Jump to content
shreku

Vaadake kus asetsete Eesti jõutõstmise edetabelis

Recommended Posts

515 :rolleyes:

No veitsa rohkem ikka saab kolme alaga juurde. Igaühel on see individuaalne, põhjusi on väga palju, alustades sidemete pealepanekust ja lõpetades õlapaelte pikkusega, aga minu puhul andis kolmevõistluses varustus peale umbes paari kuulist testimist juurde ca 50 kg, aga mis naljakas oli, siis pausiga surusin 10kg vähem kui särgiga, kuid ilma pausita surusin omakorda 10 kg rohekm kui särgiga, aga üldiselt algajatel esimestel kordadel on hea kui igal alal keskmiselt saad 20kg, tõsistel aastaid varustusega treeninutel aga võimalik, et kolme ala peale isegi 150kg, aga nagu ütlesin, väga individuaalne. Ja silmas pidasin IPF varustust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No veitsa rohkem ikka saab kolme alaga juurde. Igaühel on see individuaalne, põhjusi on väga palju, alustades sidemete pealepanekust ja lõpetades õlapaelte pikkusega, aga minu puhul andis kolmevõistluses varustus peale umbes paari kuulist testimist juurde ca 50 kg, aga mis naljakas oli, siis pausiga surusin 10kg vähem kui särgiga, kuid ilma pausita surusin omakorda 10 kg rohekm kui särgiga, aga üldiselt algajatel esimestel kordadel on hea kui igal alal keskmiselt saad 20kg, tõsistel aastaid varustusega treeninutel aga võimalik, et kolme ala peale isegi 150kg, aga nagu ütlesin, väga individuaalne. Ja silmas pidasin IPF varustust.

Kuidas oleks kõige õigem küki maksimum katseks sidemeid peale siduda?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas oleks kõige õigem küki maksimum katseks sidemeid peale siduda?

Jällegi pean vastama, et harjumise asi, minu puhul töötab nn kalasaba, mul kahjuks ulatub sidemest ainult üheks ringiks alt üles, peenema jalaga meestel saab korra veel ülevalt ringiga alla tulla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jällegi pean vastama, et harjumise asi, minu puhul töötab nn kalasaba, mul kahjuks ulatub sidemest ainult üheks ringiks alt üles, peenema jalaga meestel saab korra veel ülevalt ringiga alla tulla.

kalasaba on siis nö diagonaalis sidumine?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kui ma varustuseta teen kogusummaks 500kg, palju siis oleks abivahenditega? nagu mingid sidemed ja trikoo?

Ma arvan, et ainus võimalus teada saada on: muretseda varustus, treenida nendega ja tulla võistlema, võistluskatsed kirja saada jaaa...ongi vastus olemas. Teistmoodi vastates oleks juba ennustamine. Kui huvi on, löö kaasa!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
LäheKSIN, suruKSIN, kükiKSIN. Ei ole mõtet spekuleerida enne, kui päriselt tuled ja teed.

Õige.

Igasugu virtuaalseid imevägilasi,kes vägitegusid netiavarustel sooritavad, siin karjakaupa nähtud, ..., :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kalasaba on siis nö diagonaalis sidumine?

Jah, ja nagu Alessandro mainis, peab tõelise sideme panuse tunnetuseks siduma sulle neid keegi teine, soovitavalt oskaja ja kõva käega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oma suht tipp kaalus ehk 125kg pluss rekordid summaarselt suudaks sinna kuni 60 kaalu isegi midagi teha:-P Niiet nõrkur kuubis, samas pole ka olnud kunagi meeletu eesmärk mingit sellist numbrit aretada, ilmselt kui oleks vastavalt rõhku pannud, oleks ka kuni 67,5 kaalus olnud tegija:-)) Ühesõnaga puudub jõutõstjale vajaminev geneetika, liigesed ei kannata ja looduse poolt pole ka jõudu piisavalt aluseks antud:-( Võistluste mõttes huvitav vaadata igal juhul. Päris palju tugeviad mehi ikka meie maal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on selline keiss, et kui väga kaua enne katset pean seotud põlvedega ootama, siis jalad kipuvad nagu ära surema. Veri jääb kinni.

Üks küss veel: kaua tavaliselt jõutõstmise särgid ja trikood kestavad? Need pole ju eriti odavad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul on selline keiss, et kui väga kaua enne katset pean seotud põlvedega ootama, siis jalad kipuvad nagu ära surema. Veri jääb kinni.

Üks küss veel: kaua tavaliselt jõutõstmise särgid ja trikood kestavad? Need pole ju eriti odavad.

Eks oleneb kui tihti sa kasutad neid. Tean et vahel kasutatakse ternnis vanu ja suuremaid trikoosid ja särke , et võistlus omi mitte välja venitada.

Küki trikoo on mul olnud juba kaks aastat kindlalt... õnneks peab veel vastu:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul on selline keiss, et kui väga kaua enne katset pean seotud põlvedega ootama, siis jalad kipuvad nagu ära surema. Veri jääb kinni.

Üks küss veel: kaua tavaliselt jõutõstmise särgid ja trikood kestavad? Need pole ju eriti odavad.

Sidemed peab peale saama vahetult enne katset. Pead lihtsalt õigesti ajastama. Katse sooritamiseks on aega 1min.

Särgid, trikood kestavad pmts. "igavesti". Nende abistav jõud jääb lihtsalt väiksemaks. Eriti on see nii särkide puhul. Samas kui su varustus pole ülikitsas, siis erilist vahet tegelikult ei tunne. Seega kui päris EM, MM või Maailmamängude tiitleid taga ei aja, siis ei peagi see varustus päris viimase peale timmitud olema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×