Jump to content
Bonsuna

Steroidisõbrad avasid oma portaali

Recommended Posts

Hull poleemika nüüd tekkinud, las see portaal olla, nokite ainult üksteise kallal..

Kerge lahendus pakkuda, kui ei meeldi, ära mõtlegi sinna minemisest..

Edit: Kirjaviga

Muudetud kasutaja timo116 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sa kohe selline tegija naljamees! Mine otsi põrget, siis saad kommist aru ka äkki...

Ma arvan et sa ei lõiganud hästi läbi mu keerulisest väljendist aga mis siis.

Ma sain kommentaarist väga hästi aru, aga mis halba see sulle teeb, kui selliseid lehti juurde tuleb kus räägitakse steroididest lähemalt (I). Kõik ei ole nii ultrahäkker kutid et sebivad mingeid inglisekeelseid lehti. Hea kui on eestikeelne infoallikas olemas.

Naljamees olen ma tõesti väga jõhker.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väsimatud. Teid kõiki võiks mingiks ajaks dieedile panna- küll siis energiavarud kahanevad kiiresti ja keegi ei jõua enam kellegiga sõdida :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kes sind torgib ? Oleks aeg maha rahuneda ehk juba ? Kui nimesid nii väga teada tahab, siis saada Alessandrole PM, mitte ära reosta foorumit.

Torgibki see, et kui on julgust mingit kindlat väidet siin esitada, siis peaks olema ka mingid kindlad faktid. Antud juhul ma arvan, et vaevalt keegi nt. aktivisti kusagil WC's süstla otsas istumas on näinud - või on ?

Ma olen vägagi maha rahunenud ! Äitäh muretsemast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Torgibki see, et kui on julgust mingit kindlat väidet siin esitada, siis peaks olema ka mingid kindlad faktid. Antud juhul ma arvan, et vaevalt keegi nt. aktivisti kusagil WC's süstla otsas istumas on näinud - või on ?

Ma olen vägagi maha rahunenud ! Äitäh muretsemast.

No kindlasti on näinud- nähakse ju seda mida tahetakse näha.... :) Inimesed, tehke trenni ja ärge mölisege, siis pole vaja ka küsima tulla, et oi, mis sa sööd, et sa niimoodi kasvad! Ja kes küsima tulla ei julge, see vahib niisama saalis silmanurgast kahtlasel ilmel... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei ole öelnud, et keegi seda on väitnud. See oli pigem küsimus - näe, isegi küsilause tunnus on lause lõpus.

Minu arvamus muidu pärines sellest alessandro mõttevälgatusest.

Ma arvan, et te - endine(?) fitness.ee tiim - võiksite korralikult läbi mõelda, mida te teete, enne kui selliste kahtlaste portaalidega liituma hakkate. Mingite teisitimõtlejate portaali tiimi liige olemine võib mõne mehe/naise reputatsiooni ära rikkuda. Vaadake neid liikmeid seal - enamik ongi tuntud keemikud ja siis mõned üksikud oleksid nagu juhuslikult sinna ära eksinud arusaamatutel põhjustel. Mõelge ikka veelkord üle.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oota, millisest konkreetsest minu arvamusest sa nüüd aru ei saanud? Ma enda arust olen oma arvamust piisavalt selgelt ja otse väljendanud. Erinevalt neist, kes midagi arvavad, aga välja öelda ei julge, olen mina alati välja öelnud, kui mul midagi öelda on olnud. Ka praegu olen ma vist ainuke, kes julgeb öelda midagi muud peale "oh, äge, uus portaal, kus kuri moderaator postitusi ei kustuta!".

Mina julgen ka kõik välja öelda aga minu postitused kustutatakse alati ära.

Kui ma saaks korraks fitness.ee mySQL-i juurde annaks kohe käsu:

DELETE FROM posts WHERE user=alessandro;

no tegelikult tuleks seda käsku veidi kohendada vastavalt baasile aga saate mõttest aru.

Teisena kustutaks kõikide modede/kunnide postitused.

PS. aga peaks vist ka Bonsuna.com-i üle kolima - vast seal ei kustutata postitusi ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Stiihiliselt või mitte, kuid kulturismis on alanud sõda, kus vange ei võeta, haavatuid ei ravita ning kevadel (kui mitte varemgi) loetakse vaid laipu ... Loe! Ka EKFL kolm võtmefiguuri on nüüd Teami liikmed ... Mida sellest arvata? Aga seda, et EKFL PEAB mitte pead liiva alla peitma, vaid kõigi nende probleemidega alaliidu liikmete ette tulema. Ehk siis leian, et alaliit peaks kokku kutsuma üldkoosoleku, kus esineb vastavasisulise ettekandega üleskerkinud teemadel. Piisab, kui üldkoosolekut nõuab 1/10 alaliidu liikmesklubidest ehk meie puhul maksimum 2 klubi. Liidu kõrgemaks organiks on liidu liikmete üldkoosolek. Üldkoosolekus võivad osaleda kõikide liidu liikmete esindajad. Üldkoosoleku kutsub kokku juhatus vähemalt üks kord kalendri aasta jooksul. Juhatus on kohustatud üldkoosoleku kokku kutsuma ka siis, kui seda nõuavad liidu huvid või nõue üldkoosoleku kokkukutsumiseks on esitatud kirjalikult ja põhjust ära näidates vähemalt 1/10 liidu liikmete poolt. Kui juhatus ei kutsu üldkoosolekut kokku ülaltoodud korras liikmete poolt esitatud nõude alusel, võivad taotlejad üldkoosoleku ise kokku kutsuda samas korras juhatusega. Üldkoosoleku kokkukutsumisest peab ette teatama vähemalt seitse päeva ning kokkukutsumise teates peab olema ära näidatud üldkoosoleku toimumise aeg, koht ja päevakorra projekt.(allikas: EKFL põhikiri)

