Jump to content
Ott Kiivikas

Ka sellel aastal jaga FIT.- d abivajajatele !

Recommended Posts

Hari ennast, saad teada miks teda pakutakse !

Selle poisi näol on tegu tõenäoliselt ühe andekaima jõualade tegijaga Eestis. Googeldage. Saate näha, mis tulemusi teinud on. Kõik asjad ilma varustuseta muide.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selle poisi näol on tegu tõenäoliselt ühe andekaima jõualade tegijaga Eestis. Googeldage. Saate näha, mis tulemusi teinud on. Kõik asjad ilma varustuseta muide.

+ ta on 17..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selle poisi näol on tegu tõenäoliselt ühe andekaima jõualade tegijaga Eestis. Googeldage. Saate näha, mis tulemusi teinud on. Kõik asjad ilma varustuseta muide.

Enne kui midagi lisan küsin, millised tulemused ja mis võistlustelt on tal ette näidata?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Enne kui midagi lisan küsin, millised tulemused ja mis võistlustelt on tal ette näidata?

Vaata näiteks viimaste EMV protokolli :P Ilma varustuseta (ei sidemeid ega midagi) tegi ikka päris ilusad numbrid :D Mul jäi küll karp lahti

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Enne kui midagi lisan küsin, millised tulemused ja mis võistlustelt on tal ette näidata?

Viimased Tartumaa MV 2009

Alex Eduard Raus 95,10(kaal) 247,5(kükk) 177,5(surumine) 270,0(tõmme) 695,0 432,08 3 Vanust nagu ma ütlesin oli 17..Varustust polnud mingisugust, isegi sidemeid mitte.

Edit: Kõrveküla rammumehel sai ka kolmanda koha meeste seas.

"Tartumaa Rammumehe arvestuses oligi tema parim ja tuli viiendat korda Tartumaa Rammumeheks. Teine Tartumaa arvestuses Argo Aonurm Tartust ja kolmas Sootaga mees, kõigest 16 aastane Alex Edward Raus, kes tuli ka Tartu valla parimaks. Kahjuks ei olnud see aasta Kõrveküla esindajat. Meie kõvim mees, eelmise aasta võitja, on tööotsingutel siirdunud Austraaliasse ja võistleb sealses profiliigas."

Muudetud kasutaja timo116 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui keegi nimetab noorsportlasi, keda võiks toetada, võiks ta seda ka põhjendada. Ei ole mõtet nimetada nime ning lisada, et harige ennast või lugege kuskilt, kellega tegu. Mõnedel on ilmselt savi, mis nende toetusega tehakse ja lasevad teistel enda eest otsustada. Mõned on nõus toetama, kui neile on selgeks tehtud, et toetus läheb asja ette. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui keegi nimetab noorsportlasi, keda võiks toetada, võiks ta seda ka põhjendada. Ei ole mõtet nimetada nime ning lisada, et harige ennast või lugege kuskilt, kellega tegu. Mõnedel on ilmselt savi, mis nende toetusega tehakse ja lasevad teistel enda eest otsustada. Mõned on nõus toetama, kui neile on selgeks tehtud, et toetus läheb asja ette. ;)

No kes meist siin ei tunneks Sander Kuuske, Alex Eduard Rausi või Kirpu. Minu arust pole teemas ühtegi tundmatut nime läbi käinud, viga vb selles, et sa ise pole kursis. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No kes meist siin ei tunneks Sander Kuuske, Alex Eduard Rausi või Kirpu. Minu arust pole teemas ühtegi tundmatut nime läbi käinud, viga vb selles, et sa ise pole kursis. ;)

Kas peaks olema? Mina ei võta fitness.ee-d kui kulturistide ja tõstjate kogunemiskohta. Siin liigub palju tavainimesi, kes otsivad lihtsalt häid ideid efektiivsemaks treenimiseks ja toitumiseks. See on küll suht tühi väide, et neid mehi peaksid kõik une pealt teadma ja oma raha kohe-kohe nende ukse taha viima. Mina olen oma silmaga ainult Kirpu näinud, seda nii maal vanaema juures, kus neid oli kohe hulgim, kui ka Eedenis leti taga, samuti loen huviga tema postitusi ja blogi. Sander Kuuse saavutustega olen ka mingil määral kursis. Nagu ma aru saan, ei ole isegi Eesti tippkulturistidel lihtne toetajaid leida, kuigi "kõik" neid teavad ja tunnevad..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selle poisi näol on tegu tõenäoliselt ühe andekaima jõualade tegijaga Eestis. Googeldage. Saate näha, mis tulemusi teinud on. Kõik asjad ilma varustuseta muide.

No eestis on teisigi sama häid ja parimaid jõualade tegijaid - Vähemalt nende tulemuste põhjal saab seda väita.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No eestis on teisigi sama häid ja parimaid jõualade tegijaid - Vähemalt nende tulemuste põhjal saab seda väita.

See pole ainus ala millega ta tegeleb. Vaata näiteks Tartumaa MV 2009 saavutatud tulemused:

Kükk: 247.5kg

Surumine: 177.5kg

Jõutõmme: 270kg

Tulemused kõik siis ilma varustuseta, polnud kasutanud isegi kükkimisel sidemeid, rääkimata trikoodest. Vanust mehel 17 aastat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See pole ainus ala millega ta tegeleb. Vaata näiteks Tartumaa MV 2009 saavutatud tulemused:

Kükk: 247.5kg

Surumine: 177.5kg

Jõutõmme: 270kg

Tulemused kõik siis ilma varustuseta, polnud kasutanud isegi kükkimisel sidemeid, rääkimata trikoodest. Vanust mehel 17 aastat.

Ma tean, aga mina võrdlen praegu tema tulemusi klassikalise tõstmise valdkonnas.

Aitab küll sellest vaidlemisest - mina jään omale seisukohale, et kui tahate jõutõstjatele anda, siis andke ka klassikalistele tõstjatele !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eestlased on kadedad ;)

Kui minule viitad, siis eksid rängalt.

Mina tahan, et see toetus õigesse kohta läheb. Ma ei arva, et mina peaksin seda tingimata saama.

Kuna me oleme demokraatlikus riigis, siis on ka minul õigus oma arvamust avaldada - seega , vähem aasimist !

Pealegi pole ma eriti ühtegi toidulisandit kasutanud siiani - v.a vitamiinid. Seega mis mul selle toetusega ikka teha.

Muudetud kasutaja Erkko poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui minule viitad, siis eksid rängalt.

Mina tahan, et see toetus õigesse kohta läheb. Ma ei arva, et mina peaksin seda tingimata saama.

Kuna me oleme demokraatlikus riigis, siis on ka minul õigus oma arvamust avaldada - seega , vähem aasimist !

Pealegi pole ma eriti ühtegi toidulisandit kasutanud siiani - v.a vitamiinid. Seega mis mul selle toetusega ikka teha.

Paljuga sa ise toetad siis?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×