Jump to content
seedorf90

Huvitav artikkel steroididest

Recommended Posts

Siin pole ju lubatud sellest rääkida :( ?!

Et nagu mismõttes? :D

Lisan väljavõtte foorumi reeglitest:

17. Keelatud on narkootikumide, sh alkoholi, tubaka, kanepi jms, ning steroidide propageerimine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siin pole ju lubatud sellest rääkida :D ?!

oot ...

mis sa pead silmas,et vastu ei tohi olla või - nagu tolles artiklis, :D

btw,kas ma sain õigesti aru,et hr.Mardna kuulutas kõik reljeefsete ja suurte lihastega jõusaali käijad "keemikuteks" ..., :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
oot ...

mis sa pead silmas,et vastu ei tohi olla või - nagu tolles artiklis, :D

btw,kas ma sain õigesti aru,et hr.Mardna kuulutas kõik reljeefsete ja suurte lihastega jõusaali käijad "keemikuteks" ..., :(

Suured «lihamäed», mida ajakirjade esikaantel näha saab... on seal kirjas, seega on vast ikka neid VÄGA suuri olevusi silmas peetud :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Suured «lihamäed», mida ajakirjade esikaantel näha saab... on seal kirjas, seega on vast ikka neid VÄGA suuri olevusi silmas peetud :(

Kas meie tippe polegi siis esikaantel ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suhteliselt sisutühi artikkel minu meelest, uut ei saanud sealt küll mitte kui midagi :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle tundus ka sisutühi artikkel.

Aga ma saan aru, et rääkida võib kõigest, kui rääkida korrektsel viisil. Küsida selgelt, asjalikult, keegi ei kustuta siis miskit ära nagu ma aru saan. Aga asjalikke vastusi pole eriti näinud eesti foorumites, ja ega ka välismaistes. Esiteks seetõttu minuarust, et pole teadmisi, ja teiseks seetõttu, et nn Fitness on pseudoteadus nö, kus miskit üheselt selget polegi, erinevalt näiteks inseneri-teadustest, kus asi on selge. Olen 10a jooksul peamiselt kolmes foorumites osalenud: IT, investeerimine, Fitness, ja ainult esimeses neist on selged vastused igale küsimusele, ülejäänud kahes aga on alati ebaselge häma, vastused stiilis "miks sa oma jalgu vihkad? marsilt oled ve? kasuta googlit!", ja "elu on lill!", no need vastused ongi seetõttu sellised ebaselged, mida pakkusin- valdkond on ise ebatäpne, ja lisaks veel isikud pole piisavalt pädevad. Ma arvan, et selles on asi. Kui küsiksite selgemalt oma küsimuse, siis on lootust, et saate mitu sobivat vastust mis tõele 100% peale ei pretendeeri, aga midagi valgustavad veidi, kui küsite ebaselgelt, siis saabki täiesti jura vastuseks. Nieit küsige selgemalt oma steroidi-alaseid küsimusi, ma arvan, et siis poel midagi ebakorrektset, ja saate omale vastused. Moderaatorid võivad parandada muidugi siin seda mõtet, kui valesti aru olen saand.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu lemmik lause selles artiklis on ikka see :

Tallinna spordiklubi Reval-Sport jõusaali treener Risto Ojapõld ei ole enda sõnul kaheksa aasta jooksul steroidide kasutajatega kokku puutunud.

Ma pole kaheksa aasta jooksul hapniku sissehingamisega kokku puutunud ! :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu lemmik lause selles artiklis on ikka see :

Ma pole kaheksa aasta jooksul hapniku sissehingamisega kokku puutunud ! :(

Ära erutu, sa lihtsalt ei pruugi aru saada kes paneb steroide ja kes mitte. Ilmselt mõtleb ta, et pole näinud kedagi tarvitamas.

Muudetud kasutaja JarmoOberst poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ära erutu, sa lihtsalt ei pruugi aru saada kes paneb steroide ja kes mitte. Ilmselt mõtleb ta, et pole näinud kedagi tarvitamas.

Ilmselt võib ta palju asju mõelda ( Mõtlemine ongi inimeste loomuses )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×