Üldkoosoleku pädevusse kuulub: 1) põhikirja muutmine ja liidu eesmärkide muutmine; 2) liidu lõpetamise, ühinemise või jagunemise otsustamine; 3) liidu sisseastumismaksu ja liikmemaksude määra ning tasumise tähtaja kehtestamine; 4) majandusaasta aruande kinnitamine; 5) aasta tegevuskava ja eelarve kinnitamine; 6) liidu presidendi ja teiste juhatuse liikmete volituste aja ning selleks ajaks valitavate juhatuse liikmete arvu kinnitamine; 7) liidu presidendi ja juhatuse liikmete valimine, liidu revisjonikomisjoni liikmete määramine; 8) juhatuse või revisjonikomisjoni liikmega tehingu tegemise või tema vastu nõude esitamise otsustamine ja selles tehingus või nõudes liidu esindaja määramine; 9) liidu kinnisasjade või registrisse kantud vallasasjade võõrandamise või asjaõigusega koormamise otsustamine ning vastavate tingimuste kehtestamine; (allikas: EKFL põhikiri)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega muud üle ei jää!?

Viimane võimalus, mõelge rahulikult härrased ekfllased. Kui lähiajal ametlikku vabandust bonsuna.com aadressile tehtud pasandustele ( a`la "steroidisõprade foorum") ei järgne siis... SIIS ARMU EI OLE JA LEPITUST POLE LOOTA!

See siin on veel esialgu sõbralik nõuanne! ! !

BONSUNA - HALASTAMATU ja KOMPROMISSITU.

http://www.youtube.com/watch?v=HOMYhgsINSM...layer_embedded#

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ega muud üle ei jää!?

Viimane võimalus, mõelge rahulikult härrased ekfllased. Kui lähiajal ametlikku vabandust bonsuna.com aadressile tehtud pasandustele ( a`la "steroidisõprade foorum") ei järgne siis... SIIS ARMU EI OLE JA LEPITUST POLE LOOTA!

See siin on veel esialgu sõbralik nõuanne! ! !

BONSUNA - HALASTAMATU ja KOMPROMISSITU.

http://www.youtube.com/watch?v=HOMYhgsINSM...layer_embedded#

Muidugi oleks korrektne fitness.ee poolt vabandada, kui see nimetus oleks alusetu olnud. Aga praegu ei ole te bonsuna.com saidil seda steroidivastasust minumeelest piisavalt väljendanud. Alles siis, kui te paneks näiteks esilehele suure nn disclaimeri et te ei tegele steroidide promomisega, vaid olete siiski põhimõtteliselt steroidide vastu, oleks teil põhjust nõuda seda vabandamist. (kasvõi samal kujul, mis teil on seal steroidide alateema juures. inimesed ei viitsi väga tihti nuppe läbi klõpsida, vaid kujundavad oma arusaama näit. esilehe järgi)

Sest praegu on olnud päris palju möödarääkimist ja lahmimist.

Parimat!

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ega muud üle ei jää!?

Viimane võimalus, mõelge rahulikult härrased ekfllased. Kui lähiajal ametlikku vabandust bonsuna.com aadressile tehtud pasandustele ( a`la "steroidisõprade foorum") ei järgne siis... SIIS ARMU EI OLE JA LEPITUST POLE LOOTA!

See siin on veel esialgu sõbralik nõuanne! ! !

BONSUNA - HALASTAMATU ja KOMPROMISSITU.

http://www.youtube.com/watch?v=HOMYhgsINSM...layer_embedded#

Seksi- ja steroidisõprade foorum ikka :)

Argo

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Muidugi oleks korrektne fitness.ee poolt vabandada, kui see nimetus oleks alusetu olnud. Aga praegu ei ole te bonsuna.com saidil seda steroidivastasust minumeelest piisavalt väljendanud. Alles siis, kui te paneks näiteks esilehele suure nn disclaimeri et te ei tegele steroidide promomisega, vaid olete siiski põhimõtteliselt steroidide vastu, oleks teil põhjust nõuda seda vabandamist. (kasvõi samal kujul, mis teil on seal steroidide alateema juures. inimesed ei viitsi väga tihti nuppe läbi klõpsida, vaid kujundavad oma arusaama näit. esilehe järgi)

Sest praegu on olnud päris palju möödarääkimist ja lahmimist.

