Jump to content
ritsikas

Kas ja millist kreatiini tasuks osta?

Recommended Posts

Milleks üldse peaks kreatiini võtma, kui sa pole mingi kulturist vaid algaja sportlane, kes tahab lihtsalt hea välja näha ? Ning olen kuulnud, et lihasest jõud kaob, kui enam kreatiini ei võta. Mina ei näe mingit mõtet sellel, kui just kulturist pole vms. Naljakas vaadata kasvõi enda tuttavaid, kes lähevad kolmandat nädalat trenni ja juba on neil mingi kreatiin veega kaasas. Pole vaja igasugust sitta endale sisse ajada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Milleks üldse peaks kreatiini võtma, kui sa pole mingi kulturist vaid algaja sportlane, kes tahab lihtsalt hea välja näha ? Ning olen kuulnud, et lihasest jõud kaob, kui enam kreatiini ei võta. Mina ei näe mingit mõtet sellel, kui just kulturist pole vms. Naljakas vaadata kasvõi enda tuttavaid, kes lähevad kolmandat nädalat trenni ja juba on neil mingi kreatiin veega kaasas. Pole vaja igasugust sitta endale sisse ajada.

kreatiin pole sitt see on väga hea asi kui sa tahad jõudu, vastupidavust ja massi. algajatel niigi hea areng aga on veel parem kui kreatiini võtab ju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kreatiin pole sitt see on väga hea asi kui sa tahad jõudu, vastupidavust ja massi. algajatel niigi hea areng aga on veel parem kui kreatiini võtab ju.

Et mõtekas on siis lihtsalt oma ressurss ära raisata, sest esimene kord pidavat kõige paremini laksama ? Aga kuidas on selle jõu kadumisega peale kreatiini võtmist? Jääb see järgi kah ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Et mõtekas on siis lihtsalt oma ressurss ära raisata, sest esimene kord pidavat kõige paremini laksama ? Aga kuidas on selle jõu kadumisega peale kreatiini võtmist? Jääb see järgi kah ?

Inimesed on erinevad ja mõju on erinev. Mõnel kukuvad raskused samale tasemele mis oli enne kreatiini tarvitamist, teisel jälle tulemused ei lange. Iga inimene on erinev ja pead ise proovima kas ja kuidas kreatiin sulle mõjub.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Milleks üldse peaks kreatiini võtma, kui sa pole mingi kulturist vaid algaja sportlane, kes tahab lihtsalt hea välja näha ? Ning olen kuulnud, et lihasest jõud kaob, kui enam kreatiini ei võta. Mina ei näe mingit mõtet sellel, kui just kulturist pole vms. Naljakas vaadata kasvõi enda tuttavaid, kes lähevad kolmandat nädalat trenni ja juba on neil mingi kreatiin veega kaasas. Pole vaja igasugust sitta endale sisse ajada.
Milleks? Eks ikka selleks et aega kokku hoida ja kiiremini areneda. Endal ka hea tunne ju, et saad uhkeldada oma 100kg-se rekordiga 90kg-se asemel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Milleks? Eks ikka selleks et aega kokku hoida ja kiiremini areneda. Endal ka hea tunne ju, et saad uhkeldada oma 100kg-se rekordiga 90kg-se asemel.

Jah nii ongi,aga sams mida need poisid teavad kes on 3 nädalat saalis jõudu teinud ? Võibolla on teinud korraliku uuringu kreatiinide kohta vms aga samas äkki nad ei ta mida nad üldse endale sisse ajavad ja mis kreatiini eesmärk on.

Nagu kui olin fitshop Robocopis ostsid mingi kleenukesed poisid endale exploderid ja mingi massi lisajat veel,pärast makstes küsisid Viskalt et mis nende asjade eesmärk muidu üldse on ja mida need juurde annavad. :)

Kui ei ole ilselget tulevikku endale ehk paika pannud polegi kreatiinil mõtet,kui hoiad end lihtsalt nt vormis vms.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×