Jump to content
haamer

Oleks vaja soovitust

Recommended Posts

tegelikult sa peaksidki nii palju sisse punnitama kuni tundub et järgmise suutäiega tuleb kõik välja, eriti kui oled hardgainer nagu mina

Sorri, ma ei saa kuidagi nõustuda sellise soovitusega. Söö ikka mõistusega. Vajadusel vaheta toit toitainerikkama vastu.

loe ka seda http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...amp;textID=2333

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas sa oled hardgainer w?

Jah, nii võib öelda küll. Ja ometi olen viimase paari kuu jooksul ca 4kg juurde võtnud.

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siis sa ei ole hardgainer ju

Hahaha no kuidas ei ole siis :D Ma olen hardgainer, kes on ennast väga kätte võtnud. Ütleme nii, et kui nädal aega trenni ei tee siis läheb paar kilo maha ja nädalase haigusega läks 5kg:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
siis küll, mul on ka nii,aga sööma pean väga palju, tavaliselt lihtsalt ei mahu kõhtu nii palju kui peaks

Proovi puuvilju. Peale igat söögikorda võta mingi puuvili näppu. (mida rohkem toidukordi seda parem siis). Nii saad päeva peale päris korraliku kalorikoguse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Proovi puuvilju. Peale igat söögikorda võta mingi puuvili näppu. (mida rohkem toidukordi seda parem siis). Nii saad päeva peale päris korraliku kalorikoguse.

Suured tänud kõigile abi eest.

Egas midagi ,arvutan oma kaloraazuse ja asjad välja ja peab rohkem tähelepanu toitumisele siis pöörama.

Kooli peaks ka kaasa võtma banaane vahest purk jogurtit / kodujuustu jne

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×