Jump to content
Ott Kiivikas

"Erisaade" - kas Eesti mees on muutumas jobuks?

Recommended Posts

Minu meelest on normaalne naiskätt teretada õrnemalt. Kui mees pigistab tugevasti siis jälle hala. Või tahavad siinsed naised end proovile panna, kui tugevat kätt kannatab ? :)

Põhimõtteliselt ma ei tunneta enda jõudu ning mehe kätt teretan ikka mehemoodi(mitte muidugi hambad risti, nagu eelpool mainiti), kuid üldjuhul naise kätte kohtlen õrnemalt, see ei tähenda, et mehel on käsi nagu sült. :angry:

Muudetud kasutaja Xero poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu meelest on normaalne naiskätt teretada õrnemalt. Kui mees pigistab tugevasti siis jälle hala. Või tahavad siinsed naised end proovile panna, kui tugevat kätt kannatab ? :)

Põhimõtteliselt ma ei tunneta enda jõudu ning mehe kätt teretan ikka mehemoodi(mitte muidugi hambad risti, nagu eelpool mainiti), kuid üldjuhul naise kätte kohtlen õrnemalt, see ei tähenda, et mehel on käsi nagu sült. :angry:

Sellega olen täiesti nõus, et naisterahva kätt tuleks õrnemalt suruda, aga osad mehed ei pinguta käe andmisel mitte ühtegi lihast ja kui naine teeks vastu samamoodi, siis oleks sama kui kaks peopesa lihtsalt kokku panna. Minu meelest peaks ikka mingisugunegi pinge mõlema poolt olema. :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sellega olen täiesti nõus, et naisterahva kätt tuleks õrnemalt suruda, aga osad mehed ei pinguta käe andmisel mitte ühtegi lihast ja kui naine teeks vastu samamoodi, siis oleks sama kui kaks peopesa lihtsalt kokku panna. Minu meelest peaks ikka mingisugunegi pinge mõlema poolt olema. :)

Koolis üks õppejõud Agu Uudelepp rääkis, et selline lodev käepigistus mehe ja naise vahel võib ka seda tähendada, et mees ei pea naist endaga võrdseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Koolis üks õppejõud Agu Uudelepp rääkis, et selline lodev käepigistus mehe ja naise vahel võib ka seda tähendada, et mees ei pea naist endaga võrdseks.

Sellisel juhul pole küll härrasmehega tegu, kui niimoodi oma suhtumist välja näidatakse :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mulle ei meeldi jälle need vennad, kes sihilikult hambad ristis kätt pigistavad...

Siis ära Indrek Pertelsonile kätt anna.... hull kruustang, korduvalt selle vahele jäänud.... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Käisin hiljuti Rootsis külastatdes sealhulgas ka kohalikku kooli. Igal teisel õpilasel oli geeliga soeng üles tõmmatud, püksid olid ümber nagu retuusid, aga see ei olnud veel kõik, sest ligi 1/3 õpilastest kandis kooli sees mütsi, mis meenutas rohkem kondoomi.

Riie ei riku meest. Eestiski sellise riietumisstiiliga inimesi. Teismelised kannavad üldjuhul selliseid riideid. Neid ma meesteks ei nimetaks, poisikesed alles. Ei anna mehe mõõtu veel välja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

jõupoolest polegi ehk võrdne:)

mõni arvab lihtsalt,et ehk hoiab tagasi ning ei taha naisterahvale haiget teha.arvab,et viimane võib haiget saada kuigi päris nii hull see asi ka ei ole :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minule isiklikult tugev käepigistus ei meeldi ja millegipärast kipuvad kõvasti pigistama just need, kes ise eriti midagi väärt ei ole. Enamus rammumehi ja euroopa ning maailma tasemel kulturiste suruvad kätt pehmelt kuid kindlalt. Need mehed ei pea tõesti kellelegi midagi tõestama. Käepigistus ei ole jõudemostratsioon, kus mingi äpu kõigest jõust pigistab nii et tilk püksis. Minul isiklikult ei ole selliste vastu mingisugust austust ja tulevikus väldin sellist pigistajat sest minu jaoks on ta ebaviisakas. On erandeid, kellel on tõesti tugev haare nagu Ott siin mainis, aga kui on tegemist nii tugeva mehega, siis ikkagi kahtlen, kas ta naisterahvaste kätt ka automaatselt tugevalt kokku pressib?

Mis puudutab rootsi, taani ja norra noori, siis seal on tõesti mingi hull geelimood ja täielikku horrorit olid noored mehed endale soengu asemel pähe aretanud. Nendele ulmesoengutele panin ka oma nimed: "Öökull ei olnud varese pesaga rahul", "Torm käis üle pilliroo", "Tige kass rahuldas ennast väikese karvase koera peale" jne. Nimede paneku suhtes oli seal inspiratsiooni küllalt :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See pehme käepigistus vist suht lähiaastate teema - nagu see kahemeetri kauguselt üksteise kallistamine . Varem peeti seda kättpidi teretamist nagu üksteisele austusavalduseks ja käepigistus ka mõistliku tugevusega.Niisama neid peopesi ka kokku lüüa pole mõtet siis parem lihtsalt tereta.Puutun palju kokku erinevate inimestega - osadelt seda teretki raske saada,tuleb üle moka mingi -mõhh .

Aga noored vist igalpool sellised geelipead - Itaalia mägedes hommikuti väga sage pilt liftijärjekorras kus kiivri asemel on noortel makaronipuurijatel pead nagu oksahunnikud .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×