Jump to content
kimmel

homoseksuaalid

Recommended Posts

Paraadid on minugi meelest rõvedad ja mis kõige enam, geide seisukohalt tegelikult täiesti ebavajalikud ja koguni kahjulikud asjad :) Ma usun, et põhjus, miks neid korraldatakse ei ole tõenäoliselt mitte homoseksuaalide olukorra parandamine, pigem on siin peidus muud huvid. Sest olgem ausad, iga vähemalt keskmise võimekusega inimene saab aru, et niimoodi poolehoidu ei võideta, vaevalt,et geid nii lollid on ,et sellest mitte aru saada.

Muudetud kasutaja matti poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aasias võiks ju siis isegi promoda. :)

Või indias...

Lihtsat, et kui seda arenenud maades seda propageeritakse ja kõik on tolerantsed siis on varsti arenenud maades järelkasv puudu ja kolmandatest maadest tuleb rahvas peale ja siis räägivad kõik hiina või india keelt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Davai, jaguneme Larry!

Latiga inimestele rahusteid või psühhiaatri abi.

Segased olete oma lattidega või? Lähed ja lööd kohe inimest latiga jah. Kui sul muud öelda pole, siis säästa oma hingeõhku oma naise täispuhumiseks!

See, et homod nõuavad lapsendamise õiguseid, see on küll moraalivastane, sest nagu eelpool mainiti, siis tõesti, see lapsendatav peab pmst terve elu tundma suurt vaimset vägivalda kaaskodanike poolt. Võib ka olla juhuseid, et füüsilist.

Oled pede? :D

Kuskohast võeti selline idee, et kogu see pedetsemise värk on normaalne ja et seda peab tolereerima?

Teema on nii päevakajaline seetõttu, et pedesid on liiga palju tekkinud meie ühiskonda. Oleks aeg latid kätte võtta juba.

Ole milline inimene tahes - misiganes maailmavaadetega, usu jumalt või hambahaldjat vms. Vbolla on sul tõesti mõni hea meessoost tuttav, kellega saad kõigest vabalt rääkida. Aga ei, vaja on füüsiliseks minna ja juurikas s*****sse toppida, tatti panna tänaval, käia riides nagu viimane idikas, mingi nõme soeng endale teha ja tagatipus oma sõnavara muutma hakata kuna eelmine kõnepruuk piisavalt pedelik ei olnud :)

Sry, mulle selline asi peale ei lähe. Ja ei tohiks ka kellelegi teisele minna, isegi kui tõesti saavad kaks pedekat kokku. Olge omaette. Mis kuradi paraad? nagu wtf!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teatavasti on äärmuslikud seisukohad ja teravad probleemid ühiskonnas alati populaarsed ja tähelepanu tõmbavad olnud. Iseenesest mõistetav ju. Ka energeetilisest seisukohast + ja - tõmbuvad nagu ka inimesed, kes on millegi suhtes äärmuslikult meelestatud. Seda on pea igas foorumi teemas selgelt äru saada ning loomulikult on need teemad osutunud ülimenukaks (kulturistide dopinguteema jms). Minu meelest aga selline käitumine, mis on, mis seal salata, üsna loomulik ja tavaline, ei lahenda mitte kunagi mingit probleemi täielikult ära. Üks ajab ühte, teine teist. Sinna vahepeale jäävad inimesed aga üldjuhul oskavad mõelda nii ja naa. Arusaadavalt on igal inimesel asjadest oma arvamus, sisemine tunnetus, kuid miks see inimestel nii erinev on? Nagu eelpool öeldud, nõustun samuti sellega, et see tasakaalustab ühiskonda. Energia jäävuse seadus või kuidas iganes seda nimetada. Isiklikult pole ma kunagi kuulunud äärmuslaste hulka, kes kiivalt ainult ühes suunas mõtlevad, kuna see veidi primitiivsusele viitav. Kui rääkida konkreetselt homoseksuaalidest, siis nad on lihtsalt üks kiht ühiskonnas, kes tahab inimväärselt eksisteerida. Tunnen samuti paari homoseksuaali, kes on väga toredad sõbrad ja töötavad soliidsetel ametikohtadel, tulevad oma eluga hästi toime ja oskavad inimestega hästi suhelda. Ülekohtune on neid haigeteks nimetada. Haiged ju ei tule oma eluga toime, neid on vaja abistada. Samas eksisteerib väga suur protsent inimkonnast kurjategijaid, kes teistelt elu võtavad, on minumeelest palju rohkem ühiskonda õõnestavad.... lisaks sellele on viimatimainitud tegelased oluliselt suuremaks häbiplekiks ükskõik millisele sugupoolele kui homod.

