Jump to content
Ott Kiivikas

Ka sellel aastal jaga FIT.- d abivajajatele !

Recommended Posts

Milles probleem?

Kanna FIT'e üle teisele kasutajale:

Ülekande tegemiseks teisele kasutajale on Sul vaja teada tema kasutajanime ning tema kasutaja ID'd.

Nii saab ju päkapikku mängida kellele tahes. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Milles probleem?

Kanna FIT'e üle teisele kasutajale:

Ülekande tegemiseks teisele kasutajale on Sul vaja teada tema kasutajanime ning tema kasutaja ID'd.

Nii saab ju päkapikku mängida kellele tahes. :P

Loog, aga üleskutse oli, et teha nagu kink jõuluvanalt mitte väike nunnu asi päkapikult.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Loog, aga üleskutse oli, et teha nagu kink jõuluvanalt mitte väike nunnu asi päkapikult.

No vähemalt on selline võimalus olemas, kui on soov mõnda konkreetset isikut toetada ja kambaka osas kokkuleppele ei saa. Kõik kasutajad ei ole ehk kuulnud võimalusest, et fite saab teisele kasutajale üle kanda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Asi väga lihtne, kuna siin on niipalju eri arvamusi, siis otsustan asja vähemalt oma fittidega nii, et jagan need vennalikult Eelmise aasta EMV ja karikavõistluste tulemuste põhjal kolmele paremale noorele. Kui Sander võitis mõlemad korrad saab ta vastavalt 2/6 fittidest jne.

Seega noored, kes eelpool loetud tulemusteni jõudsid, siis märkige siia teema alla oma nimi ja kasutajanimi, et saaksime fitid teie arvele kanda. Ja kui juhtub, et te ei ole veel ennast kasutajaks registreerunud, siis tehke seda - võtan kõigiga vajadusel ka ühendust, et te oma fitid kätte saaksite, väike abi ikka.

Ja teised, kes soovivad oma fitid kanda märkige siia teemasse kui palju ja kellele tahate anda, siis Rebane juba kordineerib, et need kohale jõuaksid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nagu juba eelnevalt mainiti, siis on ju kõigil võimalus fitte kanda kellele isu on. Tuleb lihtsalt välja uurida, kas antud kasutajal on olemas kasutajanimi.

Kui aga on soov KÕIGIL kanda üle fitte kellelgi konkreetsele, siis tuleks kõigepealt selgitada kellele tahate anda ja kuipalju. Kui nüüd kõik hakkavad järjest siia postitama, et mina anna oma 132 fitti Arnole ja mina oma 92 Teelele, siis tulemuseks on segapudru. Sama on ka fondidega, üks toetaks ainult kulturiste, teine ainult noori, kolmas ainult jõutõstjaid ja neljas ujujaid ning päästjaid.

Seega kui on soov teha eraisikulisi kingitusi saab selle tõepoolest teha ise fitte üle kandes. Kui aga soov mingile suuremale grupile fitid üle kanda, siis tõenäoliselt oleks mugavv alida välja endi seast (usaldus)isik, anda need fitid talle ja seejärel toimetab see isik juba nende fittidega ise edasi (räägib siis kingituse saanud grupiga, uurib välja mida nad soovivad selle eest saada ning lõpuks teeb siis fittide ulatuses tellimuse vms).

Ma arvan et see on ehk kõige lihtsam lahendus?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina annan oma fitid Hr. Vähi tiimile.Ma usun, et ta on piisavalt kompetentne ja teab, kes ja kui palju midagi vajab.Ühesõnaga minu kõik fitid võib mode maha võtta.

Argo

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siis võiks teha 2 eraldi fondi - üks noortele kulturistidele, teine noortele jõutõstjatele.

Aga kuhu jäävad siis klassikalise tõstmise esindajad ? Lisaks on veel teisi valdkondi kuhu seda jagada.

Mart Seim siis sel juhul :P

Pole kuulnudki sellisest.

Ma annaks pigem tulevasele olümpialasele Leho Pendile.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei ole seda teema väga pingsalt lugenud, aga siin on ilmselt miljon soovitust, mida nendega teha. Väike ettepanek, las üks inimene ise otsustab - siinkohal Kiivikas, muidu jäätegi neid maid siin jagama. ´a la selline teema, et keegi "ostab" endale mõttes juba asju raha eest, mida arvab kunagi lotoga võitvat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Väike ettepanek, las üks inimene ise otsustab - siinkohal Kiivikas, muidu jäätegi neid maid siin jagama.

Kiivikas ju sellepärast teema tegigi, et hüva nõu saada :P

Ei suuda kuidagi mingit kriteeriumi välja mõelda - ehk aitate ja pakute omalt poolt välja, kelle vahel need jagada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Asi väga lihtne, kuna siin on niipalju eri arvamusi, siis otsustan asja vähemalt oma fittidega nii, et jagan need vennalikult Eelmise aasta EMV ja karikavõistluste tulemuste põhjal kolmele paremale noorele. Kui Sander võitis mõlemad korrad saab ta vastavalt 2/6 fittidest jne.

Seega noored, kes eelpool loetud tulemusteni jõudsid, siis märkige siia teema alla oma nimi ja kasutajanimi, et saaksime fitid teie arvele kanda. Ja kui juhtub, et te ei ole veel ennast kasutajaks registreerunud, siis tehke seda - võtan kõigiga vajadusel ka ühendust, et te oma fitid kätte saaksite, väike abi ikka.

Ja teised, kes soovivad oma fitid kanda märkige siia teemasse kui palju ja kellele tahate anda, siis Rebane juba kordineerib, et need kohale jõuaksid.

Tere. Lugesin seda teemat ning ega ükski heategu või kellegi "Tere" ei ole kunagi halb. Ning olen rõõmus, et Ott tahab noori kulturiste toetada. Mu kodukandis on kaks kulturisti lõpetanud spordi kuna puudus raha, seega on väga hea üleskutse toetada noori kulturiste, AITÄH NEILE, KES MÕISTAVAD, ET VANEMATE RAHAKOTIGA TRENNI TEHA, TOITUDA EI OLE KÕIGE MEELDIVAM KUNA ME VÕTAME ÄRA OMA VANEMATE TEENITUD SISSETULEKU OMA EDU SAAVUTUSEKS, AGA USUN, ET JÕULUAEGU ON KA ME VANEMATEL SOOV SOETADA ENDALE MIDAGI MEELDIVAT ISEENDALE MITTE ALATI OMA POEGADELE(KULTURISTIDELE) VÕI FITNESSIGA TEGLEVATELE NOORTELE:)

ja Ott, siin on minu kasutajanimi WakeUpAndTrain ja nimi Sander Kuusk, 2009 aasta, Karikavõistluste noorte I koht ning Eesti meistrivõistluste NOORTE I KOHT, samuti võin tuua ka eelmise aasta CorsaGYM karika meistrivõistluste tulemuse kus saavutasin 6 võistleja seast II koha, kulturisti kohta ma loodan hea tulemus, kuna rahva seas levinud müüt, et kulturistidel pole jõudu - see on vale ning seda ma ka ümber lükkamas käisin:)

Aga ise soovin kõigile Ilusat jõuluaega ning vaadake, et liiga palju ei söö ei joo kuna muidu oleks fitnessis uuel aastal ainult juttu kaalulangetamisest mitte aga jõunäitajate ja võistlustel saavutatud esikohtadest:D

ok kõike head!

Sander :P

Muudetud kasutaja WakeUpAndTrain poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×