Jump to content
väiketrenn

väike õllekõht

Recommended Posts

Tere, olen 17 aastane , 175cm pikk ja kaalun 80 kilo. Olen natukene ülekaalus, kuid tahaks sellest lahti saada. Mis võiks kõige paremini koduste vahenditega aidata, et suveks vormi saada? on võtta kodus hüppenöör, mõned hantlid ja lõuatõmbamise kang, kas nendest oleks abi et kulutada mõned kilod? muidugi ka toitumine, üritan nüüd vähem süüa kui muidu, ei söö enam krõpse jms. Abi eest oleks väga tänulik (;

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere, olen 17 aastane , 175cm pikk ja kaalun 80 kilo. Olen natukene ülekaalus, kuid tahaks sellest lahti saada. Mis võiks kõige paremini koduste vahenditega aidata, et suveks vormi saada? on võtta kodus hüppenöör, mõned hantlid ja lõuatõmbamise kang, kas nendest oleks abi et kulutada mõned kilod? muidugi ka toitumine, üritan nüüd vähem süüa kui muidu, ei söö enam krõpse jms. Abi eest oleks väga tänulik (;

Kõige ideaalsem kodune vahend on normaalne toitumine. Kui selle paika saad, siis saad ka ilma suurema higivalamiseta oma kõhu väiksemaks ja kaotad need lisakilod. Samas loomulikult trenni tegemine tuleks loomulikult kasuks. Hantlitega saad põhimõtteliselt kõike teha. Kindlasti oleks ka piisavaid raskuseid vaja. Aga, kui eesmärk on puhtalt kaalu kaotada ning mitte lihase poole pealt kasvada, siis saad nende vahenditega kindlasti hakkama.

Mida sa teha saad on artiklite lugemine. Trüki toitumine otsingusse ning leiad päris palju head kraami, mis sulle kasuks tuleb. Taolisi teemasid avatakse siin iga päev. Keegi sind teistmoodi aidata ei saagi. Lõpetuseks, kui on raha ja arvad, et suudad toitumiskava järgida, siis kindlasti võid ka selle endale abiks tellida. Kõige lihtsam viis kilode kaotamiseks.

Edu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere, olen 17 aastane , 175cm pikk ja kaalun 80 kilo. Olen natukene ülekaalus, kuid tahaks sellest lahti saada. Mis võiks kõige paremini koduste vahenditega aidata, et suveks vormi saada? on võtta kodus hüppenöör, mõned hantlid ja lõuatõmbamise kang, kas nendest oleks abi et kulutada mõned kilod? muidugi ka toitumine, üritan nüüd vähem süüa kui muidu, ei söö enam krõpse jms. Abi eest oleks väga tänulik (;

ega see toitumine ongi asja võti.

hüppenööriga teen ka ise vahest kodus trenni, a la nagu selles videos

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas saab olla alaealisel õllekõht ? :ph34r:

pigem see väljend, et on kõhuke ette tekkinud:D , aga noh eks keskmine eesti mees alustab regulaarse joomisega 14 vms, nii kurb kui see ka poleks ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×