Jump to content
mammamia

Kana asemel kodujuust

Recommended Posts

Sooviksin teada, kas kana asemel võiks võtta sama koguse kodujuustu? Minu menüüs on kana, kuid olen kanast (lihast) nii ära tüdinenud juba.

Ikka võib, aga täitsa lihast loobuda poleks ka hea...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Valgu kogus jääb ehk jah samaks, aga siiski on parem kui valk tuleb erinevatest allikatest. Mingisugune liha ikka võiks menüüssse jääda. Ma muidugi ei saa aru kuidas liha söömisest võib ära tüdineda, pigem asendaksin kodujuustu lihaga. ;)

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sooviksin teada, kas kana asemel võiks võtta sama koguse kodujuustu? Minu menüüs on kana, kuid olen kanast (lihast) nii ära tüdinenud juba.

Lasid toitumiskava teha? Kui jah, siis küsi treenerilt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kindlasti on veel asju, millest Sa aru ei saa, kui hakkad silmaringi laiendama. Et inimestel on erinevad maitse-eelistused, ei ole veel maailma müstilisim asi. Ürita leppida.

Kui tõsiseks eesmärgiks on nö. keha ehitamine, siis tuleb süüa seda, mis kehale vajalik on, mitte vastavalt maitse-eelistustele. Lihase kasvatamiseks on kindlasti liha vajalik. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sooviksin teada, kas kana asemel võiks võtta sama koguse kodujuustu? Minu menüüs on kana, kuid olen kanast (lihast) nii ära tüdinenud juba.

Vaheta liha. Maksa, veiseliha jne. On ju muid liha sorte, mis on hoopis teise mekiga ning vahetada on ju inimlik.. Selge see, et viskab üle.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Valgu kogus jääb ehk jah samaks, aga siiski on parem kui valk tuleb erinevatest allikatest. Mingisugune liha ikka võiks menüüssse jääda. Ma muidugi ei saa aru kuidas liha söömisest võib ära tüdineda, pigem asendaksin kodujuustu lihaga. ;)

Mulle hakkab liha viimasel ajal väga vastu, püüan seda süüa väga minimaalselt ja seepärast infot palusingi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Maitseained - tõsiselt, ma olen 11 kuud juba igapäev ~300-400g kanaliha söönud ja igakord ootan pikkisilmi millal uuesti süüa saaks - valmistamisviisid, kastmed, ürdid, kõike saab omavahel miksida ja proovida - istu kööki ja mõtle välja mis omavahel huvitav võiks olla ja proovi..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sooviksin teada, kas kana asemel võiks võtta sama koguse kodujuustu? Minu menüüs on kana, kuid olen kanast (lihast) nii ära tüdinenud juba.

Vahel kindlasti võid kana asendada kodujuustuga, aga kasvamiseks on ka liha oluline! Uuri oma veregrupi järgi mis sulle kõige paremini sobib, sest liha peaks ikkagi menüüs olema! Kui vastu hakkab, proovi kala!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vahel kindlasti võid kana asendada kodujuustuga, aga kasvamiseks on ka liha oluline! Uuri oma veregrupi järgi mis sulle kõige paremini sobib, sest liha peaks ikkagi menüüs olema! Kui vastu hakkab, proovi kala!

Kohe KINDLASTI EI SOOVI KASVADA, pigem on vaja kaalust alla võtta! Ei suuda enam liha süüa. Mul ei jää midagi muud üle, kui asendan kodujuustuga. Kala ei söö. Olen keeruline inimene.

Muudetud kasutaja mammamia poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vaheta liha. Maksa, veiseliha jne. On ju muid liha sorte, mis on hoopis teise mekiga ning vahetada on ju inimlik.. Selge see, et viskab üle.

Inimene ei taha liha süüa. Kirjutab, et on tüdinenud kanast (lihast). Mina isiklikult ka üldse liha ei söö, kui aga kana, siis seda fileena ise teha ma ilmselt ei oska nii hästi, et see mulle maitseks.

Valmiskints jne on maitsev või ntx mu tädi tehtud filee. Kuid teada on, et poe valmistoodangut ei tasu süüa.

Muudetud kasutaja kuuliks poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui kana vahetada kodujuustu vastu, siis kalorsus ja valgud jäävad ju samale tasemele.

Nt kui 100g kanafileed annab 109 kcal, 24g valku ja 1 g rasva,

siis Ekstra punane kodujuust annab 107 kcal; 1,9g sv; 14,7g valku ja 4g rasva.

Toitumiskavas on 4 söögikorda, kus rõhk on munal, salatil, juustul ja vähesel kodujuustul. Eesmärk langetada kaalu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui kana vahetada kodujuustu vastu, siis kalorsus ja valgud jäävad ju samale tasemele.

Nt kui 100g kanafileed annab 109 kcal, 24g valku ja 1 g rasva,

siis Ekstra punane kodujuust annab 107 kcal; 1,9g sv; 14,7g valku ja 4g rasva.

Toitumiskavas on 4 söögikorda, kus rõhk on munal, salatil, juustul ja vähesel kodujuustul. Eesmärk langetada kaalu.

Põhimõtteliselt ju võiks kui süüa ei suuda. Kodujuust kana vastu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oskaks keegi õelda,palju peaks päevas sea-või kanaliha sööma,just massi ja lihaste kasvu jaoks.Söögiisu pole probleem,kuid asi rahas rohkem.

Sellise küsimise põhjal ei oska sulle keegi küll mingit adekvaatset infot anda, mitte midagi sinu kohta teadmata ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oskaks keegi õelda,palju peaks päevas sea-või kanaliha sööma,just massi ja lihaste kasvu jaoks.Söögiisu pole probleem,kuid asi rahas rohkem.

See küsimus võiks olla kuskil mujal teemas. Kasuta otsingut. Kasvamise koha pealt on siin teemasid.

Muudetud kasutaja kuuliks poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ise ka vahetaks hea meelega kodujuustu liha vastu nagu mõned eelnevad postitajad arvavad:D

Aga süüa tuleb seda mis kasulik mitte tingimata hea!

Kas sina suudad süüa asja, mis ei maitse, aga on kasulik? Naljakas ei ole veidi süüa seda, mis ei maitse. Alati on olemas alternatiivid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No miks ei suuda, ntx. kodujuust mulle vabse ei maitse aga ikka söön iga päev...päris ilma kodujuustu söömata vast ka ei saa!

Palun seleta mis on kodujuustus nii asendamatut, et ilma seda söömata kohe kuidagi ei saa ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No miks ei suuda, ntx. kodujuust mulle vabse ei maitse aga ikka söön iga päev...päris ilma kodujuustu söömata vast ka ei saa!

Mina arvan kõik on mõtlemises kinni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×