Jump to content
Amarillo

ortopeed vs spordiarst

Recommended Posts

Mõistusel on keha üle ikka tohutu kontroll. Inimene tihtipeale mõtleb ennast haigeks. Miskipärast on lihtsam uskuda, et kehal on midagi viga/ haigus küljes kui uskuda, et ollakse täiesti terve.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selleks, et ennast efektiivselt ravida, peab ise meditsiini õppima minema :D

Nii ja naa...

Nyyd on farmaatsiat88stustel k6va k2pp sees. Kasvatamine k2ib ikka teatud vaimus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mõistusel on keha üle ikka tohutu kontroll. Inimene tihtipeale mõtleb ennast haigeks. Miskipärast on lihtsam uskuda, et kehal on midagi viga/ haigus küljes kui uskuda, et ollakse täiesti terve.

Kehal on samuti mõistuse üle kontroll.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
hahaha, tuleb lihtsalt leida adekvaatne perearst :D

Ja see adekvaatne perearst suunab sind mitteadekvaatsete spetsialistide juurde..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma panin ennast ortopeediakeskusesse kirja, aja sain septembri lõpuks. Valu lööb niikuinii aeg ajalt välja, seni olen kasutanud ibuprofeni, mis väheke ka põletikuvastast toimet evib ja on aidanud. Mingit imet ei maksa oodata arstidelt aga vähemalt ortopeediakeskuse kohta olen häid sõnu kuulnud. Seniks väldin liigselt koormavaid harjutusi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oskab keegi öelda, mis selle kraami nimi on mida see dr. Annus süstib kõigile? Kas perearst/õde süstiksid kah seda kui vajadust on, natuke mage oodata kuu aega järjekorras ühe süsti pärast ja maksta ~30 euri asja eest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×