Jump to content
Bonsuna

Võida personaalne treening koos Marek Kalmusega!!!

Recommended Posts

Rahu kallikesed! Kõik see pisku mis SMS dest tuleb läheb noorte kulturistide toetuseks omal moel. Mina ei saa , ega ka keegi teine sellest mitte sentigi. HEATEGEVUS PM. Ja siinkohal võiks kõik vanemad, tegijamad midagi sarnast omaltpoolt järelkasvu heaks välja mõelda. Tahate möllata minge tehke seda mõnes teise teema all. Ei noh, eks ma olen muidugi pahapaha, mõni ei seedi MK d üldse kohe mitte. Aga palun, kirjutage mulle mail-le ja öelge mis mulle öelda on /marek.kalmus@mail.ee/ Olen nõus ka nelja silma all kohtuma ja kuulama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vabandan oma võhiklikkust, kuid mis see B-H&K on? B oleks Bonsuna, aga edasi?

Ja oletame, et ma võidan selle treeningu, kas selle saab siis ka nö. kellelegi edasi kinkida?

Kõik mis kuulub sulle, sinu õigus sellega ju teha mis tahad. Miks peaks sellega teisiti olema? Ära liigapalju ette muretse, tekivad hallid juuksed ja kortsud enneaegselt. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõik mis kuulub sulle, sinu õigus sellega ju teha mis tahad. Miks peaks sellega teisiti olema? Ära liigapalju ette muretse, tekivad hallid juuksed ja kortsud enneaegselt. :D

Ei muretsegi, tahtsin lihtsalt teada, kas on võimalik. Kui võimalik ei oleks olnud, siis poleks mul mõtet sõnumit saatagi, kuna ise ei saaks sinuga korralikku trenni teha :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui teema püstitati, siis Kalmuse avataril seisis mingi kollase ajakirja pilt õnneliku tegelasega, kuhu oli kirjutaud, et Ott Kiivikas tarbis keelatud aineid. No on ikka küll nati ebaeetiline kogu aeg vastu rinda taguda ja teist inimest laimatal. Mida kuradit tulla niimoodi foorumisse asja ajama, kui see foorum on mõeldud eelkõige Kiivikase äride toetuseks. Kade ei ole ma kindlasti, nii kehva bisnes plani pole ammu näinud. Vabandan ette, kui kellelegi närvidele käin, sest loomuses isikliku arvamuse väljaütlemine, seejuures vahet tegemata, kui suurte poistega tegu on.

Ee...ma küll ple siin kunagi seepärast käinud, et Kiivikase või kelle iganes ÄRI toetada..... mis ma sellest saan, et kellegil äri on nii või naasuguses seisus? Minu rahakott sellest ei paksene küll kuidagi moodi :)

Paljude asjade taga ei peagi bisnes olema- millal enne ausalt ratsa rikkaks on saadud (eriti veel sportlased)? Lihtsalt tore võib kah ju olla, inimestele oma teadmisi jagada, uusi tuttavaid saada või misiganes- peab kohe ilge omakasu mängus olema? Kui keegi arvab, et 5eegu kaupa saab Eestis rikkaks,siis....heh.....õppige uuesti arvutama...

Muudetud kasutaja aktivist poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei muretsegi, tahtsin lihtsalt teada, kas on võimalik. Kui võimalik ei oleks olnud, siis poleks mul mõtet sõnumit saatagi, kuna ise ei saaks sinuga korralikku trenni teha :)

Miks siis mitte? See trenn saab olema ikka lähtudes võitja soovidest. Ma jõuan väikseid raskusi ka tõsta ju. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rahu kallikesed! Kõik see pisku mis SMS dest tuleb läheb noorte kulturistide toetuseks omal moel. Mina ei saa , ega ka keegi teine sellest mitte sentigi. HEATEGEVUS PM. Ja siinkohal võiks kõik vanemad, tegijamad midagi sarnast omaltpoolt järelkasvu heaks välja mõelda. Tahate möllata minge tehke seda mõnes teise teema all. Ei noh, eks ma olen muidugi pahapaha, mõni ei seedi MK d üldse kohe mitte. Aga palun, kirjutage mulle mail-le ja öelge mis mulle öelda on /marek.kalmus@mail.ee/ Olen nõus ka nelja silma all kohtuma ja kuulama.

