Jump to content
AmAcC

vajaks abi (lihasmass)

Recommended Posts

Tekkis küsimus et ma käin hommikuti jooksma et põletada rasva ja kolm korda nädalas pealelõunat jõusaalis et kasvatada lihast.Ma loodan et see kui ma jooksmas käin ometi lihasmassi ei vähenda ????? <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tekkis küsimus et ma käin hommikuti jooksma et põletada rasva ja kolm korda nädalas pealelõunat jõusaalis et kasvatada lihast.Ma loodan et see kui ma jooksmas käin ometi lihasmassi ei vähenda ????? <_<

Lihasmassi kasv on kinni toitumises. Kui sa piisavalt sööd, küll sa lihast kasvatad. Kuid rasva vähendada ja lihast kasvatada samal ajal on veidi keeruline kuna üks nõuab kalorite ülejääki, teine aga defitsiiti. Mõtle kumba sa tahad teha ning keskendu sellele, mitte ära ürita samal ajal vastupidiseid asju teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
OT: Kas niimoodi ei saa joosta, et ainult vastupidavust treenib, aga rasva ei põleta? <_<

Selline asi küll võimalik pole, et ainult süsivesikuid kasutad. Mingil määral rasva läheb energiaks nii kui nii - olgu seda siis 1% või 30%.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
OT: Kas niimoodi ei saa joosta, et ainult vastupidavust treenib, aga rasva ei põleta? <_<

Õigesti süües on see rasvapõletus küll minimaalne, et seda sa ei pea küll kartma, et rasvaprotsent liiga madalaks läheks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Õigesti süües on see rasvapõletus küll minimaalne, et seda sa ei pea küll kartma, et rasvaprotsent liiga madalaks läheks.

Et jh tahaks nagu joosta, aga siis tundub, et jõusaalis tehtud töö läheb raisku vms.

Rasva% niigi madal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Et jh tahaks nagu joosta, aga siis tundub, et jõusaalis tehtud töö läheb raisku vms.

Rasva% niigi madal.

Siin ju oleneb sinu toitumisest + aeroobse treeningu mahust. Kaks korda nädalas võid rahulikult jooksmas käia ilma, et midagi muretsema peaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tekkis küsimus et ma käin hommikuti jooksma et põletada rasva ja kolm korda nädalas pealelõunat jõusaalis et kasvatada lihast.Ma loodan et see kui ma jooksmas käin ometi lihasmassi ei vähenda ????? <_<

Kui käid jooksmas rasvapõletus eesmärgil siis loomulikult vähendab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×