Kindlasti peaksid teiste poosidega veel kõvasti vaeva nägema. Vähem kui 3 nädalat on jäänud! :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Meil on varasematel aastatel olnud probleeme ühe eakama daamiga, kes on vägisi lavale tahtnud tulla, küll me oleme seletanud, et EMV ei ole "Õhtulehe "rahvajooks, kus iga üks tuleb osa võtma, vaid inimesed ikka valmistuvad selleks, seda eelkõige, selleks, et vältida seda naerukoori, mis juhtuks kui me ta lavale oleksime lasknud (tegemist oli tõesti "haige" inimesega ja kuidagi ei tahtnud ta aru saada, et ta lavale ei sobi, pidime isegi võistluskuupäeva kohta valeinfot andma, et mitte tema lavalejooksu soolost osa saada.... :D

Oeh...palun ära pane diagnoosi :huh:

Mul on seda loomulikult raske kommenteerida, ei ole näinud seda daami aktsioonis, ei kujuta isegi ette, keda sa mõtled. Ma usun, et kui ta võistleda tahab, siis peaks temataolistele ka vastav tasemevõistlus looma. :D

Tore kui on vanurite seas entusiaste, kes tahavad uusi ja huvitavaid kogemusi saada:)

:D

Väga viis!

Ma usun, et pigem peaks siis veel laiendama võistlemise võimalusi... ja ka nö "tarbijani" viima. Reval Cup ja kunagised Kääriku võistlused on üks hea väljund.

Ma usun, et tegevtreeneritele peaks see andma mõtteainet võistlusmeetodi laiema ja julgema kasutamise osas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No, kurja. Ei taha üldse kõht nähtavale tulla. Aga 3 nädalat on veel aega. Kaal siis 77.3 kg

Hetkeseis on siis selline:

kõht.jpg

Väga hea! Tuleb, tuleb...

Ära virise enda kallal. Ma usun, et mul on sama probleem, ikka ei ole see nii ja too naa...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tore on vaadata, et võistlejate nimekiri vaikselt pikeneb, aga päris paljud on ennast veel jätnud registreerimata. Ise tean vähemalt 8 meesterahvast, kes kindlasti sellele nimekirjale lisanduma peaksid, naisi tuleb ka ilmselt mitu tükki juurde. Lisan siia ka ühe pildi Fittest Tartu meeste võistlusteks ettevalmistumisest 24. septembri õhtul 2010.

post-50-1285668256_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×