Ma ei väidagi, et ma tunnetuslikult pooldan sellist nähtust nagu homoseksualism. Kuid äärmuslikkusele ma ka ei kaldu.

Leian, et korralikud homopaarid on palju paremad lapsevanemad kui heteropaarid, kelle hulgas on kas joodikud, vägivaldsed või niisama ükskõiksed inimesed. Samas, kui mõned väidavad, et kui antakse homopaaridele seaduslik luba lapsi kasvatada, siis muutuvad nad vaimse ja füüsilise vägivalla ohvriks, siis ilma selletagi, et seda LUBA oleks praegu vaja, eksisteerib meil teravalt kooli ja koduvägivald. Juba praegu on see probleemiks ja miks arvatakse, et see siis süveneb. Nonsenss. Kuna juba praegu see vägivallaprobleem ühiskonnas eksisteerib, siis tuleb põhjust otsida mujalt, mitte homode kallale minna. Ja millistest peredest need homod tulevad? - heteroperedest..... Ma ei saa kindlalt öelda, et minu pojast omasooiharat ei saa, kuid ma saan anda selleks omaltpoolt PARIMA ja kasvatada teda selles vaimus, et ta homoseksuaalsusele ei kalduks. Ja kui kaldubki, siis saan kas ennast süüdistada või aktsepteerida, et asi on geenides ja olen võimetu seda muutma. Sellegi poolest ei muutuks minu armastus tema vastu ega toetus tema edasistele tegemistele.

Lisaks pole mul vahet, kas läheneda püüab mulle mees või naine, ühtmoodi ebameeldiv on see ikkagi. Erinevus võib ainult peituda selles, et erinevast soost ligitikkuja käitub sealjuures sooliste iseärasuste tõttu veidi erinevalt ja seega võib ühele või teisele kas verbaalselt või füüsiliselt erineval viisil selgeks teha, mida ma tast arvan. Mul on kogemusi mõlemat pidi, seega tean mis tunne see on ja sellepärast ma meest ja naist selles osas eristama ei hakka.

PS. Olen vägagi Katsiga nõus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei peaks kaht kätt kokku lööma, miks te üldse midagi tegema peate? Kas te lihtsalt olla ei oska?

Aga kas nemad ei oska lihtsalt olla?

Peavad neid õigusi taga ajama mis on mõeldud heterotele ( kes seisavad inimkonna püsima jäämise eest )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Leian, et korralikud homopaarid on palju paremad lapsevanemad kui heteropaarid, kelle hulgas on kas joodikud, vägivaldsed või niisama ükskõiksed inimesed.

Iga selline keskmiselt aruka homopropagandisti artikkel sisaldab tavaliselt ühel või teisel kujul sellist möga. Mida see isegi peaks tähendama? Homode hulgas ei ole joodikuid ja vägivaldseid? Mitut lapsevanematest homopaari sa üldse tead? Või mis hobuseunenäo põhjal sa seda leiad?

Heterod hakkavad kõik kooris homosid armastama kui neile öeldakse, et vat teie olete sellised vägivaldsed joodikud ja meie selline tore korralik homopaar. :) Negatiivse stereotüübi vastu võidelda vastandudes ja siis vastasest negatiivset stereotüüpi luues? Palju õnne!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oled pede? :D

Kuskohast võeti selline idee, et kogu see pedetsemise värk on normaalne ja et seda peab tolereerima?

