Jump to content
Tarantula

Miiiksss ma ei kasva ! :S

Recommended Posts

Ma ei saa aru milles on asi miks ma ei kasva , ma ei taha yldse juurde võtta .

Ma söön nagu siga aga ikka mitte midagi . Äkki teeb halba suitsetamine ?

või siis midagi muud on paigast ära . Ikkagi väga jama ja enesetunne on selle pärast koguaeg halb pole juba mitu kuud kasvanud . :S

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei saa aru milles on asi miks ma ei kasva , ma ei taha yldse juurde võtta .

Ma söön nagu siga aga ikka mitte midagi . Äkki teeb halba suitsetamine ?

või siis midagi muud on paigast ära . Ikkagi väga jama ja enesetunne on selle pärast koguaeg halb pole juba mitu kuud kasvanud . :S

Issand jumal, see pole nii raske - Kui kaal ei tõuse üldse = Sa ei söö piisavalt. Kui kaal tõuseb aga aga jõudu ei tule ning suur osa kasvust on rasv = Treenid valesti + sööd suure tõenäosusega valesti..

Muudetud kasutaja Goleteral poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Isegi Igor Mang ei oskaks sellele küsimusele vastata. Või oled Sa nii tuntud avaliku elu tegelane, et kõik Kroonika lugejad teavad Sinu eraelust kõike. Las ma oletan - Sa oled vist nooremapoolne meesterahvas, koolis väga ei viitsi õppida, kimud suitsu, armastad BMW-sid ja träna-muusikat. Aga söömise koha pealt - inimene pidi olema see, mida ta sööb. Ära söö nagu siga. Loe siit toitumise ja treeningu artikleid.

Ja kuhu Sa tahad kasvada - pikemaks, pekisemaks või targemaks. Anna teada - saaks ka aidata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Isegi Igor Mang ei oskaks sellele küsimusele vastata. Või oled Sa nii tuntud avaliku elu tegelane, et kõik Kroonika lugejad teavad Sinu eraelust kõike. Las ma oletan - Sa oled vist nooremapoolne meesterahvas, koolis väga ei viitsi õppida, kimud suitsu, armastad BMW-sid ja träna-muusikat. Aga söömise koha pealt - inimene pidi olema see, mida ta sööb. Ära söö nagu siga. Loe siit toitumise ja treeningu artikleid.

Ja kuhu Sa tahad kasvada - pikemaks, pekisemaks või targemaks. Anna teada - saaks ka aidata.

ehh suured tänud mõnituse eest :D jah olen noor

ja mida se kool siia puutub koolis õpin üllatavalt hästi ja ei ole pätt .

aga mõni arvab ikka siin ei tea mida.

ainult üks asi on sõber pakkus kunagi suitsu mulle ja selle pärast jäin ka sõltuvusse ja nüüd siiamaani . suitsetamine on ainult kylge jäänud :s

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kasutan otsingut, aga ikkagi

Siin on nii palju kasvamisest räägitud, et kellelgi ei Sulle enam midagi lisada. Kasuta otsingut põhjalikumalt ja loe neid artikleid, mida leiad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ehh suured tänud mõnituse eest :D jah olen noor

ja mida se kool siia puutub koolis õpin üllatavalt hästi ja ei ole pätt .

aga mõni arvab ikka siin ei tea mida.

ainult üks asi on sõber pakkus kunagi suitsu mulle ja selle pärast jäin ka sõltuvusse ja nüüd siiamaani . suitsetamine on ainult kylge jäänud :s

Eks see ole teada, et just nimelt sõbrad ongi need inimesed, kes seda kõike halba sulle pakuvad esimest korda. Ega võõras inimene tänaval tule sinu juurde jutuga, et kuule suitsu oled teinud? Ei? Aga ehk proovid ühe, see on väga hea vms. Pead oskama ei öelda. Sa oled ju veel noor, sul pole mingit probleemi maha jätta. Võta arvesse, et mida vanemaks sa saad, seda raskemaks see loobumine muutub.

Aga jah, olgem ausad, tegelikult ei ole asi üldse mitte suitsetamises, et sa nö. ei kasva. Ju on toitumises või treeningus miskit mäda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

jah, eks see kasvamine raske asi ole. tahaks ju isegi, et lähed saali, tõstad 3 korda hantlit ja koheselt oled suur lihasmägi valmis. nagu ennem öeldi . sööd vähe, kui ei kasva. sööd piisavalt, aga ikka ei kasva?! siis on treeningutes viga, ei treeni piisavalt tugevalt. mitu kuud pole kasvanud - paljudel sama probleem. tekib seisak platoo - peab shokeerima, et uuesti kasvama hakkaks. muuda harjutusi jmt.

üldiselt on ükskõik kellel sinu küsimusele väga raske vastust anda, kuna ainus, mida teada saadi: ei kasva ja teed suitsu. mida ja millal sööd, kuidas treenid jne. kas sellele müttele posti kirjtuades ei tulnud? sellist küsimust esitades võib sama hästi aknast hüüda, vahest keegi suudab midagi ütelda. anna aga oma toitumise, treeningu ja päevakava kirjeldus, ning vahest saabki midagi ütelda. kaal ja pikkus ja vanus oleksid ka vajalikud. muidu hakatakse kohvipaksu pealt ennustama, kui üldse vastatakse normaalselt. sellise küsimuse peale saadki sarkasmi vastuseks. muuseas, on olemas ka otsing nupp, kust saad foorumi otsinguga kõhutunde järgi ennustades umbes 200 sarnast teemat aegade algusest peale.

Kaunist jõuluaega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu soovitus oleks vaadata üle oma toitumine, treening kava ja kui tarbid mingeid lisapulbreid.

