Jump to content
H2TheO-Z

Kust on võimalik Eestis osta klassikalise tõstmise jalanõusid?

Recommended Posts

Kas see leht ongi selline,et neile tuleb kiri saata toote sooviga,sest kodukal ei ole nagu pilte toodetest jms ju ?

tegelt võib kohale ka minna, seal peaks aadress ka olema. Või võib ka helistada ja uurida, ehk saadavad pildi või muud sllist

Jalanõude nr olid sellised , et tavalisest tossust ostsin nr väiksema tõste jalanõu ja siis olid parajad.

üks variant oli selline

http://www.werksanusa.com/images/VS_Shoe_500x500.jpg

aga see oli vanem versioon ma sain uuemad,sellised nigu alumisel pildil need valged.

http://buyweightliftingshoes.com/wp-conten...y-2010-gray.jpg

siit peaks saama ka natuke inimeste arvamusi nende jalanõude kohta

http://buyweightliftingshoes.com/reviews/pendlay-2010-dowin/

sellise hinna eest on susse küll

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tahtsin küsida tõstespordi jalanõude kohta sellist asja:

Kuna ma tõenäoliselt tellin nad netist, siis ei ole võimalik neid varem jalga proovida. Kas nende suurus peaks olema sama mis tavalistel jalanõudel, nõks suurem või nõks väiksem?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tahtsin küsida tõstespordi jalanõude kohta sellist asja:

Kuna ma tõenäoliselt tellin nad netist, siis ei ole võimalik neid varem jalga proovida. Kas nende suurus peaks olema sama mis tavalistel jalanõudel, nõks suurem või nõks väiksem?

pool suurust kuni üks suurus väiksem, kui kahtled, telli pool suurust väiksem, siis paned 2 paari sokke jalga ja olemas ;):D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
pool suurust kuni üks suurus väiksem, kui kahtled, telli pool suurust väiksem, siis paned 2 paari sokke jalga ja olemas :D:D

Mul oli valida kas 44, 45 või 46 vahel ja kuna mu ülejäänud jalanõud on 45 (vahest on midagi ka 46 olnud) siis võtsin 45'sed ja kuigi alguses tundusid isegi natuke kitsad, harjusin sellega ära ja nüüd olen rahul. Tootjaks on Do Win.

Tegin täna nendega esimest korda trenni ja igasuguste peakohal harjutuste juures (täna oli kavas rebimine, peakohal kükk ja tõukamine kukla tagant) oli päris hästi tunda paranenud stabiilsust võrreldes tavaliste jooksu/pallimängu tossudega.

Üks probleem on aga veel olemas: kogu mu jõusaali põrand on kaetud pehme kummimatiga. Tahtsin küsida: kui palju vahet teeb sellisel pinnasel tõstmine võrreldes korralikul tõsteplatvormil tõstmisega?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üks probleem on aga veel olemas: kogu mu jõusaali põrand on kaetud pehme kummimatiga. Tahtsin küsida: kui palju vahet teeb sellisel pinnasel tõstmine võrreldes korralikul tõsteplatvormil tõstmisega?

ega sul põrand jõudu juurde küll ei anna kui sa seda mõtled, kui liigustused on tehniliselt õiged, siis pole eriti vahet mille peal tõstad :D

võistlustel ka käid muidu?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ega sul põrand jõudu juurde küll ei anna kui sa seda mõtled, kui liigustused on tehniliselt õiged, siis pole eriti vahet mille peal tõstad :D

võistlustel ka käid muidu?

Ei käi võistlustel, vähemalt mitte veel (liiga nõrk selle jaoks).

Ma mõtlesin et äkki on sellisel pehmel põrandal samasugune effekt nagu tavalistes sporditossudes tõstmisel et mingi osa jõust läheb vahepeal kaduma kui selline pehme asi minu ja kõva põranda vahel on. Kuigi ega selle effekt ei saa vast eriti suur olla. Igal juhul varsti liigun korralikumasse jõusaali, siis kaob see probleem ära, juhul kui ta on probleem (tähtsam aga see et siis ma saan hakata kangi ka kukutama, praegu ei saa).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×