Teema on nii päevakajaline seetõttu, et pedesid on liiga palju tekkinud meie ühiskonda. Oleks aeg latid kätte võtta juba.

Ole milline inimene tahes - misiganes maailmavaadetega, usu jumalt või hambahaldjat vms. Vbolla on sul tõesti mõni hea meessoost tuttav, kellega saad kõigest vabalt rääkida. Aga ei, vaja on füüsiliseks minna ja juurikas s*****sse toppida, tatti panna tänaval, käia riides nagu viimane idikas, mingi nõme soeng endale teha ja tagatipus oma sõnavara muutma hakata kuna eelmine kõnepruuk piisavalt pedelik ei olnud :o

Sry, mulle selline asi peale ei lähe. Ja ei tohiks ka kellelegi teisele minna, isegi kui tõesti saavad kaks pedekat kokku. Olge omaette. Mis kuradi paraad? nagu wtf!

Ehhh, sulle ja veel paljudele teistele latimeestele ei jõua ikka kohale, mida tahetakse öelda. Gay ja pederastia ei ole absoluutselt normaalne, aga tolerantsusel ja kaasaplaksutamisel on väga suur vahe. Tahad sa öelda, et skinheadid on normaalsed, kui nad peksavad teistsuguseid tänaval ? (Vägivaldur vist mainis seda, kui sain jutu pointile pihta.)

Veelkord.. tolerantsus pole sama, mis propageerimine või heaks kiitmine, teeme nii !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ehhh, sulle ja veel paljudele teistele latimeestele ei jõua ikka kohale, mida tahetakse öelda. Gay ja pederastia ei ole absoluutselt normaalne, aga tolerantsusel ja kaasaplaksutamisel on väga suur vahe. Tahad sa öelda, et skinheadid on normaalsed, kui nad peksavad teistsuguseid tänaval ? (Vägivaldur vist mainis seda, kui sain jutu pointile pihta.)

Veelkord.. tolerantsus pole sama, mis propageerimine või heaks kiitmine, teeme nii !

Ei skinheadid ei ole normaalsed kes lampi peksavad aga kõvasti normaalsemad kui pede !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Homoseksuaalsus ei ole ju iseenesest midagi uut. Vana-Roomas peeti meestevahelist armastust ülimuslikuks. Naisi nähti tihti vaid soo jätkamise vahendina, eriti ülikkonna seas. Polnud kristlikke moraalinorme, polnud probleemi. Ka loomade seas eksisteerib homoseksuaalsus. Putukatel aga lausa hermafrodiitsust.

Selles suhtes, et inimsöömine on ka ajaloo erinevatel aegadel suhteliselt populaarne tegevus olnud. Kindlasti on Eestiski kuskil Õismäel ja Koplis mõni Tihemetsa tehnikumi lõpetanud tegelane, kes mõtiskleb, et kuidas oleks proovida jõulude ajal sealiha asemel inimese liha, mis pidi kuuldavasti päris hea olema. Selliste jaoks olekd ju ka täiesti tavaline hommikuks naabrimees nahka pista ja kui õhtul keegi Säästumarketis ebaviisakalt tõukleb odava suhkru kampaania ajal, siis süüakse ka see tegelane ära. Nii tore ju! Issand, mulle ei tulnud meeldegi- teibasse ajamine oli ka väga vahva protsess! Kurikuulus krahv Dracula oli vangilangenud türgi sõdureid tervelt 8000 teibasse ajanud, sest selline piinamine oli sellel ajal moes! Nii et kõik inimsööjad ja teibasseajajad paraadile oma õiguseid nõudma :o Oi kuidas osadele homodele see teibasse ajamine meeldiks...vähemalt algus :D

Arvan, et oled oma miljonitele konnatiigifännidele seletuse võlgu, et ei tekiks arusaamatusi ja vääritimõtlemisi. Mul tekkis ka kaks küsimust. Vaimukus või vaimuhaigus?