Parimat!

Nii ei saa asja võtta. Näide, me kõik teame, et mistahes lepingut, ntx pangaga sõlmides on teatud ja üsna olulised punktid kirjas nagu kirbusitt kusagil x kohas. Samamoodi võib ka fitness.ee portaal olla steroide propageeriv kuna seal on piisavalt palju pilte ja artikleid steroidide teemadel, samuti foorumis. Kokkuvõttes, et tohiks ka siin lehel sõna võttev treener oma litsentsi säilitada!?

Aga kui sõda tahetakse siis sõda ka saab!

"TUNDUB TÕESTI, ET SEE KÕIK ON ALLES ALGUS!"

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Novot, ongi käes see aeg, mil fitness.ee tiim peab ära valima, kelle poolel ta on - selle poolel, kes neid siiamaani toitnud on, või teisitimõtlejate poolel.

Bonsuna: sa räägid seal "Iga sportlane, kes kaotaks treeneri litsensi läbi selle, et külastab mingit netiportaali [..]". See ei ole ju päris nii. Mina sain aru, et jutt käib Bonsuna teami liikmetest - need ei ole ju lihtsalt netiportaali külastajad, vaid netiportaali eestvedajad, omanikud, juhid.

Ja enne, kui asja kohtusse viite, mõelge, kes teid selle portaali ehitamisega aidanud on. Kes annab, see võtab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Novot, ongi käes see aeg, mil fitness.ee tiim peab ära valima, kelle poolel ta on - selle poolel, kes neid siiamaani toitnud on, või teisitimõtlejate poolel.

Bonsuna: sa räägid seal "Iga sportlane, kes kaotaks treeneri litsensi läbi selle, et külastab mingit netiportaali [..]". See ei ole ju päris nii. Mina sain aru, et jutt käib Bonsuna teami liikmetest - need ei ole ju lihtsalt netiportaali külastajad, vaid netiportaali eestvedajad, omanikud, juhid.

Ja enne, kui asja kohtusse viite, mõelge, kes teid selle portaali ehitamisega aidanud on. Kes annab, see võtab.

Aless, ka minu nimi oli seal, kuid kuni asjade selginemiseni palusin selle sealt eemaldada. Oma seisukohti EKFL-i tegevuse ja tegevusetuse suhtes väljendan juhatuse järgmisel korralisel koosolekul Tallinnas, 16.12 ning usu mind - see ei saa olema mingi ilukõne! Ja minu eesmärk Bonsuna Teamis pole kunagi olnud ega saagi olema jutlustamine steroididest, vaid proovin anda nõu treeningute ja toitumise kohta, kuna leian, et minu kvalifikatsioon ja kogemused lubavad seda. Seega ei kuulu ei eestvedajate, omanike ega juhtide kildkonda. Ja mis puudutab lahmivaid kommentaare steroidide tarvitamise kohta ka fitness.ee tiimi ja Bonsuna tiimi liikmete poolt, siis no palun vabandust, kuid kas meil Eesti Vabariigis ei kehtigi süütuse presumptsioon?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aless, ka minu nimi oli seal, kuid kuni asjade selginemiseni palusin selle sealt eemaldada. Oma seisukohti EKFL-i tegevuse ja tegevusetuse suhtes väljendan juhatuse järgmisel korralisel koosolekul Tallinnas, 16.12 ning usu mind - see ei saa olema mingi ilukõne! Ja minu eesmärk Bonsuna Teamis pole kunagi olnud ega saagi olema jutlustamine steroididest, vaid proovin anda nõu treeningute ja toitumise kohta, kuna leian, et minu kvalifikatsioon ja kogemused lubavad seda. Seega ei kuulu ei eestvedajate, omanike ega juhtide kildkonda. Ja mis puudutab lahmivaid kommentaare steroidide tarvitamise kohta ka fitness.ee tiimi ja Bonsuna tiimi liikmete poolt, siis no palun vabandust, kuid kas meil Eesti Vabariigis ei kehtigi süütuse presumptsioon?

Noh, seda olekski kohe vaja olnud. Kui mingid probleemid EKFLiga on, siis tuleb teha koosolek ja probleemidest otse rääkida, mitte kuskil foorumis arglikult vihjata ja karrikatuure joonistada, ja lõpuks lihtsalt teise kohta ära minna ilma, et oleks oma seisukohta selgitatud.

Aga kui su eesmärk oli Bonsuna Teamis oma kogemusi jagada, siis miks sa seda siin teha ei saanud? Teised jagasid ju siin kogemusi ja andsid nõu treeningute ja toitumise kohta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga kui su eesmärk oli Bonsuna Teamis oma kogemusi jagada, siis miks sa seda siin teha ei saanud? Teised jagasid ju siin kogemusi ja andsid nõu treeningute ja toitumise kohta.

Kas mõlemas korraga ei või?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×