Jump to content
Rebane

Plätumaffia Karulaanes

Recommended Posts

Olen teinud omad järeldused- arvan, et tean, kes on maffiast, usun end teadvat ka, kes on arst ja loodan, et ka politseiga ei pane ma oma arvamuses mööda, samas võin kõigega eksida:-). Ülejäänud siis külamehed. On täiesti selge, et nendest neljast ühte gruppi kuulun ka ma ise:-). Selleks kõigeks tegin ma ühe exceli tabeli, kuhu kandsin üles kõigi kahtlused ja arutleud, mille põhjal vormistasin oma järeldused, aga kahjuks ei saa ma seda siin avaldada, sest siis kirjutaksin enda surmaotsusele kohe alla, sest nagu eile juhtus, siis kõiketeadja (eile siis alessandro) prooviti kohe maha lüüa ja eks seda oli ka ta sõnavõttude järgi arvata. Samas oli arstile samuti see selge, et alessandrot hakatakse tapma ning ta asus koheselt alessandrot kaitsma ning ei eksinud.

Oma otsusest ma veel teada ei anna, kuigi see on sündinud ja usun, et see ei muutu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hetkel on siis nii hääletatud:

smack -> Martti K

Andrek -> Martti K

kimmel -> emmimees

aless -> kimmel

taivox -> Jackie

Martti K -> taivox

Ise hääletan: Martti K

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mu viimased kahtlused on läinud samuti taivoxi peale.

EDIT: kui taivox päris loll pole ja end ja kimmelit ei reetnud maffiaks olema, siis ta on hoopis politsei, kuna kontrollis kimmelit.

Hääletan: Martti K :D

Edit2: krt jõulusalmide pähe õppimine võttis niipalju mõistust, et ei teinud enda valikut boldiks, parandan selle nüüd :o

Muudetud kasutaja emmimees poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Viimased päevad on olnud kiired ja ei ole aega olnud postitada. Kuid lugesin teie teoriaid, mis tundusid väga huvitavad, Kuid ise ei oska midagi arvata ja öelda. Ainus milles kindel olla saab et alessandro ei ole kindlasti mafiosnik, mida ma uskusin kohe alguses ja samuti ma ei usu et Jackie on, kuid teiste kohta ei oska midagi öelda.

Teen siis oma hääletuse ka ära, enne kui on hilja.

Hääletan: Martti K

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tundub, et kõik on hääletanud ja enamus hääli langenud Martti K-le.

Kui mõni mode käepärast ja viitsib aidata, siis oleks tore, kui 2 postitust tagasi muudetakse emmimehe hääletus boldiks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tundub, et kõik on hääletanud ja enamus hääli langenud Martti K-le.

Kui mõni mode käepärast ja viitsib aidata, siis oleks tore, kui 2 postitust tagasi muudetakse emmimehe hääletus boldiks.

See vist ei ole mängu reeglitega väga kooskõlas, kui moded võõraid postitusi muutma hakkavad oma suva järgi. Mina ei hakka igatahes näppima igaks juhuks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See vist ei ole mängu reeglitega väga kooskõlas, kui moded võõraid postitusi muutma hakkavad oma suva järgi. Mina ei hakka igatahes näppima igaks juhuks.

Keegi varem ei suutnud boldiks tegemisega hakkama saada ja Rebane oli seega parandanud postitust. Eeldasin seekord sama...

Peaasi, et emmimees pelast välja ei visata, kuna ta unustas/ei saanud hakkama boldiks tegemisega:D Aga noh, kui ta hunt on, siis ei tee paha kah:P

Muudetud kasutaja smack poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Keegi varem ei suutnud boldiks tegemisega hakkama saada ja Rebane oli seega parandanud postitust. Eeldasin seekord sama...

Oled kindel, et Rebane muutis? Minu arust sai see keegi ise hakkama lõpuks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oled kindel, et Rebane muutis? Minu arust sai see keegi ise hakkama lõpuks.

Postituse all oli märgitud, et Rebane on muutnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen ka ära otsustanud :o

hääletan: Erkko

NB! mul ei tule bold kiri millegipärast :D

Siin!

Kui lugesid seda, siis võid selle minu oma kustutada.

