Jump to content
voikarbes

kuidas saada lahti liigsest veest kehas

Recommended Posts

Rohkem vett kehas tähendab veidi paremat rasvapõletust, trenniaegne veelakkumine, võimalik et ka üldine veesisaldus piirab ka koormusega seotud kortisooli vallandumist.

Las vesi olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

alkohol,kofeiin - sekiga kuivik

Rohkem vett kehas tähendab veidi paremat rasvapõletust, trenniaegne veelakkumine, võimalik et ka üldine veesisaldus piirab ka koormusega seotud kortisooli vallandumist.

Las vesi olla.

aga kuidas ma tõsta saaksin vee taset kehas, kreatiini võtan, aga kofeiini tuleb 300-500mg päevas miinium,seda ei muuda, peaksin toite soolasemaks muutma ja vett rohkelt jooma?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aga kuidas ma tõsta saaksin vee taset kehas, kreatiini võtan, aga kofeiini tuleb 300-500mg päevas miinium,seda ei muuda, peaksin toite soolasemaks muutma ja vett rohkelt jooma?

Soolaga üle ei tasu pingutada aga vett võid küll juua rohkem - rusikareegel on et jõusaalis käiv, korraliku toidukava jälgiv inimene võiks juua ~4l vett päevas - siia arvestada veel juurde palju vett kohvi juues lahkub jne tuleb see päris hea kogus..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aga kuidas ma tõsta saaksin vee taset kehas, kreatiini võtan, aga kofeiini tuleb 300-500mg päevas miinium,seda ei muuda, peaksin toite soolasemaks muutma ja vett rohkelt jooma?

Sul on ikka hullud ideed kogu aeg :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõige paremini aitab vett kehast välja ajada vesi ise. Kui sulle tundub, et su keha hoiab vett kinni (tekivad tursed), siis järelikult tarbid sa kas liigselt soolasid, mis ka hoiavad kehas vett kinni või ei tarbi piisavalt vedelikku ja keha hakkab alateadlikult vedelikku kinni hoidma, kuna ei tea, millal jälle saab.

Võin tuua sellise näite: inimene, kes teab, et ta päeva jooksul väga tihti WC-d külastada ei saa, mõtleb, et kui ma nüüd täna üldse midagi ei joo, siis ma ei peagi WC-s käima. Aga mis toimub- tekivad tursed, suu kuivus ( keha hakkas vedelikku kinni hoidma, sest keha vajab seda elus püsimiseks, kuna enamus ainevahetuslikke protsesse toimub kas vesikeskkonnas või rasvakeskonnas).

Esialgne soovitus: suurenda vähehaaval igapäevast vedelikutarbimist ja vaata, kuidas keha reageerib. Samas tarbetult ennast veest tühjaks ajada ka pole mõtet!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×