Mulle tundub, noortel kulturistidel oleks rohkem kasu, kui sa igaühega neist selle personaalse treeningu teeksid, kui see, et sa neile paarsada krooni annetad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mulle tundub, noortel kulturistidel oleks rohkem kasu, kui sa igaühega neist selle personaalse treeningu teeksid, kui see, et sa neile paarsada krooni annetad.

Sa vist ple kursis, palju pers. treening muidu maksab..... Kalmus peaks siis lausa nö hädaabi keskuse avama, kõike tasuta jagama- aga millest ta nagu ise siis elaks, käiks vabal ajal tänaval kerjamas või? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuulge, kui Kiivikas teeb kaasa rohkem, kui ühes telesaates, pea igal pool õlavarrred paljad, Adraga olid terevisioonis koos isegi, Ader tantsusaates, siis miks ei tohi Kalmus nati heategevusega tegeleda!? Adra tantsusaate ajal kilkasid kõik siin, et näed-näed, kui lahe, promob kulturismi ja puha, nüüd pos. dopingu proov, arvake ära, mida kulturismi promomist vajav seltskond inimestest nüüd sellest alast arvab? Ok, see viimane oli OT, aga kiunuge no nati vähem! Järjest rohkem hakkab tunduma, et fitness.ee seltskod ongi üks kari poolearulisi, kelle elus on kaks asja... jõusaal ja fitness.ee, ok alessandro käib kalal kah :D Proovi sa seda ära kustutada :)

Muudetud kasutaja Humal poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuulge, kui Kiivikas teeb kaasa rohkem, kui ühes telesaates, pea igal pool õlavarrred paljad, Adraga olid terevisioonis koos isegi, Ader tantsusaates, siis miks ei tohi Kalmus nati heategevusega tegeleda!? Adra tantsusaate ajal kilkasid kõik siin, et näed-näed, kui lahe, promob kulturismi ja puha, nüüd pos. dopingu proov, arvake ära, mida kulturismi promomist vajav seltskond inimestest nüüd sellest alast arvab? Ok, see viimane oli OT, aga kiunuge no nati vähem! Järjest rohkem hakkab tunduma, et fitness.ee seltskod ongi üks kari poolearulisi, kelle elus on kaks asja... jõusaal ja fitness.ee, ok alessandro käib kalal kah :D Proovi sa seda ära kustutada :)

Hehe! :D Sellest aktsioonist saavad kasu noorsportlased ning üks trenniinimene, kes saab ainult 5 krooni eest personaalse treeningu. Mina ei näe selles ka midagi halba. Edu, Marek!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja sõu vat?Kui ma võidan lotoga 10 milli ja tahan selle kõik hauda kaasa võtta?Kes keelab?

Argo

Mis see tähendab???

Muudetud kasutaja MoloM poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis see tähendab??? Ma tahtsin küsida, et kui inimene ei käi kusagil saalis, kas siis tuleb kusagile aeg kinni panna, et saaks selle trenni härra Kalmusega teha?

No kui Marek on nõus minuga juba rasedate võimlemisse kaasa tulema, eks ta ole nõus siis ka selle trenni ükskõik kus läbi viima. Kasvõi kellegi koduses ise meisterdatud saalis. Sest "klient" määrab trenn, nagu ma aru sain... lähed taga kasvõi keplema :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
No kui Marek on nõus minuga juba rasedate võimlemisse kaasa tulema, eks ta ole nõus siis ka selle trenni ükskõik kus läbi viima. Kasvõi kellegi koduses ise meisterdatud saalis. Sest "klient" määrab trenn, nagu ma aru sain... lähed taga kasvõi keplema :)

Tugitoolispordi personaaltreening jalgpalli vaadates oleks eriti teemakohane :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No kui Marek on nõus minuga juba rasedate võimlemisse kaasa tulema, eks ta ole nõus siis ka selle trenni ükskõik kus läbi viima. Kasvõi kellegi koduses ise meisterdatud saalis. Sest "klient" määrab trenn, nagu ma aru sain... lähed taga kasvõi keplema :)

No kui sinuga sedapsi lood on siis saan hoopis mina sinult õpetust. Keplemine ja tv vaatamine jääb aga kindlasti olemata. Ei lähe kuidagi selle teema alla.

Leidke veel extreem võimalusi. Teema on ja jääb ikka jõusaal ja hantlid kangid. Süüsahüppeid ma tegema ei hakka. Ka siis mitte kui peale makstaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×