Jump to content
MegaX

Natuke lugemist

Recommended Posts

Tervist,

mõtlesin, et ei hakka raamatukokku minema ja lambist esimest asja haarama, kirjandust on palju ja seda just sobivat leida vast esimese raksuga ei õnnestu, kindlasti on välja kujunenud midagi klasikalist, lollikindel teos millega alt ei saa minna, mida oskate äkki soovitada.

Tahaksin keskenduda just pigen toitumisele, kui natuke targemaks saan selle koha pealt, eks siis juba panen mingi treeningu ka juurde, aga praegu ootaksin, et te jagaksite nõu, mida oleks hea lugeda, kohe ikka täiesti võhikule ja algajale, kes pole elusees ühtegi kalorit lugenud.

Praegu on nii, et söön kuidas ja mida juhtub, kell 3 öösel 1x päevas ja magama, on ka juhtunud :D

Vorm juba päris "pekkis" vaikselt

Netis saab ju ka lugeda, aga seda kirjandust on nii palju, et veab silme ees mustaks ja lõpuks ikka ei tea, keda uskuda ja mida teha + olen vanakooli poiss ka, ehe raamat ikka parem.

Äkki leidub miskit head?

Muudetud kasutaja MegaX poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tervist,

mõtlesin, et ei hakka raamatukokku minema ja lambist esimest asja haarama, kirjandust on palju ja seda just sobivat leida vast esimese raksuga ei õnnestu, kindlasti on välja kujunenud midagi klasikalist, lollikindel teos millega alt ei saa minna, mida oskate äkki soovitada.

Tahaksin keskenduda just pigen toitumisele, kui natuke targemaks saan selle koha pealt, eks siis juba panen mingi treeningu ka juurde, aga praegu ootaksin, et te jagaksite nõu, mida oleks hea lugeda, kohe ikka täiesti võhikule ja algajale, kes pole elusees ühtegi kalorit lugenud.

Praegu on nii, et söön kuidas ja mida juhtub, kell 3 öösel 1x päevas ja magama, on ka juhtunud :D

Vorm juba päris "pekkis" vaikselt

Netis saab ju ka lugeda, aga seda kirjandust on nii palju, et veab silme ees mustaks ja lõpuks ikka ei tea, keda uskuda ja mida teha + olen vanakooli poiss ka, ehe raamat ikka parem.

Äkki leidub miskit head?

mina olen näiteks seda lugenud http://www.raamatukoi.ee/cgi-bin/raamat?23477

ja sealt saab hea ülevaate mida organism vajab, ja kui palju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

"Kulturism kõigile"

Väga hea raamat algajale ja edasijõudnule , Peale selle on seal kavad algajale edasijõudnule ja ka kulturistile iga kava harjutused on kõik kirjelduste ja soorituste piltidega näidatud !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×