Jump to content
ville1

kui vanalt viimane aeg alustada

Recommended Posts

Olen elupäevad olnud sisse võetud kulturismsit. Küsimus oleks mul selline et kui vanalt on juba hilja hakata selle alaga tegelema et näiteks kasvõi eestikatel võistelda. Olen 27 kas see on juba natukene hilja alustatda, päris võhikuks ennast ei pea kuna olen vahelduva eduga jõusaalis käinud aga alati on see piirdunud umbes 8 kuuga ühel või teisel põhjusel, siis 4 kuud vahet ja jälle.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen elupäevad olnud sisse võetud kulturismsit. Küsimus oleks mul selline et kui vanalt on juba hilja hakata selle alaga tegelema et näiteks kasvõi eestikatel võistelda. Olen 27 kas see on juba natukene hilja alustatda, päris võhikuks ennast ei pea kuna olen vahelduva eduga jõusaalis käinud aga alati on see piirdunud umbes 8 kuuga ühel või teisel põhjusel, siis 4 kuud vahet ja jälle.

Haara härjal sarvist, tee kõvasti ja järjepidevalt trenni, söö korralikult ja hari ennast selles vallas. Kui isegi ei jõua eestikatele, siis hea kehakoostise, hea sooritusvõime ja hea tervise nimel võiksid ikkagi pingutada :D

Seda, kas sa jõuad eestikatele või ei, ei suuda sulle arvatavasti keegi öelda, kõik oleneb ikka sinust endast, kuid kindlasti, mida aeg edasi, seda raskem on sul eesmärke ellu viia.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen elupäevad olnud sisse võetud kulturismsit. Küsimus oleks mul selline et kui vanalt on juba hilja hakata selle alaga tegelema et näiteks kasvõi eestikatel võistelda. Olen 27 kas see on juba natukene hilja alustatda, päris võhikuks ennast ei pea kuna olen vahelduva eduga jõusaalis käinud aga alati on see piirdunud umbes 8 kuuga ühel või teisel põhjusel, siis 4 kuud vahet ja jälle.

Kusjuures olen kindel, et Eesti Meistrivõistlustele pääseks sa kunagi küll - pead järjepidevalt trenni tegema ning toituma korralikult. Praegu võib ju Arnold Classicult tuua näiteid, kus maailma parimad kulturistid on vanuses 40 ja isegi mõni aasta peale.

Mina usun, et saaksid kindlasti hakkama, iseasi millal sa lavale pääsuks küps oled.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on täpselt sama küsimus. Olen alates 2007. a. käinud ebaregulaarselt jõusaalis. Ette on tulnud pikki pause, mis on tingitud mu elustiilist. Saan varsti 34.a. Arvan, et mul on eeldusi saada ilus lihaseline keha, oleks vaid aega korralikult trenni teha ja toituda. Ma ei karda, et olen liiga vana. Üks kunstnik Rene Kari alustas veel hiljem: http://www.renekari.com/

Mul on paar küsimust selle kohta, kuidas üldse välja näeb kulturisti elu? Mismoodi see on organiseeritud, selles mõttes, et kuidas nad raha teenivad? Kas profikulturist teenibki kulturismiga elatist? Kui mitte, siis kust ta võtab aega, et tööd ja trenni ühendada? Mulle on jäänud mulje, et tõsised kulturistid arvutavad päevast-päeva kaloreid, treenivad ja valmistuvad võistlusteks ja ma ei kujuta ette selle pinge kõrvalt veel millegi muu tegemist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kulturismiga tegelemine ei määra vanust.Peamine on tahtmine.Olen ka tegelenud vahelduva eduga ja olen oma olukorraga rahul.Vanust on 50 aastat.Huvi pärast võib uurida minu olekut kanal 2-e arhhiivis ,,Eesti nokitseb,,.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

elupäevad? 27 a olid sisse võetud ja siis mõtlesid tegutsema hakata? :lol: , aga kunagi pole liiga hilja, võid vabalt tõsisemalt asja esile võtta ja paari aasta pärast laval vormi näidata ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mind pigem huvitab, et kui siiani ei ole järjepidavust ning püsivust jagunud, siis miks see edaspidi teisiti olema peaks.

Muudetud kasutaja Stardust poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kunagi pole hilja. peamine, et püsivust oleks. korra teed ja korra mitte, sedasi ei lähe... meistrikad, 2-3 aastat korralikku trenni ja söömist ning võid ju proovida.

Sõltub kõik sellest, mis loodus on kaasa andnud. Võistlemiseks ei pea ootama 2..3 aastat, vaid võib ka varem :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mind pigem huvitab, et kui siiani ei ole järjepidavust ning püsivust jagunud, siis miks see edaspidi teisiti olema peaks.

Sest nüüd vanemaks saanud, ja kunagi pole hilja midagi ette võtta! :D Kuidagi irooniline lause...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina arvan, et USK + 100 % PÜHENDUMUS = KÕIK VÕIMALIK.