Seda teksti lõpu naerunägu vaadates loodan, et siiski esimene.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Homoseksuaalsus ei ole ju iseenesest midagi uut. Vana-Roomas peeti meestevahelist armastust ülimuslikuks. Naisi nähti tihti vaid soo jätkamise vahendina, eriti ülikkonna seas. Polnud kristlikke moraalinorme, polnud probleemi. Ka loomade seas eksisteerib homoseksuaalsus. Putukatel aga lausa hermafrodiitsust.

Selles suhtes, et inimsöömine on ka ajaloo erinevatel aegadel suhteliselt populaarne tegevus olnud. Kindlasti on Eestiski kuskil Õismäel ja Koplis mõni Tihemetsa tehnikumi lõpetanud tegelane, kes mõtiskleb, et kuidas oleks proovida jõulude ajal sealiha asemel inimese liha, mis pidi kuuldavasti päris hea olema. Selliste jaoks olekd ju ka täiesti tavaline hommikuks naabrimees nahka pista ja kui õhtul keegi Säästumarketis ebaviisakalt tõukleb odava suhkru kampaania ajal, siis süüakse ka see tegelane ära. Nii tore ju! Issand, mulle ei tulnud meeldegi- teibasse ajamine oli ka väga vahva protsess! Kurikuulus krahv Dracula oli vangilangenud türgi sõdureid tervelt 8000 teibasse ajanud, sest selline piinamine oli sellel ajal moes! Nii et kõik inimsööjad ja teibasseajajad paraadile oma õiguseid nõudma :o Oi kuidas osadele homodele see teibasse ajamine meeldiks...vähemalt algus :D

irwwwww:D:D:D

Õige, ei saa ebanormaalseid asju normaalseks pidada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ehhh, sulle ja veel paljudele teistele latimeestele ei jõua ikka kohale, mida tahetakse öelda. Gay ja pederastia ei ole absoluutselt normaalne, aga tolerantsusel ja kaasaplaksutamisel on väga suur vahe. Tahad sa öelda, et skinheadid on normaalsed, kui nad peksavad teistsuguseid tänaval ? (Vägivaldur vist mainis seda, kui sain jutu pointile pihta.)

Veelkord.. tolerantsus pole sama, mis propageerimine või heaks kiitmine, teeme nii !

+1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Homoseksuaalsus ei ole ju iseenesest midagi uut. Vana-Roomas peeti meestevahelist armastust ülimuslikuks. Naisi nähti tihti vaid soo jätkamise vahendina, eriti ülikkonna seas.

See ei olnud nii.Ei maksa segi aja Roomat ja Spartat.

Vabariigi ajal homoseksualismi just ei soositud.Ta oli olemas,nagu meilgi,aga rääkida,et seda oleks peetud ülimuslikuks,on liig mis liig.

Hiljem,Impeeriumi aegadel,oli kõike - no Caeseri kohta väideti,et ta oli meestele naine ja naistele mees,Nero ja Caligula olid biseksuaalid,Tiberius samuti(lisaks ka veel pedofiil ja sadist)etc.

Aga veel kord - mingil juhul ei peetud seda ülimuslikuks!

Hoopis teine lugu oli Sparta Kuningriik.Vat seal oli homoseksualism ülimuslik.

Sparta (oma aja parim) professionaalne armee oli pedearmee.Nood 300 spartalast,kellest enamus voorumist vilmi vahtis,olid peded.

Kuningas Leonidas oli pede.Suur Xanthippus,kes purustas Carthago vägede eesotsas I Puunia sõjas Tunise lahingus Rooma röövvallutajate arme Marcus Atilius Reguluse juhtimisel,oli pede.

See pedearmee oli võidukas - Achaea Liiga(Sparta& liitlased) alistas lõppude lõpuks Aetoolia Liiga(Ateena&liitlased) ...

et mõnedkümned aasta hiljem omakorda alistuda Rooma Vabariigi mittepededest ajateenijaile ..., :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Arvan, et oled oma miljonitele konnatiigifännidele seletuse võlgu, et ei tekiks arusaamatusi ja vääritimõtlemisi. Mul tekkis ka kaks küsimust. Vaimukus või vaimuhaigus?