Muudetud kasutaja smack poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jõuluõhtune valik oli tehtud. Väljavalituks osutus nukra ilmega Martti K., kes küll kuidagi ei tahtnud nõustuda sellega, kuid talle topiti lihtsalt üks higine käterätik suhu, köideti käed selja taha kinni ja visati dushiruumi oma viimast und magama. Peale seda läksid kõik Karulaane külamehed koju, tegid endale ühe korraliku laari hernesuppi, hullasid tiba heintes, võtsid korraliku sauna ja läksid magama.

Öösel langes laia lund. Kuulda oli huntide nukrat ulgumist. Kui oleks vaid vaesed Karulaane spordimehed sellel hilisel tunnil üleval olnud, oleks nad ilmtingimata näinud küla vahel ringi sebimas tuttavaid nägusid, tegemas mitte nii tuttavaid asju.

Alanud on teine öö. Öö kestab kuni 25.12 kell 22:00 või kuni kõik öö tegelased on mulle maili saatnud.

Öösel on postitamine foorumisse keelatud.

P.S. Mängu reeglite seisukohalt oleks õiglane emmimees mängust eemaldada, mängu seisukohalt ei tahaks ma aga seda teha. Kuna emmimees on olnud aktiivne mängur ning on alati õigeaegselt oma postitused teinud ning kuna tema hääl ei ole antud juhul otsustav (Martti K. poolt hääletas niikuinii suurem enamus), otsustan ma et emmimees võib mängu jätkata. Paluks siiski kõigil võtta õppust ja oma postitused alati üle vaadata ning hääled boldina kirjutada. Nii on mängijatel ja minul lihtsam ja kergem ülevaade häältest saada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jõulud olid oma töö teinud ning külamehed tõusid hommikul tavapärasest hiljem. Ühiselt kisti magamata näoga Martti K. dushiruumist välja ning veeti õue. Kuna pirnipuu otsas veel oksi jagus, riputati ka Martti K. ühe otsa rippuma. Peale seda kui Martti K. oli siplemise järgi jätnud, pudenes ta taskust lumehange midagi väikest ja helkivat...

Lumehanges lebas kraadiklaas. Nüüd tuli külaelanikel ka meelde, et kui peale suuremat söömist kõht valutas, siis Martti K. oli neile sisse söötnud neile erinevaid juurikaid mis gaasi jooksma pani ja kui peale jaanipäeva pea valutas, andis Martti K. neile salapärast palderjanitinktuuri, mis valu leevendas.

Külaelanike 2 päeva tapetu – Martti K. – oli arst

Et veidikenegi tuju tõsta, otsustati minna ühiselt jõusaali jõutõmmet tegema. Saali jõudes ootas neid ees aga võigas vaatepilt.

Jalapressi alt leiti moondunud surnukeha. Lähemal vaatlusel nähti, et kellegi kuri käsi oli eemaldanud sealt ohtuslati ning lisaks oli 700 kg'l veel peale laotud tonni jagu vanarauda. Groteskne näolime, mis kogu selle raualasu alt ainukesena välja paistis, tegi veel võikamaks aga silmadele asetatud väikesed rohelised tabletid, millelt võis ilma vaevata lugeda kokku sõna METAAN. Sinine ärakantud plätu oli aga vaesele alessandrole nii sügavale kurku topitud, et näha oli vaid tükikest talda.

Maffia 2 öö tapetu – alessandro – oli külamees

Alanud on kolmas päev. Päev kestab kuni 26.12 kell 20:00 või kuni kõik külaelanikud on oma hääle andnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii palju siis minu vaistust Martti K võlla tõmmata:D

Ma ei julge enam soovitusi anda.

Kokkuvõte hääletustest:

Jackie: 1) -SMALLVILLE to Erkko 2) Martti K

smack: 1) emmimees to Erkko 2) Martti K

-SMALLVILLE: 1) Erkko 2) Martti K

Andrek : 1) Erkko 2) Martti K

emmimees: 1) alessandro 2) Martti K

taivox: 1) alessandro 2) Jackie

renku: 1) Jackie 2) taivox

kimmel: 1) Jackie 2) emmimees

Muudetud kasutaja smack poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul kõige suurem kahtlus langeb Jackie-le, emmimehele ja Andrekile (võttes arvesse nende hääletust).

Samas mina ja alessandro veensime teisi, seega võisid nad lihtsalt meie loogika põhjal valiku teha (arvestades, et isegi panime mööda:D)

Isiklikult arvan, et taivox süüdi. Taivox väitis, et kimmel ei ole süüdi, aga raske uskuda, et taivox kui politsei otsustas kimmeli tausta uurida, kui oli palju parem valik. Usun, et taivox ja kimmel mõlemad hundid, mis seega väistab emmimehe, Jackie ja renku.

