Jump to content
juzi

Kui vanalt alustasid treeningut.

Recommended Posts

Marek tahtis saada jalgratturiks aga ta oli selleks liiga tugev. Ketid läksid puruks ja siis ta hakkas tegelema kulturismiga umbes6-7 aastat tagasi. Ma täpselt ei tea Kalmus ise ei käi siin suvel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

karta on jah et rohkem kui 6-7 aastat tagasi..

ahjaa muidugi ta ju 1995 aasta eesti absoluutne meister ja see oli 9 aastat tagasi

NB!Kõik kes waatavad lisage oma treeningute alustamise VANUS!!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas sul oli seal ehiatud mingi aparaadid ka või???

Ma ka olen vaikselt ehitanud ,siin me ei saa trenni kodu kohas ei saa trenni teha suvel aga siin on nii palju noori kes on sügisest kuni kevadeni teevad kõvasti trenni kellel oleks isegi siin Eesti kulturismi tulevik aga see suvi teeb halba selle pärast ehitan siia kodu kanti ise ka jõusaali.

Kas sul pilte või idedeid pole anda kuidas ehitada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ehitatud sai 20 erinevat masinat ja pinki. Materjal sai majandi hoovist virutatud ja natuke ka ostetud. Raskused ehk plaadid tellisime Tartust aparaadi tehasest ja osad olid ühe monstrum vene universaalmasina omad. Mingeid mõõte kuskilt ei võtnud ja jooniseid ei teinud. Vaatasime, et enda pikkusele sobiks. Tõsi mõnda masinat pidi 3x ümber tegema enne kui tööle hakkas. Aga masinad teenisid end tublilt lõpuni. Pilte saalist muidugi on kuid netis mitte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kas sa neid pilte saad saata siia mailile titanium@hot.ee

Ma ka virutan ka sealt kust ma tööl suvel olen:)

Küla teisest otsast panime tõstmis pingi ja sankpommi pihta:P

Te olite siis samas seisus mis meie???

Kus kandis sa elasid noorena

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×