Toituda sa ei saa nagu siga ju. Ei tasu päris kõikke niisama ka sisse lahmida, pead ikka vaatama mida sööd.

Treening kava peab muutma aegajalt soovitati mulle ja on seni töötanud, muidu muutub kõik üksluiseks ja su lihased harjuvad ära ja ei olegi mingit kasvu.

Aga muidu edu trennis (Y)!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Söömine ei pruugi ainus viga olla, keegi ei oska sulle paremat nõud muidugi anda, kui sa pole enda toitumist, trenninguid ja enda kohta rohkem informatsiooni andnud. Oleksid võinud enne teema tegemist mõelda üldse mida kirjutada, mitte lihtsalt meeleheitest kirjutada, et miks ma ei kasva.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Söömisel ja söömisel on vahe. Sööd nagu siga. Ehk siis kõike, mis ette antakse? Pole siis ime, et sa ei kasva. Et kasvada EI PEA sööma nagu siga. Mina ei usu sellesse, et kasvada peab sööma palju ja peki arvelt. Mingil määral kindlasti, aga mitte nagu siga.

Ühesõnga viska oma toitumiskava siia üles kõigile näha. Küll pädevad sealt vead välja nopivad. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siin juba vastati korduvalt, aga kordamine on tarkuse ema.

Saaaa eeei kaaaasva, seeeest saaa eeeeei söööö piiiiiiiisavalt.

Võib olla ta sööb piisavalt palju, aga kas piisavalt palju õigeid asju ja õigetel aegadel ? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aga siis tellin endale ikka korraliku toitumiskava kui saan raha

Veart mõte! Ning ära siis kava saades kuu aja pärast ära väsi, vaid suhtle oma treeneriga pidevalt!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Söömine ei pruugi ainus viga olla, keegi ei oska sulle paremat nõud muidugi anda, kui sa pole enda toitumist, trenninguid ja enda kohta rohkem informatsiooni andnud. Oleksid võinud enne teema tegemist mõelda üldse mida kirjutada, mitte lihtsalt meeleheitest kirjutada, et miks ma ei kasva.

Kes ei söö, see ei kasva. Trenn on ka oluline lihaste kasvatamiseks jah, ja puhkus ka, aga ilma söögita ei realiseeri tehtud rasket tööd.

aga siis tellin endale ikka korraliku toitumiskava kui saan raha

Hea mõte!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sa alles 16 aastane. Kannata. Sinuvanuselt võisin ma ka kõike sisse ajada ja kaalu ei tulnud absoluutselt. Olin 55kg. Alles keskooli lõpuklassis võtsin korralikult juurde.

Enne tuli ka muidugi kaalju juurde, paari aastaga oma 10kg (16a-18a) aga 12klassis võtsin 7 kuuga 13 kilo juurde (söödud sai muidugi kõvasti).

Niiet ära muretse, tee trenni, söö ja puhka, küll tuleb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuigi sarnaseid teemasid tekib siia nädalas mitu, ma sind rullnokaks sõimama ei hakka. Sa vist pole varem foorumeid aktiivselt kasutanud, eks?

Võta ette OTSING ja kirjuta sinna erinevaid märksõnu, eraldi katsetades muidugi: mass, söömine, toitumine. Ma kasutaks ka teisi otsingu võimalusi ja otsiks fraase: +miks +kasva ; +palju +sööma jnejne ...vasteid tuleb kui murdu!!

Pole sul nii noorelt mingit toitumiskava vaja, peaasi, et enamvähem aru saad, mida sa sisse sööd omale ja söö palju lihtsalt!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuigi sarnaseid teemasid tekib siia nädalas mitu, ma sind rullnokaks sõimama ei hakka. Sa vist pole varem foorumeid aktiivselt kasutanud, eks?

Võta ette OTSING ja kirjuta sinna erinevaid märksõnu, eraldi katsetades muidugi: mass, söömine, toitumine. Ma kasutaks ka teisi otsingu võimalusi ja otsiks fraase: +miks +kasva ; +palju +sööma jnejne ...vasteid tuleb kui murdu!!

Pole sul nii noorelt mingit toitumiskava vaja, peaasi, et enamvähem aru saad, mida sa sisse sööd omale ja söö palju lihtsalt!

Tahaks põhjendust, et miks nii noorelt pole mingit toitumiskava vaja ? Ise väidaksin vastupidist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

SÖÖ KOGUAEG LIHA MUNA JUUSTU KANALIHA LÕHET HAPUKOORT KOHUPIIMA KARTULEID RIISI JOO PIIMA jne.

Tean üht sõpra kes 3a jõukas käind aga surub 65 rinnalt. 2a pole arenenud ja põhjuseks on see, et hommikul sööb paar võileiba, koolis sööb umbes pool sellest portsionist mida on vaja kasvamiseks, õhtul nosib mingeid wrape ja ise on veel ektomorf ning siis imestab et ei kasva.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline

Mh...ise hakkasin septemris jõusaalis käima (olen 17 ja enne pole jõusaaliga kokku puutunud)...kaalusin augustis 77 kilo (aastaga võtsin juurde 1kg). Praegu kaalun 83 kilo :D Söön nii enam vähem...mingi 5 korda päevas. Toitumiskava mul pole, aga üritan valida võimalikult valgurikkaid toite. Välimuses on muutunud niipalju, et lihaste kontuurid on rohkem nähtavale tulnud (Eriti jalad ja käed/õlad). See on see algaja asi. Kui sul enam kaalu juurde ei tule, siis telli toitumiskava, tee trenni ja puhka. Küll sa kasvama hakkad!

Muudetud kasutaja taivox poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Loe mida ta kirjutas :

Kui ta sööb nagu siga, siis peakski ju toitumiskava tellima...Kui sa sööd nagu siga, siis ma imestan, et sa veel siga ei ole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×