Jump to content
Jumal666

kellel on kogemusi olympia t6stmise osas

Recommended Posts

Mis asi see olympia t6stmine on? Kas sama mis power tõstmine?

:D

Klassikaline tõstmine. Ma arvan et ta on teinud inglise keelest otsetõlke kus seda kutsutakse "Olympic lifting"uks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Algaja kava lahkan.

2xn2dalas on trenn.

Esimesed 2 n2dalat on see rinnale v6tt ja rebimine ilma milleta???

Power clean with no dip???

Power snatch with no dip???

Ma arvan et siin on mõeldud seda et sa ei püüad kangi kinni püsti asendis, mitte kükis. Kuigi ma ei saa täpselt aru miks see "no dip" on sinna lisatud sest "power" juba tähendab seda et sa võtad kangi vastu püsti seisvalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma küll ei lugenud, kus see dip oli kirjutatud, aga muidu inglise keeles on dip rööbaspuudel surumine.

Dips on küll rööbaspuudel surumine kuid dip tähendab ka langetamist või alla minemist ning selles kontekstis on ilmselgelt mõeldud ikkagi kangi alla minemist, mitte et sa teed rinnalevõttu ilma rööbaspuudel surumiseta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kellel on soovi klassikalise tõstmisega lähemalt tutvust teha ja tegelema hakata siis soovitaksin raamatut " TÕSTESPORT", autor Jaan Loko. See raamatut on kindlasti raamatukogude riiulitel olemas. Sealt saab vajalikke algtõdesid ja näiteid algajate treeningutest. Ei soovita inglise keelseid treeningkavasid algajatele sest need on liiga spetsiifilised algajatele- minuarust. Lugege ja sirvige eelpool mainitud raamatut ja saate kindlasti targemaks. EDU.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kalev.jpg

Tartusmaa spordiklubi Jõud - Eesti viimaste aastate tugevaim klassikalise tõstmise klubi

E, K, R - 17:00

Kõrveküla spordihall

Eelregistreemine: toimetus@joud.pri.ee

www.joud.pri.ee

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×