Jump to content
big poppa pump

Klassikaline Hack-kükk

Recommended Posts

Tere kallid foorumisõbrad!

Küsimus järgmine, kes teeb Vene lõvi Hack kükki? See vana hea kang selja taga viis, mitte masinal.

Ise teen. See on minu treeningus lemmik nelipeaharjutus, ning ka üks raskemaid.

Kes veel seda kasutab jalgade treeningus, ning kui ta on teiste seas, siis mitmes koht on tal "pjedestaalil"?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere kallid foorumisõbrad!

Küsimus järgmine, kes teeb Vene lõvi Hack kükki? See vana hea kang selja taga viis, mitte masinal.

Ise teen. See on minu treeningus lemmik nelipeaharjutus, ning ka üks raskemaid.

Kes veel seda kasutab jalgade treeningus, ning kui ta on teiste seas, siis mitmes koht on tal "pjedestaalil"?

Ma pole seda ealeski proovinud, kuid peale võistlusi kindlasti proovin ära. See tundub ikka räigelt asjalik harjutus

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei teadnudki midagi sellest harjutusest, aga proovin kindlasti ära.

Teistele ka vaatamiseks siis:

Peaks ikka õige olema?

mul see mitu nädalat kavas olnud. pikad kordused tõmbavad nelipea ikka jõhkralt läbi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen Hack kükki viimased paar nädalat teinud, teise reieharjutusena pärast tavakükki. Täpsemalt ma vaheldan hack-kükki ja eeskükki (kang rinnal) trennide vahel. Üpris omapärane harjutus on mida pole kunagi näinud et keegi teine oleks jõusaalis teinud. Peab ütlema et meeldib ning teen seda ka edasipidi.

Peaks olema iga eestlase kohustus ja auasi treenida harjutusega mille on leiutanud ning nime andnud eestlane.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere kallid foorumisõbrad!

Küsimus järgmine, kes teeb Vene lõvi Hack kükki? See vana hea kang selja taga viis, mitte masinal.

Ise teen. See on minu treeningus lemmik nelipeaharjutus, ning ka üks raskemaid.

Kes veel seda kasutab jalgade treeningus, ning kui ta on teiste seas, siis mitmes koht on tal "pjedestaalil"?

Mis korduseid/seeriaid kasutad?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen Hack kükki viimased paar nädalat teinud, teise reieharjutusena pärast tavakükki. Täpsemalt ma vaheldan hack-kükki ja eeskükki (kang rinnal) trennide vahel. Üpris omapärane harjutus on mida pole kunagi näinud et keegi teine oleks jõusaalis teinud. Peab ütlema et meeldib ning teen seda ka edasipidi.

Peaks olema iga eestlase kohustus ja auasi treenida harjutusega mille on leiutanud ning nime andnud eestlane.

Jah, lõpus on huvitav tähelepanek. Hackenschmidt on Eestis sündinud :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kasutan juba mitu aastat,peale seljavigastust eriti.

Mul on ka üks põhjustest seljavigastus. Nüüd aga saab võimsa trenni ilma selja pärast muretsemata. Ma olen oma seljajamaga natukene liiga pikk ka, 190cm raamiga on alaselg päris hea koormuse all harilikus kükis. Hack kükk igati meeldivam.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×