Jump to content
mihkel43

Õige treeningkava.

Recommended Posts

Tere, olen 19aastane poiss ja ma tahaks hakata jõusaalis käima hakata. Eelmine suvi tekkis mulle haigus nimega psoriaatiline artriit ja pidin füüsilisest eemale hoidma. Nüüd on sellest möödas oma 7 kuud ja mõnus pekikiht on peale tekkinud. Sooviks sellest vabaneda, aga ei oska endale õiget kava vaadata. Proovisin paari nädala eest ka korra jõusaalis käia, aga põlv ei pidanud vastu. Ei suutnud isegi jooksulindil joosta, aga ratta peal sõites polnud hullu. Küsiksin et millist kava peaksin ma jälgima, mis ei annaks suurt koormust põlvedele. Kaalun hetkel 97kg ja pikkus on 197cm.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaal ja pikkus kokku on praegu normis 197cm-100=97kg süsteemi järgi, tead oma rasvaprotsenti ka öelda?

pehmel pinnasel jooksmine soovitatud, rattasõi hea, ei kuluta põlvi, äkki aitaks mingil määral ka sõudmine..!

Mina olen 16.a, kaalun 80-81kg, jõuksis käinud 6kuud, selle ajaga juurde võtnud 12kg, kah suht pikk 192+ vb paar cm, mul on raske täiskükke tehes mõlemas põlves päris valus, suht kraksub, niiet teen 90 kraadiseid kükke.Väiksemad raginad põlvedes algasid vb 5,6-7 aastat tagasi ega paremaks küll pole läinud. Millest võib see olla tingitud, kas kaltsium võib olla põhjus?

Kindlasti oleks hea teada kuidas seda ravida v kuidas valu leevendada, olen proovinud igasuguseid põlvesidemeid ja asju, tutkit.. Äkki aitaksid mingid tabletid v õlid?

olen ka kuulnud et pikematele soovitatakse teistsugust kava?!

aga sooviks teada mis see psoriaatiline artriit täpsemalt on.

Aitäh!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kaal ja pikkus kokku on praegu normis 197cm-100=97kg süsteemi järgi, tead oma rasvaprotsenti ka öelda?

pehmel pinnasel jooksmine soovitatud, rattasõi hea, ei kuluta põlvi, äkki aitaks mingil määral ka sõudmine..!

Mina olen 16.a, kaalun 80-81kg, jõuksis käinud 6kuud, selle ajaga juurde võtnud 12kg, kah suht pikk 192+ vb paar cm, mul on raske täiskükke tehes mõlemas põlves päris valus, suht kraksub, niiet teen 90 kraadiseid kükke.Väiksemad raginad põlvedes algasid vb 5,6-7 aastat tagasi ega paremaks küll pole läinud. Millest võib see olla tingitud, kas kaltsium võib olla põhjus?

Kindlasti oleks hea teada kuidas seda ravida v kuidas valu leevendada, olen proovinud igasuguseid põlvesidemeid ja asju, tutkit.. Äkki aitaksid mingid tabletid v õlid?

olen ka kuulnud et pikematele soovitatakse teistsugust kava?!

aga sooviks teada mis see psoriaatiline artriit täpsemalt on.

Aitäh!

Psoriaatiline artriit on päriliku nahahaigusega kaasnev liigesepõletik.

Kui sul see haigus(nahahaigus millega see kaasa tuleb) oleks, eeldades, et sa oma elu jooksul oled arsti juurde ikka sattunud, siis ilmselt sa seda teaksid.

Muudetud kasutaja bätflipp poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks sõudmine ja ratta peal soojenduseks vast ka võimalik, aga kas sellega siis piirdukski jalgadele mõeldud trenn? Saan siit lehelt endale kava vaadata ainult probleem tekib alakehaga. Milliseid harjutusi veel oleks, mida tehes ei anna koormust põlvedele?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×