Jump to content
T

Naharebendid

Recommended Posts

Naharebend? need on ikka need laigud mis tekivad naha peale? Siuksed karedad kohad, naq oleks nahka hõõrutud või kraabitud. Mul neid lausa mitu...mõlema käe biitsepsi peal. Krt kus sügelevad raibed rsk

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Naharebend? need on ikka need laigud mis tekivad naha peale? Siuksed karedad kohad, naq oleks nahka hõõrutud või kraabitud. Mul neid lausa mitu...mõlema käe biitsepsi peal. Krt kus sügelevad raibed rsk

Nii nagu sina seda kirjeldad tunduvad need päris jubedana. Äkki peaksid arsti juurde minema? Pelgulinnas on 1 hea arst Sergei Maltsev, mul tuttav sai tema käes abi!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Naharebend? need on ikka need laigud mis tekivad naha peale? Siuksed karedad kohad, naq oleks nahka hõõrutud või kraabitud. Mul neid lausa mitu...mõlema käe biitsepsi peal. Krt kus sügelevad raibed rsk

Vaevalt, et sinu puhul naha rebenditega tegu on, ma arvan , et pigem on sul psoriaas või nahaseen , endal oli kah kunagi üks laik jala peal ja siis selja peal oli kah ja sügelesid päris kõvasti, aga minu teada naharebendid ei sügele, endalgi mõned rebendid biitsepsil ja ei sügele :rolleyes: .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mida peax tegema kui tekkivad naharebendid ja kui on juba mõnes kohas päris korralikult :huh: mingi kreem või kes teab mis asi :rolleyes: ja millest võib selline asi tekkida ?

2rge s88ge ennast oma massi tegemisega nii rasva. Kreemitamine... on rohkem raharaisk.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ailel õigus, liigse massi (enamuses kahjuks pekk paljudel) kogumisel nad tekkivad ja parim seis mis neist saab on heledaks (kreemiga lähevad pisut kiiremini heledaks). Mul on reitel, kätel, kaenla all, külgedel ja kõhul mälestuseks ajast mil kaaluga liialdasin...

Muudetud kasutaja Alfonze poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma siis kirjutan uuesti, et õlid ja salvid toimivad ennetavalt. Ei paranda tagajärgi. Kui on plaanis massi tegema hakata, siis hakkad ca nädal enne juba ennast iga päev määrima, et nahk muutuks elastseks. Ja jätkad määrimisega kogu massiperioodi vältel. Sel juhul on neist kasu. Ja kellele jäi veel arusaamatuks siis kirjutan punaselt ka välja: kreemid jms mõjuvad ennetavalt.

Muudetud kasutaja masterofceremony poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ailel õigus, liigse massi (enamuses kahjuks pekk paljudel) kogumisel nad tekkivad ja parim seis mis neist saab on heledaks (kreemiga lähevad pisut kiiremini heledaks). Mul on reitel, kätel, kaenla all, külgedel ja kõhul mälestuseks ajast mil kaaluga liialdasin...

jah mul ka biitsepsil õla ligidal kergelt ja kõhu äärtes veidike suurematest aegadest, aga kui alla võtta veidi siis kaovad suhteliselt ära, nii et ratta selga ja rebendeid kaotama !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma siis kirjutan uuesti, et õlid ja salvid toimivad ennetavalt. Ei paranda tagajärgi. Kui on plaanis massi tegema hakata, siis hakkad ca nädal enne juba ennast iga päev määrima, et nahk muutuks elastseks. Ja jätkad määrimisega kogu massiperioodi vältel. Sel juhul on neist kasu. Ja kellele jäi veel arusaamatuks siis kirjutan punaselt ka välja: kreemid jms mõjuvad ennetavalt.

Naljatilk... M6nel ei ole kalduvustki. M22rib siis ennetavalt ja v2idab, et temal ei tulnud :D

Minul on kalduvus striiade tekkeks. Kui paksuks l2ksin, siis tulid ka striiad. V6tsin maha...tegin trenni ja osad neist on n8 taandunud.

Yle88 ei toimu loomulikult mitte midagi.

Lihasmassi kasvatasin ma aga alakaloraazhis. Ma ei soovita teil sedasama teha (olge lihtsalt ettevaatlikumad), kuid elust toodud n2itena sobib kyll. Sellest perioodist ei ole yhtegi rasvarebendit.

