Jump to content
tuutu

Lihasväsimus

Recommended Posts

Niih.. väike küsimus

Vanus 21, kaalu 88kg, pikkust 178cm

Jõusaaliga tegeldud aktiivselt ca poolteist aastat, varasemalt kergejõustikut..

Probleemiks on siis see, et pidevalt on selline lihasväsimus tunne nagu tahaks meeletult venitada. Siis kui ära venitada, siis on jälle hea ja tore olla.. kuid 3-4 tunni pärast taaskord selline.. väsimus/tahaks venitada tunne. Suhteliselt ebamugav tunne.

Enne ja peale trenni on kogu aeg venitused, kuid siiski... jääb selline tahaks venitada tunne ja see väsitab.

Ehk on küsimus mingis vitamiinis või ongi lihtsalt selline lihas, mis tahab venitamist kogu aeg? (arsti väitel)

Any help appreciated.

tuutu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mm.. ei ütleks. jõusaali 3 korda nädalas + saalihokit aeg-ajalt. Puhkan i alati korralikult välja järgmiseks trenniks, öösel magan hästi.. täiesti.. anomaalia.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selline tunne, nagu lihasväsimus ja tahaks lihast venitada? Kui mul lihas väsinud on, siis ei taha seda üldse venitada. B)

See 3x nädalas jõusaali on jagatud kava või teed iga kord terve keha korraga?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tegemist on jagatud kavaga ja ma ei usu väga, et tegemist on liigse treeningkoormusega. Ja olen teinud ka vahepealseid pikemaid puhkusi. 2 nädalat pausi, + 2x 1 nädal. Isegi kui 2 nädalat puhata, siis ikka jääb lihas kuidagi kangeks vms. Seesama jama oli mul kunagi kergejõustikus ka.. sellest tulenevalt arvangi, et äkki miskit toitumises pahuksis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×