Hääletan: taivox

Muudetud kasutaja smack poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Mul kõige suurem kahtlus langeb Jackie-le, emmimehele ja Andrekile (võttes arvesse nende hääletust).

Samas mina ja alessandro veensime teisi, seega võisid nad lihtsalt meie loogika põhjal valiku teha (arvestades, et isegi panime mööda:D)

Isiklikult arvan, et taivox süüdi. Taivox väitis, et kimmel ei ole süüdi, aga raske uskuda, et taivox kui politsei otsustas kimmeli tausta uurida, kui oli palju parem valik. Usun, et taivox ja kimmel mõlemad hundid, mis seega väistab emmimehe, Jackie ja renku.

Hääletan: taivox

Ükski heategu ei saa ju karistamata jääda!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul kõige suurem kahtlus langeb Jackie-le, emmimehele ja Andrekile (võttes arvesse nende hääletust).

Samas mina ja alessandro veensime teisi, seega võisid nad lihtsalt meie loogika põhjal valiku teha (arvestades, et isegi panime mööda:D)

Ja läkski aless ;)

Aga minu hääletustest. Alguses valisin jah smallville'i, sest see käpslok segas mind. Siis aga hakkas aless ajama seda Erkko juttu ja ma võtsin temalt shnitti. Sa muutsid endal samamoodi emmimehest Erkkoks ju!

Ja teises hääletuses valisin Martti K, kuna tal oli selleks ajaks, kui siin väikese vahekokkuvõtte tegin, juba rohkem hääli, seega panin oma hääle juurde, sest keegi peab ju välja minema.

Nüüd jääb jah valik juba järjest kesisemaks ja peale taivoxi ja kimmeli ei oskaks teisi kahtlusada. Just selle "õige mehe" jutu pärast. ;) Peab kõik otsast peale läbi lugema, et mingit sotti saada...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Nüüd jääb jah valik juba järjest kesisemaks ja peale taivoxi ja kimmeli ei oskaks teisi kahtlusada.

Siis on ju maffiamehed head tööd teinud, kui kõik külamehed omasid jopesid oksa tõmmata tahavad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina olen ka seni hääletanud teise inimese arvamuse järgi, kuna aless ja smack on seni kõige loogilisemalt või põhjalikumalt seletanud. Seekord pakuks plätumehekes renkut, kuna vaevalt ta viitsib mingisuguseid arvutamisi exeli tabelis tegema hakata ;) Aga veel hääletama ei hakka ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

RIP alessandro! :S

Nüüd on asjalood sellised, et kisub vägisi persekursi poole. Kui ma reeglitest õigesti aru sain, siis kaotades veel ühe külaelaniku, oleme me kaotanud!! Maffia valikut ei saa enam arst ka kaitsta..

Et seda veel ei juhtuks, on ainuke võimalus seekord välja hääletada keegi maffiast. Minu loogika kisub tõepoolest vägisi kimmeli ja taivoxi suunas... või mida teil enese kaitseks öelda on?? Eriti taivoxil..

Päeva lõpp pole kaugel enam...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
RIP alessandro! :S

Nüüd on asjalood sellised, et kisub vägisi persekursi poole. Kui ma reeglitest õigesti aru sain, siis kaotades veel ühe külaelaniku, oleme me kaotanud!! Maffia valikut ei saa enam arst ka kaitsta..

Et seda veel ei juhtuks, on ainuke võimalus seekord välja hääletada keegi maffiast. Minu loogika kisub tõepoolest vägisi kimmeli ja taivoxi suunas... või mida teil enese kaitseks öelda on?? Eriti taivoxil..

Päeva lõpp pole kaugel enam...

Loogika ei ole alati õige...Kuid jah, mu mäng ei ole just kõige paremini välja tulnud ja nüüd arvatakse koguni, et ma olen maffiamees. Olen ju kõigest süütu politseinik, kes uuris kimmeli tausta ja sellepärast ma väitsin ka seda, et ta oma on. Halastage ometi!

Aidake parem mõelda, kes võiks maffiosnik olla ja ma kõrvaldan ta!

Teisel ööl kontrollitu nime ma parem ei hakka mainima...muidu tembeldatakse tema ka veel kangieheks.

Muudetud kasutaja taivox poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×