Jump to content
refixeq

Massi lisajad

Recommended Posts

Hommikusöök on muidugi tähtis aga vaata et iga toidukord ikka vähemalt sama korralik oleks :) - see ei ole lihtne!

Jah a no ma arvan ja usun ja olen suht kindel et yks toidukord päevas mis ei ole tõesti täisulik ei peaks ajsja muutma?

Lisan juurde siis 2x päevas 150g kanaliha + 125gpaki riisi, banaani, ja kaerahelbepudru hommikul?

Ma ei kujuta hetkel ette kuidas ma seda korraldama hakkan, kuid panen end proovile ja loodab et tuleb midagi välja ja mõni kilo ka juurde lisandub...

Muudetud kasutaja refixeq poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah a no ma arvan ja usun ja olen suht kindel et yks toidukord päevas mis ei ole tõesti täisulik ei peaks ajsja muutma?

Lisan juurde siis 2x päevas 150g kanaliha + 125gpaki riisi, banaani, ja kaerahelbepudru hommikul?

Ma ei kujuta hetkel ette kuidas ma seda korraldama hakkan, kuid panen end proovile ja loodab et tuleb midagi välja ja mõni kilo ka juurde lisandub...

Hoia mitmekesisena asja. Kõige tähtsam on see et sa ise aru saad, mis mida sisaldab.

Et vabalt võid teha kana-idamaiste köögiviljade wok'i kui näit. pool karpi kodujuustu kõrvale sööd.

Samamoodi, ära söö iga päev ainult banaani ja iga hommik ainult kaerahelbeputru.

Minu special, mida luban sul kasutada: pakk kohupiima+ca 300g jogurtit peale. väga hea toidukord.

Ühtlasi säästad umbes 40 kr kui teed blenderis kohupiima-mahla mingi joogi "massilisaja" asemel...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hoia mitmekesisena asja. Kõige tähtsam on see et sa ise aru saad, mis mida sisaldab.

Et vabalt võid teha kana-idamaiste köögiviljade wok'i kui näit. pool karpi kodujuustu kõrvale sööd.

Samamoodi, ära söö iga päev ainult banaani ja iga hommik ainult kaerahelbeputru.

Minu special, mida luban sul kasutada: pakk kohupiima+ca 300g jogurtit peale. väga hea toidukord.

Ühtlasi säästad umbes 40 kr kui teed blenderis kohupiima-mahla mingi joogi "massilisaja" asemel...

Tõmban tavaliselt kas kodujuustu hapukoorega segamini või siis neid 400g'seid farmi maitsestatud kohupiimasid.. või farmi joogijogurt(kannus). Märgin ära veel kuna on teatud toitumis hälbed siis mai saa kõike syya... ja pean valime asjade hulgast mida suudan vasuvõtta :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×