Jump to content
AmAc

biitsepsid

Recommended Posts

biitsepsid on ebvõrdse suurusega kuigi treenin samade raskustega sama palju kordi ja üldiselt teen mõlemat kätt korraga.(suuruse vahe on päris hästi märgatav)

äkki keegi targem oskab nõu anda kui siis mida tuleks teha sest olen kuulnud ka et väiksemat lihast pole soovitav eraldi treenida :)

OLEKS VÄGA TÄNULIK KUI KEELGI OSKAKS AIDATA!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
biitsepsid on ebvõrdse suurusega kuigi treenin samade raskustega sama palju kordi ja üldiselt teen mõlemat kätt korraga.(suuruse vahe on päris hästi märgatav)

äkki keegi targem oskab nõu anda kui siis mida tuleks teha sest olen kuulnud ka et väiksemat lihast pole soovitav eraldi treenida :)

OLEKS VÄGA TÄNULIK KUI KEELGI OSKAKS AIDATA!!!

See on normaalne... võid ju sellele "väiksemale" rohkem koormust anda ja teha rohkem kätele eraldi harjutusi... nii saab teatud määral ebaühtlust vähendada, aga selliste iseärasuste vastu rohkem ei saa... lihtsalt lihased ei ole võrdse suurusega / kinnituskohaga and that`s it. Ehk oled harjutust sooritades tundnud ka seda, et näiteks kangi puhul parem käsi teeb rohkem tööd... mina näiteks olen... seepärast soovitangi vahelduse mõttes mitte vaid kangiga biitsa treenida...

Muudetud kasutaja savi_ poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Väga paljudel on biitsepsid erineva suurusega. Aga võid teha nii, et kui eraldi hantlitega treenid neid, siis alusta alati selle väiksema käega ;)

Mul on peale rinnapäeva alati parem tiss suurem kui teine! :):D :D :lol:

Muudetud kasutaja LaurL poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul on peale rinnapäeva alati parem tiss suurem kui teine! :D :D :lol:;)

Mulle ütles ka naine nii, ise pole tähele pannud :)

JA parema käe biitseps parematel päevadel oli mul 5cm laiem :D , aga nüüd vahe mingi 2-3cm peale läinud...

Muudetud kasutaja Arx07 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×