Seda teksti lõpu naerunägu vaadates loodan, et siiski esimene.

Mis häda? :D Vähk oskab vähemalt nalja teha ja ei nuta ja ohi kui mõni ütleb, et ei salli pederaste :D

mis te arvate, mitu pede mahuks ühe lipuvarda otsa? :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Iga selline keskmiselt aruka homopropagandisti artikkel sisaldab tavaliselt ühel või teisel kujul sellist möga. Mida see isegi peaks tähendama? Homode hulgas ei ole joodikuid ja vägivaldseid? Mitut lapsevanematest homopaari sa üldse tead? Või mis hobuseunenäo põhjal sa seda leiad?

Heterod hakkavad kõik kooris homosid armastama kui neile öeldakse, et vat teie olete sellised vägivaldsed joodikud ja meie selline tore korralik homopaar. :o Negatiivse stereotüübi vastu võidelda vastandudes ja siis vastasest negatiivset stereotüüpi luues? Palju õnne!

Ikkagi loetakse tekstist välja seda, mida tahetakse lugeda. Nagu kõmuajakirjanikud, kes janunevad uudise peale, mis edukalt müüb.

Sinu poolt tsiteeritud lausega ei oleks ega saakski kokku võtta minu terviklikku mõtet, see muide oli konkreetne näide, ei enamat. Näide ongi näide, mitte absoluutne tõde või absoluutne arvamus. Sellega tahtsin ümber lükata arusaama või õigemini juurdunud veendumuse, et homopaarid pole üldse võimelised lastest terveid ja normaalseid elujõulisi kodanikke üles kasvatama. Kui on kaks perekonda, üks korralik homopaar ja teine heteropaar, kelle hulgast üks on vägivaldne/joodik või kes iganes, kelle terrori all peavad nii abikaasa/elukaaslane kui ka lapsed kannatama, siis mina valiksin küll homopaari. Ütle nüüd, et sa tahad teist varianti - muidugi, ma ei väista, et on olemas inimesi, kes naudivad seda, et nende kallal vägivalda tarvitatakse, issanda loomaaed on kirju. Veelkord, homopaare ei tasu niivõrd palju karta, nagu seda suur osa inimestest teevad. Jah, tean küll homopaare, koguni kolme, kellega ma kokku puutunud olen, samuti on 2 üksikust homoseksualistist sõpra, kellaga hästi läbi saan. Nendest mulle piisab, et lahti saada igasugustest hirmudest nende vastu.

Vaadake enda ümber veidi ringi ka, lastekodud on hüljatud lapsi täis. Miks?????? Ja lapsendada saavad niikuinii väga heal elujärjel olevad perekonnad, kes peavad tõestama, et suudavad lastekodulapsele pakkuda paremaid elamistingimusi, kui ta seda lastekodust saab. Kui te teaks, kui keeruline ja põhjalik nö kadalipp tuleb läbida selleks, et last lapsendada, siis te ei saaks väita, et just üks heteropaar suudab paremat elu lapsele pakkuda kui samuti selle protsessi läbi teinud homopaar (kui seadus lubaks seda teha).

Nimelt, ühe asjaga ma tõesti nõustun - need paraadid ja muud oma seksuaalse orientatsiooni pealesurumisega seotud üritused on ka mulle arusaamatu ja ei näe ka nendes aktsioonides võimalust nende tahtmisi läbi suruda. Nagu mõni on väitnud, siis ühiskond pole selleks veel valmis, samuti selline tugev mõjutamine ei tundu tõesti efektiivsena. Sellegipoolest, need homod, kellega mina suhelnud olen, pole nendest üritustest osa võtnud ja ei pea vajalikuks barrikaadidele minna, vaid toimivad vaikselt samamoodi, nagu me kõik, kes vahel pole samuti ühe või teise otsusega, mis ühiskonnas toimub, rahul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis häda? ;) Vähk oskab vähemalt nalja teha ja ei nuta ja ohi kui mõni ütleb, et ei salli pederaste :D

mis te arvate, mitu pede mahuks ühe lipuvarda otsa? :D

e-ee ...

on tore muidugi pedesid sõimata ja ähvardada ...

anonüümselt.

