Jump to content
hanne91

kõrge veresuhkur

Recommended Posts

Kiire küsimus asjatudjamatele. Minu jaoks oli shokk, kui arst kes tegi mulle meditsiini tõendit ütles mulle, et mul veresuhkru tase piiri peal. Alguses ei tahtnudki välja kirjutada, aga suure nuiamise peale kirjutas 2 aastaks. Milles võib asi olla? Kas toidulisandites? Põhimõtteliselt söön ainult vadaku valgu segu hetkel. Ja niisama kah palju valke. Muidu tavalised toidukorrad on suht tervislikud. Vähe praetud asju jne. Palju juurikaid. Üks viga on veel juures. magusat söön jah suht palju ja kohvi joon palju(2,5 lusika suhkruga) 4 tassi päevas. Seni kui on veresuhkrut möödetud on see olnud alati korras. Alkoholi kah ei joo. Mida arvata ja mida teha selleks et teada saada milles asi võib olla...

Lugupidamisega..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kiire küsimus asjatudjamatele. Minu jaoks oli shokk, kui arst kes tegi mulle meditsiini tõendit ütles mulle, et mul veresuhkru tase piiri peal. Alguses ei tahtnudki välja kirjutada, aga suure nuiamise peale kirjutas 2 aastaks. Milles võib asi olla? Kas toidulisandites? Põhimõtteliselt söön ainult vadaku valgu segu hetkel. Ja niisama kah palju valke. Muidu tavalised toidukorrad on suht tervislikud. Vähe praetud asju jne. Palju juurikaid. Üks viga on veel juures. magusat söön jah suht palju ja kohvi joon palju(2,5 lusika suhkruga) 4 tassi päevas. Seni kui on veresuhkrut möödetud on see olnud alati korras. Alkoholi kah ei joo. Mida arvata ja mida teha selleks et teada saada milles asi võib olla...

Lugupidamisega..

Kust vereproov võeti - kas näpuotsast või veenist? Kas olid 12 tundi söömata- joomata?

Veresuhkru kõikumine on normaalne nähtus. Piiripealne näit ei ole veel diabeet. Diabeedi diagnoosimiseks tehakse glükoosi koormustest ja võetakse veenist verd analüüsiks mitu korda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nii kohvi jõin 2 tundi varem ja samal ajal kaks mingit kohukest. Ja verd võttis näpu otsast ja mõõtis mingi tavalise patareide peal töötava masinaga. Kahtlust tekitas mulle juba see, et tavalist arsti polnud ja mind saadeti töötervishoiu arsti juurde seda Karellis tegema. Ühesõnaga ma temaga väga vaidlema ei asunud. Ütles ainult, et 2 tunniga oleks pidanud vere suhkur tagasi alla tulema...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×