Jump to content
mustang19

Kava

Recommended Posts

Selline küsimus veel et siis võin võtta juu kohe kava mis on jaotatud kolmeks või on parem et jaotatud kaheks aga kui than koleks mis see tähandab Edasijõudnute kava jaotatuna kolmeks ja Edasijõudnute kava jaotatuna kolmeks (2) et see kaks seal sulgudes on millise peaksin võtma ?kava võetaksigi ju selle järhi et kui palju sa ise jõuad teha kui ma õigesti aru saan et nii on ikka prem et teen E näiteks jalgu K selga jne ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selline küsimus veel et siis võin võtta juu kohe kava mis on jaotatud kolmeks või on parem et jaotatud kaheks aga kui than koleks mis see tähandab Edasijõudnute kava jaotatuna kolmeks ja Edasijõudnute kava jaotatuna kolmeks (2) et see kaks seal sulgudes on millise peaksin võtma ?kava võetaksigi ju selle järhi et kui palju sa ise jõuad teha kui ma õigesti aru saan et nii on ikka prem et teen E näiteks jalgu K selga jne ?

...mitte midagi ei saa aru! :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selline küsimus veel et siis võin võtta juu kohe kava mis on jaotatud kolmeks või on parem et jaotatud kaheks aga kui than koleks mis see tähandab Edasijõudnute kava jaotatuna kolmeks ja Edasijõudnute kava jaotatuna kolmeks (2) et see kaks seal sulgudes on millise peaksin võtma ?kava võetaksigi ju selle järhi et kui palju sa ise jõuad teha kui ma õigesti aru saan et nii on ikka prem et teen E näiteks jalgu K selga jne ?

Võiks arvata et tegemist on eesti keelega kuid ma tõsiselt kahtlen selles.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võiks arvata et tegemist on eesti keelega kuid ma tõsiselt kahtlen selles.

Et kas parem on võtta kava mis on jaotatud kolmeks või võtta jaotatud kaheks ?ei saa aru sellest et kui võtaksin jaotatud kolmeks siis millise kas lihtsalt kava jaotatud kolmeks või kava jaotatud kolmeks siis seal taga on sulgudes 2 ,fitness.ees on nii

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Et kas parem on võtta kava mis on jaotatud kolmeks või võtta jaotatud kaheks ?ei saa aru sellest et kui võtaksin jaotatud kolmeks siis millise kas lihtsalt kava jaotatud kolmeks või kava jaotatud kolmeks siis seal taga on sulgudes 2 ,fitness.ees on nii

Mul endal sarnane sellele tavalisele, millel sulgusid taga ei ole. Aga üldiselt suurt vahet ei ole võid mõlemat proovida mõnd aega ja kumb rohkem meeldib.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul endal sarnane sellele tavalisele, millel sulgusid taga ei ole. Aga üldiselt suurt vahet ei ole võid mõlemat proovida mõnd aega ja kumb rohkem meeldib.

Okey ,aga siis teen nii et võtan kava jaotatud kolmeks aga mul on võimalik käia jõusaalis ainult E , K et siis nagu 2 korda nädalas reedeti ei saa ja nv ka ei saa kas iis ei tohiks teha kolmanda päeva neljapäeval? et muidu nagu tehakse et vaba päev jääb ka sisse aga parem ikka kui ültse ei tee ju või mis teie arvate ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Okey ,aga siis teen nii et võtan kava jaotatud kolmeks aga mul on võimalik käia jõusaalis ainult E , K et siis nagu 2 korda nädalas reedeti ei saa ja nv ka ei saa kas iis ei tohiks teha kolmanda päeva neljapäeval? et muidu nagu tehakse et vaba päev jääb ka sisse aga parem ikka kui ültse ei tee ju või mis teie arvate ?

Tohib küll, parem teha neljapäeval kui üldse tegemata jätta. Samas võid jagada ka keha kahe päeva vahel, näit. alakeha ja ülakeha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tohib küll, parem teha neljapäeval kui üldse tegemata jätta. Samas võid jagada ka keha kahe päeva vahel, näit. alakeha ja ülakeha.

Aga siis nagu võtan kava jaotatud kaheks w alakeha ja ülakeha ,siis teen ikka nii et E ülakeha K alakeha reedeti ei saa teha ja nv ei saa kahhjuks jõusaalis käia ?kuidas teie soovitaksite et mis kavaga teha jaotatud kaheks või jaotatud kolmeks kui mul on ainult võimalus käia jõusaalis esmaspäeva,teisipäeval.kolmapäeval.neljapäeval saaks käia küll aga pukepäevad pevad ka vahel olema oskaksite aidata et kuidas teha ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×