Jump to content
gymer

Mida jõuludeks sooviksite?

Recommended Posts

Tahaks et jõuaks teistele kingitused valmis... (suur töö käib veel) :P Puhata, mõnusat sööki nautida, mõnda head filmi teki all vaadata väikse glögiklaasiga...

Kui kinkida midagi tahetakse, siis heast parfüümist ei ütleks ära küll :D Aga enne peaks uurima, mis mulle meeldib! Ja omavalmistatud kingitused on samuti üle kõige, olgu ta siis mis tahes, kasvõi paar sooje sokke, soojad käpikud või purgitäis käsitsitehtud trühvleid- peaasi et tuleks südamest :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hmm, huvitav, kas need, kes endale sokke ja trussikuid soovisid, saavadki neid ainult jõulude aeg? :D Oma meestele kingiks jõuludeks selliseid asju küll vist ainult üle oma laiba.

Minu jõulusoov oleks, et inimestel oleks rohkem aega oma lähedaste jaoks. Pidage meeles neid, kes teile kallid on ja öelge neile seda, mida nad teile tähendavad. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sooviks kõigile edu ja jõudu! Endale nii väga midagi ei soovi, kui siis ainult seda et ikka normaalselt süüa saaks nagu iga jõul (Y) ja järgmiseks aastaks rohkem jõudu ja edu! :D

Kõigile edu, jõudu, head tervist, ilusaid valgeid jõule ja ilusat ning toretat aega kõigile! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Soovin raha, ainult raha, muud ma ei taha :P

Ok, väike naljakene, tegelt oleks hea, kui tervis oleks raudne ja ei peaks selle pärast muretsema, ei ühel ega teisel moel. Ja et lollid inimesed saaksid targemaks ning ajude äravool peatuks ja siis veel seda ka et õlletegu ei oleks nii palju :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma sooviksin kuldkala, kes täidaks mu 3 soovi (ja poleks välistatud, et nende soovidega ei võiks uusi kuldkalu juurde soovida). :P ok, nali.

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina sooviksin, et lumi ära sulaks, sest ma ei armasta külma ja lund ma ei seedi. :P

Kuidas kellele :D

ma jumaldan lund ja külma ja ausõna ma tahaks et kunagi oleks -30 või -35 :D

Jõuludeks sooviksin muidugi hästi süüa, aga uuel aastal sooviksin et tulemused saalis paraneksid, et kaaluks kunagi oma sajaka ära(ebatõenäoline, kuna see oleks väga suur ülekaal pikkuse suhet arvestades ;) ) ja et lõpuks et meie perel oleks kõik hästi .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×