Jump to content
j6ujunn

calisthenics

Recommended Posts

oleneb mis on sinu eesmärgid.taahd sa suuta liigutada omaenda keha sarnaselt sportvõimlejatele või huvitab sind hoopiski massi trenn.viimast on vast parem jõusaalis tagaajada kuid ka omakeha raskusega võib saavutada üsna korraliku visuaalse vormi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
oleneb mis on sinu eesmärgid.taahd sa suuta liigutada omaenda keha sarnaselt sportvõimlejatele või huvitab sind hoopiski massi trenn.viimast on vast parem jõusaalis tagaajada kuid ka omakeha raskusega võib saavutada üsna korraliku visuaalse vormi.

olen suure kondiga ja ei taha suurt massi ,läheb esimese alla tahan sitket korralikku vormi.Räägi kas sa harrastad seda ja anna infi ja harjutusi??

tänan!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
olen suure kondiga ja ei taha suurt massi ,läheb esimese alla tahan sitket korralikku vormi.Räägi kas sa harrastad seda ja anna infi ja harjutusi??

tänan!

peale paariminutilist googeldamist: http://www.ehow.com/videos-on_241_calisthe...-exercises.html

http://www.ehow.com/videos-on_2123_calisth...ut-program.html

kui sa midagi sellist otsisid

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina pean jõusaali efektiivsemaks. Vaata näiteks "päris" sportlasi. Näiteks kergejõustiklasi. Kas keegi kujutab ette, et Kanter teeks kangiga kükkide asemel mingeid keharaskusega harjutusi ja siis heidaks ketast sama kaugele või kaugemalegi? Mina igatahes mitte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
see on päris hull asi, paljud seda teevad üle 2 seki?? :lol:

See pole nüüd küll midagi erilist.. lipp vajab eraldi harjutamist, aga midagi erakordselt rasket selles pole..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kes on PÄRIS sportlane.see on inimestesse sisse juurdunud arvamus,et ainult saal on koht kus saab vormi jne jne.

ka tippsportlane võib olla vabalt ainult calisthenicsiga tegelev inimene.

samuti saal on effektiivsem ainult massi kasvatamise osasas ja mitte milleski muud.võib sina hulka ka lisada baas harjutused mida omakehaga on samal tasemel ehk raskem teha.see kõik aga sõltub ikkagi eesmärkidest ning alast millega tegeletakse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Terv

Rääkige sellest meetodist ja kuidas on tulemused sellega ja kas on mõtet eelistada seda jõusaalile?

Minu isiklik kogemus on selline, et üks ei asenda teist......

soovitaksin kombineerida võimlemisharjutusi jõusaaliga mitmel põhjusel!!

esiteks kuna oma keharaskusega tehtavaid harjutusi võib esialgu olla pea võimatu sooritada...

teiseks kooormus teatud kehaosadele on hoopis midagi muud kui jõusaalis nt randmetele, väga lihtne on ennast vigastada....

jne...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kõge suurem tõenäosus ennast vigatada on siiski eraldi raskustegae treenides.

isenda kehapuhul tuleb osata lihtsalt oma keha KUULATA.tunnetus on samuti parem kuna inimene on terve elu oma jäsemeid liigutanud.

see ei ole samuti vabandus et kohe ei jaksa kõike harjutusi teha.sellepärat trenni tehaksegi.

meenub kohe see jutt mida olen tihti kuulnud:ma ei jaksa seda teha ning seepärast ei tasu proovidagi.

keegi pole sündinud kohe suutma,läbi trenni tuleb kõik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kõge suurem tõenäosus ennast vigatada on siiski eraldi raskustegae treenides.

isenda kehapuhul tuleb osata lihtsalt oma keha KUULATA.tunnetus on samuti parem kuna inimene on terve elu oma jäsemeid liigutanud.

see ei ole samuti vabandus et kohe ei jaksa kõike harjutusi teha.sellepärat trenni tehaksegi.

meenub kohe see jutt mida olen tihti kuulnud:ma ei jaksa seda teha ning seepärast ei tasu proovidagi.

keegi pole sündinud kohe suutma,läbi trenni tuleb kõik.

kõge suurem tõenäosus ennast vigatada.....eeldan, et sina tõstad suuri raskusi?

terve elu oma jäsemeid liigutanud-

jah aga vbl mitte kordagi elus kätel seisnud, seal on suur vahe!

see ei ole samuti vabandus et kohe ei jaksa kõike harjutusi teha.sellepärat trenni tehaksegi-

ammm minu arust ma soovitasin mitte ei otsinud vabandusi mihs ei peaks võimlemis harjutusi teha!!

meenub kohe see jutt mida olen tihti kuulnud:ma ei jaksa seda teha ning seepärast ei tasu proovidagi.

keegi pole sündinud kohe suutma,läbi trenni tuleb kõik.-

oo ja olen sellega 100% nõus aga enne kui hakata tegema selliseid harjutusi nagu ülal toodud vidikutes, on KINDLASTI vaja eelnevat treenitust muidu on vigastused taga... ikka samm sammult...nagu suurte raskustega...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

absoluutselt olen nõus,et igasugused lipud,kätekõverdused pea alaspidi jne on juba edasijõudnutele.

algul ikka vaikelt ja mõistlikult.

võimalik,et see vigastamise oht on individuaalne.mõni tunnetab raskusi paremini kui oma enda keha ning vastupidi.

lihtsalt kuna ise olen samuti saalis treeninud mingi aeg siis tean,et eriti just algajad kipuvad kõvasti rabistama kükkides ja muid harjutusi tehes ning nii võib end päris kiirelt vigastada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tore!

tundub, et me rääkisime lihtsalt veits mööda teineteisest...

ma ise tegelen võimlemise ja jõusaaliga 50/50% see protsent on pidavas liikumises....

akrobaatikaga kahjuks enam eriti aktiivselt ei tegele, kuna õnnestus ennast vigastada....

Äikest!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×