Jump to content
Youngforest

Kõigist parem!

Recommended Posts

Milline massilisaja toode oleks kõige mõtekam endale soetada?

Kui on kogemusi jagage!

Ma mõtlen ikka tooteid, mida osta kas fitshopist või kusagilt mujalt, mitte tavalist TOITU!

Muudetud kasutaja Youngforest poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Parim massilisaja on see, mis sisaldab peale suhkru ka muid süsivesiku tüüpe + mineraalaineid, glutamiini, kreatiini nt. MCT õlisid jms.

olgugi et need mineraalained on seal suht naeruväärsetes kogustes, abiks ikka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Milline massilisaja toode oleks kõige mõtekam endale soetada?

Kui on kogemusi jagage!

Ma mõtlen ikka tooteid, mida osta kas fitshopist või kusagilt mujalt, mitte tavalist TOITU!

Oleneb, mis mõttes kõige parem. Kas kõige kaloririkkam, kõige odavam, kõige kvaliteetsem, kõige suurema erinevate ainete sisaldusega või mida?

Kõige lihtsam massilisaja FASTi valikust on nt Mass2. Kaloririkkamad on nt BSNi True-Mass ja Ultralife Lean Gain, need on muidugi tänu kvaliteedile ja lisaainete sisaldusele ka kallimad. Palju erinevaid aineid(kreatiin, glutamiin, leutsiin, beeta-alaniin) on sees FASTi HT-Ris. Sinna võiks muidugi veidi Dextrot vüi Malto6 juurde panna, et kaloriaaz ikka massilisaja moodi oleks.

Soodsa hinnaga on ka nt Olimpi uued massilisajad Gain Bolic 6000 või Gainer MCT. Neid võib isegi võtta kas peale trenni topeltkogus või siis päeva jooksul 2 korda, kui tahad rohkem kaloreid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Milline massilisaja toode oleks kõige mõtekam endale soetada?

Kui on kogemusi jagage!

Ma mõtlen ikka tooteid, mida osta kas fitshopist või kusagilt mujalt, mitte tavalist TOITU!

Kas massilisaja peab sinu puhul korrastatud toitumist asendama?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×