Jump to content
dbz

Rinnaltsurumise max. suurenemise kiirendamine

Recommended Posts

Olen 17, kaalun 65kg, surun 85kg. Mure selline, et jõusaalis olen käinud u. 8 kuud. alustasin siis surusin 50kg, 3kuuga tuli max. juurde 30kg, ehk siis oli max 70kg. tõusis siis see max 85ni ära, aga enam edasi ei lähe. kui enne tuli 30kg juurde 3 kuuga, siis nüüd vast 5kg, kuus. Kas oskab keegi aidata, et kuidas kiirendada maximumi suurenemist, kui ma teen trenni u. 4 korda nädalas ja kas 2 päeva järjest on ühte lihast liig treenida? Ja et millele tulex pöörata põhi rõhk, mis raskusele ja palju kordusi ma mõtlen. Oleksin tõesti tänuli kui keegi aitaxks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1.See on tavaline, et algul jõud suureneb kiiresti, hiljem aga hoog raugeb.

2.Kui sul praegugi 5kg-i max suureneb kuu jooksul, siis see on ülihea ja ei saa kuidagi väita, et edasi ei läheks.

3.Sa teed 4 korda nädalas trenni, mis ühe lihase 2 päva järjest treenimisest sa räägid.(Ma eeldan, et su kava on kolmeks või neljaks jaotatud).

4.Trenni poole pealt niipalju, et peaksid treenima mitmkülgselt. Surumises osalevad ka paljud muud lihased peale rinnalihaste. Kui sind huvitab ainult maxi surumine siis peaksid tegema lühemaid seeriaid kuid ma soovitaks aegaajlt teha ka pikemaid.

5.Loomulikult toitumine ja puhkus on ülitähtsad.

Kui nendega on OK siis võiks edasimineku seiskumise korral mõelda ka toidulisadele(kui sa juba ei kasuta neid).

See oleks lühidalt kõik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×