Jump to content
jaanussoome

Vöö

Recommended Posts

Tere

Küsimus selline ,et mida tuleks arvestada jõutõste kehavöö ostmisel? Ja kui osta et millise ja mis hinnaklassid tagavad hea kvaliteedi?

kõik head soovitused on tere tulnud.

aitäh

Fitshoppides on müügil kaht tüüpi vöösid: peenemad jõusaali vööd ja laiemad tõstevööd. Esimese hinnaks 250.-, teise hinnaks 399.-

Silmas tuleks pidada seda, et vöö suurus sobib sinu vöö ümbermõõduga. Levinumad on M ja L suuruses vööd. Vöö peaks seeria ajal olema maksimaalselt kinni tõmmatud, seega pole mõtet võtta liiga suurt vööd proovimata.

Peenem jõusaali vöö on selline universaalne, millega saab teha nii kükki, jõutõmmet, teisi seljaharjutusi kui ka svungi jne. Laiem on mõeldud jõutõstjatele ja teistele, kes kasutavad suuri raskuseid ja korduseid alla 6 nt, samuti ka rammumehed. Kui saad osta vaid ühe, siis ilmselt peenem jõusaalivöö, kuna see on universaalsem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
http://www.leehayward.com/art_pics/2007/belt.jpg

Sellist vööd ei soovita, seda on halb peale panna.

Sellised on paremad:

http://discountfitnessstore.co.uk/images/items/medium/22.jpg

Need on täpselt ühesugused vööd ju, mille lingid sa andsid. Pigem on see Fitnessis müüdav lai vöö ebamugav pealepanemiseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei ole ju samasugused. Üks on valge(hele) ja teine must (tume) :(

No mõlema vöö need fikseerivad osad liiguvad eraldi, Alessandro pidas silmas seda,et need fiksaatorid on ühe vöö puhul koos vms. Ja Sina ära nori tähti, kui midagi tarka teha pole, tee trenni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere! mul oleks selline võibolla natuke loll küsimus aga millal oleks vaja vööd kasutama hakkata? Tavaliselt ma olen näinud vendasi kes vöö ümber tõmbavad siis kangil ikka raskusi peal korralikult. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No mõlema vöö need fikseerivad osad liiguvad eraldi, Alessandro pidas silmas seda,et need fiksaatorid on ühe vöö puhul koos vms. Ja Sina ära nori tähti, kui midagi tarka teha pole, tee trenni.

Misasi see trenn on ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pane siis kui tunned, et ilma võid selga vigastada.

OK tänud. aga mul oleks veel selline küsimus et kas jõutõmbe tegemisel oleks mingi vanus ka vastavalt et mis vanuses ei tohiks teha ja nii. olen kuulnud et mingis vanuses ei ole soovitatav vms. oskab keegi targem aidata?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
OK tänud. aga mul oleks veel selline küsimus et kas jõutõmbe tegemisel oleks mingi vanus ka vastavalt et mis vanuses ei tohiks teha ja nii. olen kuulnud et mingis vanuses ei ole soovitatav vms. oskab keegi targem aidata?

Ei ole mingit kindlat vanust,kõik oleneb inimesest endast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei ole mingit kindlat vanust,kõik oleneb inimesest endast.

Pmst ma olen 16 ja jõusaali teind aasta aega aga jõutõmmet pole veel lisand enda kavasse. Et plaan oleks lisada, lihtsalt olen kuulnud et kuni mingi vanuseni noorena pole soovitav tegema hakkata, võibolla loll jutt aga tänud sellgi poolest :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pmst ma olen 16 ja jõusaali teind aasta aega aga jõutõmmet pole veel lisand enda kavasse. Et plaan oleks lisada, lihtsalt olen kuulnud et kuni mingi vanuseni noorena pole soovitav tegema hakkata, võibolla loll jutt aga tänud sellgi poolest :D

Ennast jõutõmbega vigastada võib igas vanuses, kui tehnikat ei jälgi. See, et jõutõmme või kükk või üldse trenn kasvu kinni panevad on linnalegend.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina olen kasutanud seda universaalset jõusaalivööd, kuid raskued vaikselt suurenevad ja peaks tõstevöö poole vaatama. Ise olen teinud jõusaalivööga jõutõmmet 180kg ja kükki 170kg. Ütleks, et sellise raskuse juures ajab veel asja ära. Ütlen ka, et kui harjutust valesti teha, ei päästa ükski vöö. Arvan, et jõusaalivöö on algatuseks piisav.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui teha jõutõstmist siis juba osta endale laiem tõstevöö.Igati tuleb otstarbekam kokkuvõttes.

Jõutõmbes ja kükis loeb väga palju tehnika,kui tehnika pole selge siis ära raskuseid ka kangile lao kuna pole mõtet end vigastada.

Õpi kõigepealt tühja kangiga kasvõi tehnika selgeks... Tehnika omandamine võtab igal inimsesel erinevalt aega..nt mina õppisin esimese korraga pmst hästi ära.

Alguses pole tõesti vööd vaja,aga küll raskused suurenevad. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina olen kasutanud seda universaalset jõusaalivööd, kuid raskued vaikselt suurenevad ja peaks tõstevöö poole vaatama. Ise olen teinud jõusaalivööga jõutõmmet 180kg ja kükki 170kg. Ütleks, et sellise raskuse juures ajab veel asja ära. Ütlen ka, et kui harjutust valesti teha, ei päästa ükski vöö. Arvan, et jõusaalivöö on algatuseks piisav.

Just! Suuremate raskuste korral kuluks see laiem tõstevöö ära küll. Mul õnnestus siia Tartu Fittesti ka see lai vöö sebida, sest kuigi enda põhieesmärk on kulturism, lähen üsna tihti kordustega 6 või 4ni välja. Ja sellistel puhkudel on ikka üsna oluline, kas sul on tugev vöö, mis aitab keret stabiliseerida või jääb see see raskus üles tõstmata.

Muidugi peavad kõhulihased ja alaselg jt stabiliseerivad lihased tugevad olema, et suuri raskuseid liigutada, aga jõutõmbes ja kükis on vahe laiema vööga ikka tuntav ja nähtav.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×