Anlt et sa ei ole anonüümne.Oletame, su lipuvarda ja raudlatijuttu loeb praegu mõni pede.Ta pöördub advokaadi poole,viimane omakorda KaPo'sse,sest sotsiaalse vaenu õhutamisega tegeleb nimelt KaPo.

Viimane pöördub voorumi administratsiooni poole,kes on kohustatud edastama neile kõik sinu andmed.

KaPo'l omakorda ei ole muud võimalust,kui algatada sinu suhtes kriminaalasi ja viia see kohtusse - pede koos oma advokaadiga juba hoolitsevad selle eest,et asi EI lõppeks vestlusega Toompuiesteel.

Kohtus on su shansid nullilähedased.Võid ise Karistusseadustikust järgi vaadata,mida antakse sotsiaalse vaenu õhutamise eest ...

aga kuulsaks pedetõrjujaks sa muidugi saad ...

kriminaalkurjategijaks kah, :D

Tahad sa ikka kuulsaks saada?

:o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Armastagu inimene keda/mida tahab - meest, naist, marke, kassi, aiamajakest. Kaks täiskasvanud terve mõistusega inimest võivad omavahel teki all ka mürgeldada kui lusti on. Teisi ei tohi kindlasti nende soovidega ahistada. Iseäranis lapsi. Kellel on õigust sundida last kasvama homoperekonnas? Laps ei ole mänguasi, millega kodu mängida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
e-ee ...

on tore muidugi pedesid sõimata ja ähvardada ...

anonüümselt.

Anlt et sa ei ole anonüümne.Oletame, su lipuvarda ja raudlatijuttu loeb praegu mõni pede.Ta pöördub advokaadi poole,viimane omakorda KaPo'sse,sest sotsiaalse vaenu õhutamisega tegeleb nimelt KaPo.

Viimane pöördub voorumi administratsiooni poole,kes on kohustatud edastama neile kõik sinu andmed.

KaPo'l omakorda ei ole muud võimalust,kui algatada sinu suhtes kriminaalasi ja viia see kohtusse - pede koos oma advokaadiga juba hoolitsevad selle eest,et asi EI lõppeks vestlusega Toompuiesteel.

Kohtus on su shansid nullilähedased.Võid ise Karistusseadustikust järgi vaadata,mida antakse sotsiaalse vaenu õhutamise eest ...

aga kuulsaks pedetõrjujaks sa muidugi saad ...

kriminaalkurjategijaks kah, :D

Tahad sa ikka kuulsaks saada?

:o

Eks mine ja tee avaldus politseisse, kui tunned end puudutatuna. Tahad, võin nime ja nri ka privasse panna! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
e-ee ...

on tore muidugi pedesid sõimata ja ähvardada ...

anonüümselt.

Anlt et sa ei ole anonüümne.Oletame, su lipuvarda ja raudlatijuttu loeb praegu mõni pede.Ta pöördub advokaadi poole,viimane omakorda KaPo'sse,sest sotsiaalse vaenu õhutamisega tegeleb nimelt KaPo.

Viimane pöördub voorumi administratsiooni poole,kes on kohustatud edastama neile kõik sinu andmed.

KaPo'l omakorda ei ole muud võimalust,kui algatada sinu suhtes kriminaalasi ja viia see kohtusse - pede koos oma advokaadiga juba hoolitsevad selle eest,et asi EI lõppeks vestlusega Toompuiesteel.

Kohtus on su shansid nullilähedased.Võid ise Karistusseadustikust järgi vaadata,mida antakse sotsiaalse vaenu õhutamise eest ...

aga kuulsaks pedetõrjujaks sa muidugi saad ...

kriminaalkurjategijaks kah, :D

Tahad sa ikka kuulsaks saada?

:o

Hahahahaha :D CSI!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×