Ausalt 8eldes ei kujuta ma ka ette sellist "meest", kes ennast iga p2ev masseeriks ja 6litaks :)

Muudetud kasutaja Aile poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aile VS masterofceremony

Lp. Aile, ma ei saa aru, miks Sa "naljatilgatad" masterofceremony postitust, mis oli lühike, konkreetne ja andis sslgelt edasi oma mõtte - teemaaluste kreemide kasutamisele võiks läheneda juba ennetavalt.

Sinu enda viimane postitus mõjus segaselt, ebakindlalt, ärapanejalikult midagi väga väga tõestada püüda soovides, a la vaadake, kui keeruliselt mina mõtlen.

No offence, lihtsalt hakkas silma ja tundus... imelik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aile:

Kusjuures mul on 1 sõber, kes ennast igapäev kreemitab ja õlitab :o Tundub, et on vist ikka hetero. Samas, eks selles suhtes on õigus, et osadel ei ole soodumust. Aga kuidas seda sa teada ise saad, et kas on soodumust või mitte. Katse-eksitus meetodit ei tahaks küll kasutada, et vaatad, kas tekib. Jutt ei ole ju igapäev määrimisest, ainult natuke enne massiperioodi ja massiperioodil, ehk siis kuni 2 kuud.

Alan:

Ma oletasin, et räägitakse raseduskreemidest ja -õlidest. Kuna mul naine oli raseduse ajal ikka väga suur ja tekkis vaid 1 arm. Siin on võimalus loomulikult, et tal pole soodumust armide tekkele, aga parem karta ja määrida, kui hiljem kiruda, et miks ei määrinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
2rge s88ge ennast oma massi tegemisega nii rasva. Kreemitamine... on rohkem raharaisk.

rebend on tekkinud sellise koha peale kus eriti rasva ei ole..nimelt kaenla aluse ette poole..keeruline seletus aga no loodan et said aru..:o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
rebend on tekkinud sellise koha peale kus eriti rasva ei ole..nimelt kaenla aluse ette poole..keeruline seletus aga no loodan et said aru..:o

Need tekivad sinna tavaliselt lendamis harjutuse tegemisest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Naharebendid pidavat kergesti tulema õhukese nahakihiga inimestel. Trey Breweril on õhuke nahk ning ta kasutab nahka niisutavaid tooteid rebendite ära hoidmiseks.

Võibolla peaks isegi midagi sellist kasutama hakkama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma oletasin, et räägitakse raseduskreemidest ja -õlidest. Kuna mul naine oli raseduse ajal ikka väga suur ja tekkis vaid 1 arm. Siin on võimalus loomulikult, et tal pole soodumust armide tekkele, aga parem karta ja määrida, kui hiljem kiruda, et miks ei määrinud.

Niisutamine ja kreemitamine ei tee midagi, mõnes raseduskreemis võib olla naha elastust parandavaid toimeaineid, võib ka mitte olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
rebend on tekkinud sellise koha peale kus eriti rasva ei ole..nimelt kaenla aluse ette poole..keeruline seletus aga no loodan et said aru..:o

Kui sul tekib rasva leidmisega raskusi, siis me oleme siin k6ik n6us aitama :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aile:

Kusjuures mul on 1 sõber, kes ennast igapäev kreemitab ja õlitab :o Tundub, et on vist ikka hetero. Samas, eks selles suhtes on õigus, et osadel ei ole soodumust. Aga kuidas seda sa teada ise saad, et kas on soodumust või mitte. Katse-eksitus meetodit ei tahaks küll kasutada, et vaatad, kas tekib. Jutt ei ole ju igapäev määrimisest, ainult natuke enne massiperioodi ja massiperioodil, ehk siis kuni 2 kuud.

Alan:

Ma oletasin, et räägitakse raseduskreemidest ja -õlidest. Kuna mul naine oli raseduse ajal ikka väga suur ja tekkis vaid 1 arm. Siin on võimalus loomulikult, et tal pole soodumust armide tekkele, aga parem karta ja määrida, kui hiljem kiruda, et miks ei määrinud.

Minu meheraasuga on isegi siis jama majas, kui mina ise yritan talle midagi peale m22rida :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nonii teema algusest mööda läinud 3a ja nüüd siis käed sellised. pildid just head ei ole aga loodan ehk saate aru.

p4020001f.jpg

p4020002h.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×