Jump to content
Indrek Viska

2009 aasta FitShop müüja tiitli võitis Kristjan Johannes Konsap alias Kirp

Recommended Posts

Tagasi uudise / artikli juurde

FitShop poodide kett on saab sellel aastal 1 aastaseks, selle raames läheb ka esmakordselt väljaandmisele tiitel "Parim FitShop müüja".

Parima FitShop müüja 2009 tiitlile nominentideks olid.

Ivo Pärle

Laura Reisalu

Jüri Leinvald

Imre Vähi

Kristjan Johannes Konsap

 

2009 aasta Parim FitShopi müüja on Kristjan Joannes Konsap alias Kirp.

Auhinnaks võitjale pani välja FitShop reisi Hollandisse Euroopa meistrivõistlustele klassikalises kulturismis.

Palavad õnnitlused ja edu edaspidiseks soovib,

Kogu FitShop ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas see parim müüja otsustati ?

Õnnesoovid Kirbule muidugi !

Pakun, et kõige rohkem töötunde lihtsalt ja asi selge. :D Aga õnne sulle Kirbuke! Oled mulle teene võlgu , arvesta seda. ;) Kui tekib küsimus miks siis las Ivo selgitab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina üldse ei imesta.

Kirp poiss räägib igaühele erinevat juttu, vastavalt näo järgi suudab ka ennast kujundada ja sellega ta kundesid võlubki:)

Ei saa muidugi mainimata jätta, et oma sarmiga on ta pooled Tartu kenamad näitsikud ära võlunud.

Tema juures käivad isegi modellid oma paksukestele koju kreatiini ostmas:P heheee

Aga igaljuhul õnne, iga tiitlivõit on tunnustus:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
oh, iga kord, kui Kirp on Sparta fitshopis, on sealt raske väljuda, ilma, et vähemalt midagigi ostnud oleks. tubli töö, sellised müüjad nagu sina teevad rõõmu ostjale.

Ostjale, endale, tööandjale jne. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu meelest on terve FitShop tiim (kõige paremas mõttes) suurepärase ja meeldiva pähemäärimisoskusega. Muhe käia kohe poes noh.

(see siis käib Tartu kollektiivi kohta, Tallinnas pole sinna poodi asja olnud veel kahjuks)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah. Ennegi on nii läinud, et kirp ütleb "Me love you long time" ja siis läheb kõik silme eest mustaks. Järgmine hetk väljun poest hunniku asjadega ning mõtlen, kas seda kõike nüüd vaja oli..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lisaks kõigele heale mis te täna siin Kirbust kuulnud olete, lisan, et õhtuti pärast tööpäeva lõppu Eedenis, käib Kirp Tartu Raadi linnaosa hooldekodus suppi jagamas ning vanematele proadele teeb seal puuritantsu, lisaks ei saa mainimata jätta tema pühapäevahommikused kirikuskäimised ning meeldivad palvetunnid kodututele Eedeni parklas :D

Kirbu Tallinna venna maja on omaette vaatamisväärsus :D;)

Pea vastu, Kirp!

:P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lisaks kõigele heale mis te täna siin Kirbust kuulnud olete, lisan, et õhtuti pärast tööpäeva lõppu Eedenis, käib Kirp Tartu Raadi linnaosa hooldekodus suppi jagamas ning vanematele proadele teeb seal puuritantsu, lisaks ei saa mainimata jätta tema pühapäevahommikused kirikuskäimised ning meeldivad palvetunnid kodututele Eedeni parklas :D

Kirbu Tallinna venna maja on omaette vaatamisväärsus :D;)

Pea vastu, Kirp!

:D

:P Vau!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas see parim müüja otsustati ?

Õnnesoovid Kirbule muidugi !

Treener-konsultandid reastati koefitsendi järgi, mis saadi eriti keerulise arvutuse tagajärjel. Viimane hõlmas endas biitsepsi ümbermõõdu, passis seisva nime ja lisanditele kulutatud raha summat.

Teistele aga mis te nüüd. Mina ei saa sinna midagi parata, jumal lihtsalt on mind selliseks loonud, kulbiga andekust jaganud. :P

Ma ei nimetaks seda pähemäärimiseks.

Mina oleksin tänulik, et ka kõige pimedamal ajal leidub meie seas valguserüütleid, kes ei pea paljuks ennast päevast-päeva teiste inimeste heaolu jaoks altruistlikult ohverdada. Neile ei jaga president ordeneid, nad ei figureeri ajalehtedes. Nad on tõelised meie aja kangelased, kes juhatavad inimesi neile vajalike asjadeni.

Andku kõigevägevam neile jõudu. ;)

Suured tänud heade soovide eest.

(In b4 haters :D )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Njaa, mina ei julge üldse poodi minna, kus kirp töötab. Raudselt määrib midagi nii pähe, et ei saa ostmata jätta isegi siis, kui mul seda üldse vaja ei ole :D

Vaata ette, järgmiseks väljud asjadega, mida Sul vaja pole ning ühtlasi taagaks sms-laen, mida veel vähem vaja ;) Mina igatahes enam Tartusse tulla ei julge, mina tea, kui kaugele see mõjuvõim kiirgab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×