Jump to content
T

Naharebendid

Recommended Posts

täna nägin telekast reklaami mingi kreemi kohta mis lubas ennetada venitusarme ning olemas olevatest lahti saada milles ma kahtlen. Olen ise kunagi natuke aega ühte toodet proovinud kuna biitsepsi peale hakkasid õrnad armid tekkima, paks kreem kõva kookose lõhnaga oli ja ega temast mingit kasu polnud. Mingi hetk jäi trenn pooleli ja kaotasin kõvasti massi nii et mingeid venitus arme ei tekkinudki. Aga jh oliiviõli teeb kindlasti sama töö ära, point ongi neid piirkondi kogaeg niisutada ja elastsena hoida et nahk saaks venida ilma armideta (rasedate puhul just). Mingit 100% toimivat toodet kindlasti pole ning kui armid olemas juba siis kas nendega harjuda või tuleb ette võtta laserravi. (kui armid on olemas siis ega kreemitama kindlasti neile paha ei tee ja miks mitte ka päikest anda ) . Ja sellega minu teadmised armide kohapealt lõppevad :)

Põhjalik jutt :), aga jah selles mõttes päikest andes siis natukene kaovad nii öelda silmapiirilt. Kreeme enam nagu tõesti pole mõtet kasutada kuna kahju on juba saadud, eks lähen uurin selle laserravi kohta:) Äkki saab neist mingit moodi kuidagi vähemaks vähemalt :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olemasolevate armide vastu ei aita midagi, ainult värskemaid arme saab ennetada. Ennastki huvitaks mida sealt konsultatsioonilt kuuled põnevat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olemasolevate armide vastu ei aita midagi, ainult värskemaid arme saab ennetada. Ennastki huvitaks mida sealt konsultatsioonilt kuuled põnevat.

Sain aja 29 juuliks;), võin siia mõne kokkuvõtliku jutu kirjutada kui käidud;)!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu ämmemanduse õppejõu kuldsed sõnad - kallite kreemide asemel võid määrida tavalist oliiviõli. :) Laser on ilmselt jah ainus, mis neid eemaldab.

Maailmas leidub üksikuid kreeme kus on ka bioaktiivseid toimeaineid.

10000x lihtsam ja odavam on muidugi ise segada.

Samas oliiviõlis on ka üht-teist bioaktiivset.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

point ongi neid piirkondi kogaeg niisutada ja elastsena hoida et nahk saaks venida ilma armideta (rasedate puhul just).

Ei tea kas niiskena hoidmine ikka suurendab elastsust. Naha kuivamine on just signaal kollageeni sünteesiks.

Mingit 100% toimivat toodet kindlasti pole

Tõenäoliselt on, aga süstitav.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×