Jump to content
Leraak

Rinnalt surumine

Recommended Posts

Jõusaalis teen selle kavajärgi: http://www.fitness.ee/main.php?main=toorii...rcise&nr=24

Surun rinnalt max 75kg, tahaksin rohkem suruga. Aga kavas on ainult ühel päeval harlikku surumist, kuidas peaksin kava muutma, et sinna rohkem rinnalt surumist sisse panna.

Ja kas jõudu arendab rohkem see kui ma teen nt 4x3(Peaaegu max) seeriad või 4x8-12(raskus selline, et jõuan ka viimase seeria ära teha) ?

Vanus: 17a

Kaal: 70kg

Muudetud kasutaja Kimbo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jõusaalis teen selle kavajärgi: http://www.fitness.ee/main.php?main=toorii...rcise&nr=24

Surun rinnalt max 75kg, tahaksin rohkem suruga. Aga kavas on ainult ühel päeval harlikku surumist, kuidas peaksin kava muutma, et sinna rohkem rinnalt surumist sisse panna.

Ja kas jõudu arendab rohkem see kui ma teen nt 4x3(Peaaegu max) seeriad või 4x8-12(raskus selline, et jõuan ka viimase seeria ära teha) ?

Vanus: 17a

Kaal: 70kg

1-5 kordust ikka jõu arendamiseks

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ja mitu seeriat ?

3-4 tööseeriat peaks küll ja rohkem olema :lol:

ühe harjutuse jaoks siis , aga ikka mitu erinevat harjutust suurele lihasele :P

Muudetud kasutaja Okk poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kuni 6.

Siis kui mu max on 75kg, võin mingi 70-73kg ära teha seeriad. 1-5 kordust.

3-4 tööseeriat peaks küll ja rohkem olema :lol:

Tavaliselt olen 4 teinud.

Aga oskab keegi öelda kuidas ma peaks kava muutma, et võimalikult palju surumist sees oleks ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no näiteks jätad ühe puhkepäeva vähemaks kui taastud ära ja saadki 1päev varem suruda rinnalt kui muidu peaksid;)..kokkuvõttes siis 7nädala peale võidad 1nädala rinnatrenni lisaks :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga oskab keegi öelda kuidas ma peaks kava muutma, et võimalikult palju surumist sees oleks ?

Võta Leesmanni surumiskava.

Muudetud kasutaja ants16 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sul on niigi 5ks jaotatud kava ja üsna rake on sinna kuskile vahele toppida korralikku rinnatreeningut lisaks, aga saaksid triitsa-õla trenni alguses teha surumist(kasvõi nö kerge päeva surmist, kui esimesel päeval tegid raskelt madalate kordustega)ning seejärel ülejäänud harjutusi. Aga kui tahad natuke tõsisemalt aerndada surumist, siis soovitan kaido Leesmanni käest surumiskava küsida, ma sain tolle tsükliga näiteks 90-lt 105kg peale, sulle annab see ka kindlasti väga palju juurde, kuna praegu tulemus suht kehv sul.

edit: Leesmanni kavas kõik muu ka sees, soovitan!

Muudetud kasutaja emmimees poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no näiteks jätad ühe puhkepäeva vähemaks kui taastud ära ja saadki 1päev varem suruda rinnalt kui muidu peaksid;)..kokkuvõttes siis 7nädala peale võidad 1nädala rinnatrenni lisaks :lol:

Pole võimalik üle 5 päeva jõusaalis olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minul on päris suure arengu aluseks see, et teen trenni koos sõbraga, mis inspireerib võtma suuremaid raskusi ja kujuneb nö omavaheline konkurents... Vb teete ka juba nii, aga kui ei siis soovitaks soojalt :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minul on päris suure arengu aluseks see, et teen trenni koos sõbraga, mis inspireerib võtma suuremaid raskusi ja kujuneb nö omavaheline konkurents... Vb teete ka juba nii, aga kui ei siis soovitaks soojalt :P

Käin ka sõbraga, aga ta teeb natuke väiksema raskusega.

Muidu üldiselt hea muidugi, julgem tunne suruda kui keegi taga on. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Käin ka sõbraga, aga ta teeb natuke väiksema raskusega.

Muidu üldiselt hea muidugi, julgem tunne suruda kui keegi taga on. :lol:

Kui on kartust kangi alla kinni jääda, siis üks võimalus (sõbra puudumise puhul) on kükipuuris surumist teha.

See kava millega sa praegu treenid on ikkagi edasijõudnutele mõeldud ning eelkõige on see ikkagi massi lisamiseks kuna ta on üpris laiali jaotatud ja suure treeningkoormusega.

Kui sa tahad jõudu arendada (mass tuleb sellega käsikäes kui toitumine paigas on), siis võta mingi lihtsam kava.

Üks võimalus on näiteks surumine/tõmbamine/jalad kava. Teed seda 3 päeva, võtad 1-2 päeva puhkust ja alustad tsüklit uuesti. Kasuta peamiselt või ainult vabaraskusi, põhirõhk pane rasketele baasharjutustele (korduste arv 4-6) ning jäta isolatsioon ning masin harjutused suuremas osas välja.

Muudetud kasutaja matjusm poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui surumist tahad arendada, siis unusta ära see kava- viimane on massikava kulturistidele. Jõu arendamiseks oleks vaja vähemalt 2x nädalas treenida oma liigutust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui surumist tahad arendada, siis unusta ära see kava- viimane on massikava kulturistidele. Jõu arendamiseks oleks vaja vähemalt 2x nädalas treenida oma liigutust.

võtan siis surumiskava?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui sind huvitab kõige rohkem see,et kui palju rinnalt surud,siis oleks see ju nagu täitsa õige valik-surumiskava.

Asi ongi selles, et tahaks surumisekõrvalt muud ka teha, mida tavaliselt olen teinud .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×