Jump to content
Youngforest

Kaldpink?

Recommended Posts

Kas kaldpingilt surudes tuleb rohkem pectoralis majorit või pectoralis minorit?

Kas see pectoralis minor pole mingi suhteliselt väike lihas mis asub üldse majori all? Ehk et kas seda üldse on võimalik/mõtet rohkem rõhutada mingite kalletega? Ma olen nagu kuulnud et pec major on rinnalihas ning kogu lugu. Mingid erinevad kalded ei saa mõjutada lihase ülemist, alumist või keskmist osa. Parandage kui eksin.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas see pectoralis minor pole mingi suhteliselt väike lihas mis asub üldse majori all? Ehk et kas seda üldse on võimalik/mõtet rohkem rõhutada mingite kalletega? Ma olen nagu kuulnud et pec major on rinnalihas ning kogu lugu. Mingid erinevad kalded ei saa mõjutada lihase ülemist, alumist või keskmist osa. Parandage kui eksin.

On mõjutatav küll, kuhu pisut rohkem koorust anda, kuhu vähem. Üle ei maksaks selle asjaga aga tõepoolest mõtelda; vaheldust võib aga sellegipoolest enesele pakkuda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas see pectoralis minor pole mingi suhteliselt väike lihas mis asub üldse majori all? Ehk et kas seda üldse on võimalik/mõtet rohkem rõhutada mingite kalletega? Ma olen nagu kuulnud et pec major on rinnalihas ning kogu lugu. Mingid erinevad kalded ei saa mõjutada lihase ülemist, alumist või keskmist osa. Parandage kui eksin.
Eespool antud linkidest loeb välja, et nähtav rinnalihas on ülemine ja alumine (clavicular ja sternal head), ehk siis see osa mis kinnitub rangluu külge ning see mis kinnitub rinnakorvi külge. Alumine on suurem, ülemine väiksem. Kui viitsid linke klõpsida, siis näed ka visuaalset kujutist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×