Kusjuures, valdkonnas pole vahet, tahad sa kulturistiks saada või näitlejaks.

Muidugi, tuleb arvestada, et igal ühel on erinevad eeldused, kuid kes talitleb postituse esimese lause järgi, on winner.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Praegu võib ju Arnold Classicult tuua näiteid, kus maailma parimad kulturistid on vanuses 40 ja isegi mõni aasta peale.

Maailma parimad kulturistid, maailma kehveim näide. Kui 27-aastaselt trenni hakkad tegema, siis ei tasu endale sihiks seada Colemani ja nende tüüpide vormi, sest nemad on küll selles eas, aga trenni hakkasid palju varem tegema. Ja steroidid. Pigem sea endale väheke väiksemad eesmärgid ja täida neid, motiveerib rohkem. Kui sa tahad saada ütleme kaalust 40 kilo alla, siis sa võibolla ei saagi. Aga kui sa sead, et nüüd esimese kuuga 5 kilo, siis teisega 5 siis kolmandaga, siis sa näed koguaeg, et sa oled oma eesmärke täitnud ja see trenn viib sind tõesti kuskile.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olin ka ise mõned aastad pausi pidanud. Taastumine on kiire, näen seda peeglist ja piltidelt. Olen rahul. Vanust on 26. Ei saa olla hakata hilja tegelema millegagi. Mille jaoks hilja? Coleman või Kai Greene pole jumalad. Nad on inimesed ja naturaalne liha seisab samuti skeleti küljes kinni. See, et nooremalt alustad, paneb kindlasti kõva põhja, aga samuti ju ka Kai Greene pole niisuguses eas, et ta nüüd on piir. Aga Champion on ta juba olnud. Ei ole hilja midagi 27 alustada.

Ise olen arvamusel, et kui on tahtmine niimuuseas tegeleda, siis pole kindlasti hilja! Aga kui tahtmist ja aega on rohkem (ja resursse), siis sea endale kõrged eesmärgid ja käitu vastavalt. Miski pole võimatu. Nagu igas valls, kui tahetakse VÄGA edukas olla: sea KÕRGED eesmärgid, püsi fookuses, ära kaota rada, jätka rajal käimist. Kõige tähtsam on, et püsid fookuses. Õah, olen trennist väsinud, vaja puhkust..edu Sulle nõuküsija, raud pihku vms!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas profikulturist teenibki kulturismiga elatist?

Eestis päris kindlasti puhtalt sellega, et kulturisivõistlustel osaled ja seal auhindu võidad, ära elada pole võimalik. Arvan, et isegi kui lisaks oled tegija kulturismitreener, ei saa ilma muude sissetulekuteta hakkama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ise olen arvamusel, et kui on tahtmine niimuuseas tegeleda, siis pole kindlasti hilja! Aga kui tahtmist ja aega on rohkem (ja resursse), siis sea endale kõrged eesmärgid ja käitu vastavalt. Miski pole võimatu. Nagu igas valls, kui tahetakse VÄGA edukas olla: sea KÕRGED eesmärgid

Edukus ei seisne alati selles, et sa mõtled kohe teise asjana kaugele. Kaugele mõtled esimese asjana ja siis lähed teise mõtte juurde.

Võtame inimese näitel, kes tahab saada miljonäriks arvutite abil:

Esimeseks eesmärgiks on tal lõpetada põhikool.

Teiseks saada kooli, mis annaks talle keskhariduse kõrvalt ka põhja alla arvutitele.

Kolmandaks lõpetada ülikooli esimene aste arvutite alal.

Neljandaks lõpetada ülikooli teine aste arvutite alal.

Ja nii edasi... Aga kui sa mõtled kohe, et tahaks miljonäriks, aga ei tea kust pihta hakata, siis ei tule tavaliselt midagi välja. Tuleb vaikselt minna ja arendada oma käiku, et jõuda sihini...

Aga põhieesmärk peab jah siiski olema kõrge. Aga edu ei seisne siiski alati ka selles. On inimesi, kes ei mõtle algselt üldse kaugele, vaid hakkavad vaikselt tegelema. Tegelevad ja jälgivad lihtsalt oma arengut. Ükshetk märkavad, et nende tase on juba nii kõrge, et nad saaks selle abil endale nime teha. Ka hobid võivad teinekord kaugele areneda. Peaasi, et sa ei võta seda pika ja igava teekonnana, vaid mõnuga. Muidu kaob tahtmine kähku ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul on täpselt sama küsimus. Olen alates 2007. a. käinud ebaregulaarselt jõusaalis. Ette on tulnud pikki pause, mis on tingitud mu elustiilist. Saan varsti 34.a. Arvan, et mul on eeldusi saada ilus lihaseline keha, oleks vaid aega korralikult trenni teha ja toituda.

Nüüd siis korraga pressraud ja naisuurimus nurka ja Venemaale kulturistiks ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×